Pohyb kupředu

1. května 2017 v 10:10 | Rose |  Oznamy
Lidi, mám pro vás smutnou novinu.


Myslela jsem si, že se vrátím ve velkém stylu a možná to tak i tyto první měsíce vypadalo. Ale to, co tu bylo za tuto krátkou dobu jsem sepisovala celý předešlý rok a vlastně jsem díky tomu neměla čas na jinou tvorbu. Respektivě na mou vlastní, originální, která mě vážně moc baví a nechci se jí vzdávat. Dokonce jsem zde nabízela, že jí sem začnu přidávat, abych věděla, co bych na ní mohla opravit a upravit aby byla daleko lepší než je, ale odezva byla nulová. Nevím jestli je to vaším totálním nezájmem k jiným věcem než je yaoi, nebo prostě jen leností se vyjádřit. Vzhledem k tomu, že sleduji i jiné blogy, chápu autorky, které se tam rozčilují, že nikdo nekomentuje. Snažila jsem se to chápat, ale teď chápu je. Dá hodně moc práce sepsat příběh a hodně času strávíme nad tím abychom jej vůbec vymyslely.
Nicméně nevadí. Pravda je taková, že nic nestíhám. Všechno co stíhám je jen škola a za měsíc mě čeká zkouškové. Když jsem byla na střední bylo to něco jiného, byly jsme na to tady dvě. Teď to sama prostě nezvládám. Mám dvě možnosti. Buď se vykašlu na to co mě baví a budu psát yaoi, nebo se vykašlu na yaoi a budu psát to, co mě jednou uživí. Dalo se očekávat, že si vyberu druhou možnost. Možná to zní hodně arogantně, ale myslím si, že čtenářky, které toto čtou a zároveň vedou vlastní blog, to pochopí.
Plyne z toho to, co si myslíte. Definitivně končím s psaním yaoi. Už tady nebude nic přibývat, už se tady nic neobjeví, je dokonce možné, že v průběhu času se rozhodnu blog smazat. Neříkám, že mě to nebavilo, to ne, jen prostě už mám jiné starosti než před čtyřmi lety.
Děkuji samozřejmě Hatachi, která pravidelně komentovala, ať už to bylo cokoliv a ačkoliv slečnu vůbec neznám, díky ní jsem věděla, že má cenu psát dál, protože ona nikdy nezklamala. Komentovala vždycky všechno co jsem napsala. Za to jí patří veliké díky. Jsou tu i další slečny, které komentovaly, a těm také děkuji, ale její komentář byl prostě u všeho. Ještě jednou ti děkuji, slečno Hatachi.
Asi jsem toho měla původně sepsáno víc, ale už nevím co. Bude to asi všechno.
Byly to krásné časy.
Ale všechno jednou končí.
Blogů, kde se píše yaoi je hodně, a nic se nestane, když jeden zmizí.
Pro mně nastal čas, abych se pohnula jiným směrem a psala to, co miluju. Tak snad se nebudete moc zlobit.
Mějte se krásně a sbohem.
Rose
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 1. května 2017 v 10:26 | Reagovat

Je to škoda, ale je to jen tvé rozhodnutí...

2 Hatachi Hatachi | Web | 1. května 2017 v 18:05 | Reagovat

Milá Rose...úplně tě chápu. Taky píšu povídky, které vydávám na kamarádky blogu a taky už delší dobu uvažuju o tom, že se psaním nadobro skončím, že zase budu jen ten vášnivý čtenář, tak jako tomu bylo před tím, než sem začala psát.
Člověk nad tou povídkou stráví opravdu hodně času a nikdo to neocení. Ti, co to čtou, tak si k tomu ten čas najdou, tak mi neříkej, že by si nenašly i pár vteřin k napsání komentáře. Vždyť po nich nikdo nikdy nechtěl, aby do toho komentáře psali slohový práce. Stačí i jedno jediný slovo ...třeba dobrý nebo špatný nebo ušlo to nebo už nepiš...ale aspoň nějaká odezva by to byla a byla by to dobrá motivace, jestli pokračovat nebo skončit s pasním.
Já komentuju pokaždý to, co si přečtu. Přijde mi to jako slušnost...jako poděkování za povídku nebo jen za nový díl povídky. A autor si ten komentář určitě zaslouží i kdyby jenom za snahu.
A k tvému rozhodnutí...podle mě sis vybrala dobře. A když tě to baví a miluješ to a bude tě to i jednou živit, tak není co řešit.
A neříkám, že mě to nemrzí, že už nebudeš psát yaoi. Mrzí mě to a hodně, ale je čas se posunout dál. Zkusit pokořit další metu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama