Srpen 2015

Fantasmagorium- Epilog

31. srpna 2015 v 21:00 | Rose |  Fantasmagorium
Já se nevrátila, tohle jsou jen dozvuky mé přítomnosti... :D Podařilo se mi zlanařit kamarádku na epilog... poté co jsem jí vyhrožovala že jí ubiju :D No nakonec se mi to podařilo.
Děcka... upřímně se přiznávám, že bych raději psala, ale hledám si po netu práci a bolí mě z toho oči, tak snad to bude k něčeu dobré :) Každopádně si užijte epilog a opravdu je to můj poslední dozvuk mého dosavadního psaní :)
Annyeong :*

Se všemi se s láskou loučím...

15. srpna 2015 v 10:00 | Rose |  Oznamy
... nastal čas, abych vám pověděla o druhém důvodu, který vedl k tomu abych DMM a Fantasmagorium tak rychle ukončila. Vlastně těch důvodů je hned několik. Tenhle rok byl a ještě bude celkem náročný. Ve chvíli, kdy půjdu do práce už nebude tolik času jako dřív a taky se budu stěhovat, takže další čas ubyde.
Nejhlavnější důvod je však ten, že jsem v posledních měsících nebyla schopná ten blog vést sama. Nechci tady samozřejmě nikoho obviňovat, to ani v nejmenším, ale rozhodně to nebylo lehké. Vy moc dobře víte, že ten blog pak stagnoval a mě to neuvěřitelně štvalo a vytáčelo. Takže v momentální chvíli doopravdy končím.
Moc mě mrzí, že některé z vás zklamu, že jste čekali na mou další tvorbu, ale okolnosti mi to teď neumožňují. Když jsem ještě chodila do školy, času bylo dost i na to abych dopsala knihu, kterou chci v budoucnu vydat, ale teď se můj čas zkrátil.
Teď trocha té silné upřímnosti. Nebavilo mě psát sama. Tenhle blog jsme založily dvě a v podstatě jsem ho po celou dobu táhla sama.
Myslím, že k tomu už je to všechno. Pravdou je, že jsem pro vás moc ráda psala, byla jsem ráda za vaše komentáře. Bude mi to chyět. Neříkám že končím definitivně, třeba se k tomu ještě jednou vrátím, ale teď ne.
Na závěr bych chtěla, abych alespoň pro jednou viděla, kolik vás čte, abyste pod tento článek hodili komentář. Nemusí být dlouhý, stačí slovo, nebo smajlík. Ale je to naposledy, co vás o to žádám, tak bych byla ráda, kdybyste mi to vyplnili.
Komawojo.
Saranghayeo

Fantasmagorium- 10.díl

15. srpna 2015 v 9:31 | Rose |  Fantasmagorium
Je mi opravdu líto, že jste na konečnou kapitolu museli čekat dlouho :) Každopádně je tady a já doufám, že si jí užijete :) Sama nevím, jak jí kamarádka dopsala, takže to bude pro mě stejné překvapení jako pro vás. Užijte si díl :)
Hm... tak překvapení to nebude, myslím, že kamarádku zabiju :D A krutě! :D