Červenec 2015

Fantasmagorium- 9.díl

28. července 2015 v 19:53 | Rose |  Fantasmagorium
Tak tady je další díl, omlouvám se že to tak trvalo, ale vzhledem k tomu, že toto už píše kamarádka a vypadl jí jaksi net, tak se to takhle protáhlo :) jsem i líná cokoliv upravovat, omluvte mě :D nebudu to zdržovat, užijte si díl :)

Fantasmagorium- 8.díl

13. července 2015 v 14:14 | Rose
Ačkoliv je v popisku autora má přezdívka, toto a další kapitoly psala kamarádka, se kterou jsme se rozhodli tuhle kráovinu sepsat. tak doufám, že se vám to bude líbit, má jiný styl psaní než já, možná to i poznáte, ale zvyknete si :) Tak si užijte další čtení :)

Epilog

10. července 2015 v 22:00 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Mysleli jste si že vás ochudím o epilog?
Je krátký, ale myslím, že je to slušné zakončení celého tohoto maratonu s DMM. Já upřímně doufám, že se vám povídka líbila a moc mě mrzí, že ji musím tak narychlo ukončovat. v podstatě mě k tomu vedou i osobní důvody. Budu moct ráda, za nějakou odezvu. Holkám, které tuto povídku pravidelně četly a pravideně komentovaly moc děkuji- jejich komentáře mi vždycky dali sílu psát dál, protože jsem věděla, že za další týden na to budou čekat :) Takže holky-Hatachi a Narbie- ačkoliv vás neznám, strašně MOC MOC MOC vám děkuji!!!! :)
A tady je vážně definitivní konec

Dokážeš mě milovat?- 30. kapitola

10. července 2015 v 9:00 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Ještě ve středu nebylo jisté, zda to tady přibude. Ale jak vidíte, jsem borec a mezi hlídám dětí, koukáním na doramy, chozením ze psem ven a pařením se, jsem dopsala poslední kapitolu. Teď vám objasním proč jsem to tak náhle ukončila. Je to z respektu k mým idolům... někomu se to může zdát divné, ale pro mě, jakožto pro autora, je nepříjemné psát o lidech, kteří si vyloženě nepřejí, abychom je jakkoliv párovali. Vyjádřili se jasně a já je respektuji. Druhý důvod vám objasním hned poté, co dokončím Fantasmagorium (které snad dokončím, vůbec se mi do něj nechce). Tak to je všechno co mám dneska na srdíčku a já jdu teď odpočívat. Pokud mě tady někdo vůbec nechá. Užijte si poslední díl děcka. :)
Upřímně doufám, že se vám cyklus líbil. :)

Dokážeš mě milovat?- 29. kapitola

3. července 2015 v 10:45 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Jak vidíte, zatím tu je pravidelně DMM :) Doufám, že máte radost :) V téhle chvíli už pilně hlídám dětičky, ale povídky budou jistě přednastavené a dokud budou díly, do té chvíle budu fungovat i já :D V dalším díle bych se měla víc zaměřit na náš druhý pár, ale když jsem se rozhodla, že to nemíním nijak protahovat, tak to je určitě mé poslední rozhodnutí :) Beztak musím ještě pracovat na Fantasmagoriu :) Takže si užijte prázdniny, snad bude celé léto krásně :)