Prosinec 2016

Troška změn

25. prosince 2016 v 10:00 | Rose |  Oznamy
A už to píšu podruhý a jsem krapet nasraná :D
Takže... jak už jsem tady někdy na podzim zmínila, od druhého ledna tu budou pravidelně přibývat jednorázovky, povětšinou na skupinu Exo, protože moje oslavenkyně je miluje. Vlastně se jedá o celý narozeninový projekt, který se bude táhnout až do konce dubna. V pátek na vás čekají cykly. Zatím mám jen dva. Divočina- rovnou vás upozrňuju, že je to ptákovina- to tak když jsme sledovaly společně pohádku. A poté bude následovat cyklus na BTS. Já se snad do dubna nějak rozjedu při škole a brigádě a možná tu bude i něco od května.
Tou podsattnější změnou je však fakt, že blog vedu sama, Kira nechce a neude povídky dopisovat, takže Pane profesore nebude mít pokračování. Další malinkou změnou je, že pozastavené cykly smažu, protože při svých součastných aktivitách prostě nemám šanci je dopsat. Tak to bude asi to všechno podsatné.

Rose

Exo slaví Vánoce

24. prosince 2016 v 13:09 | Rose |  Exo
... a tak si jednou jeden řekl budiž vánoční povídka na Exo... Nečekali jste to, je mi to jasné, ani já sama nečekala, že to dopíšu do vánoc. Byla jsem ještě dneska v práci... a teď konečně sedím doma... a zítra se budu učit. Nicméně, tuto povídku bych chtěla věnovat té, které věnuji i celý narozeninový projekt, takže mému Háblíkovi. A vlastně i vám všem. Krásné Vánoce :)