Květen 2015

Radujme se, veselme se!

27. května 2015 v 9:44 | Rose |  Oznamy
Lidičky!!!! Radujme se, veselme se tři dny a tři noci :D Já včera dokončila maturitu!!! Jupíajéj :D Ty nervy, to si nedokážete představit. A někteří ano!!! Každopádně mám hroznou radost... :)

Na chvilku vás ještě musím zklamat o svaťáku jsem nestihla psát, hlava mi nechtěla brát ani učení, natož nějakou smysluplnou tvorbu. Takže pro vás zatím nemám nic předepsáno. Ale vzhledem k tomu, že od teď mám prázdniny, tak na chvilku odložím svou jinou tvorbu a začnu se věnovat cyklům a povídkám, abych měla za chvilku něco předepsáno a aby tady něco od června bylo :) Doufám, že na mě nebudete chvátat :)

No... nevím jak Kira, ale já tímto oznamuji, že od 1. června už bude blog PLNĚ FUNKČNÍ!!! Doufejme :D

Tak mi držte palečky, abych měla mnoho nápadů :) Snad tu něco brzo bude :)
Zatím páá :)

Za zavřenými dveřmi- 3. kapitola

12. května 2015 v 17:51 | Rose |  Crossover
Tak a hned vám se přidávám další díl... Je pravděpodobné, že s tím, jak si můj mozek žádá o odpočinek, bych mohla napsat nějakou další kapitolu DMM (snad by jste měli radost) nebo vlkouše (snad by jste měli ještě větší radost) :D ale nechci nic předem slibovat, protože vážně nevím, jak na tom udu časově... mám pocit, že nic neumím :D Takže zatím se prosím spokojte jenom s tímto a já se budu snažit... :)
P.S. Má otázka, kterou jsem slibovala z minula... budete chtít po tomhle přečtení vědět, jak to bylo dál? :)

Za zavřenými dveřmi- 2. kapitola

10. května 2015 v 17:37 | Rose |  Crossover
Rozhodla jsem se to nijak neprotahovat :D Mezitím, co jsem do sebe tři dny hustila různé maturitní otázky, dneska konkrétně občanku a zítra mě čeká nenáviděná angličtina, jsem stihla sesmolit dvě kapitoly tohoto cosi :D A také mám na vás dotaz, který přijde se třetí kapitolou... :) Doufám, že se to bude líbit a opět omluvíte popřípadné chyby, které tam najdete, můj mozek je značně unavený :D Vážně se teď snažím, aby se vzpamatoval :D A začala mi bolet hlava... super :D Tak si to užije :) A za pár dní, tu přibude 3 díl :)

Za zavřenými dveřmi- 1. kapitola

3. května 2015 v 11:30 | Rose |  Crossover
Ahojky... Co k tomuhle říct a jak to představit? Původně se na téhle povídce měla podílet i Kira, ale nastali komplikace a tak jsem to začala psát sama, tak snad se vám to bude líbit. To ona vybírala pár a protože už měla Hannie navržený a udělaný cover, nechala jsem to být. Hyun Joonga určitě znáte, ten druhý chlapec se jmenuje Sung Hoon a já se na něj narazila ve Faith. Celkem jsem mu fandila, i když to byl záporák :D Nevadí, opravdu doufám, že se vám bude první díl líbit... momentálně mám rozepsaný už druhý, ale vzhledem k tomu, že zítra mi začínají státní, tak nevím, kdy to dopíšu :) Ale budu se snažit. Původně, ještě podle Kiřina plánu mělo jít o pětidílnou povídku... no doufám, že to zkrátím, aby jste nemuseli čekat... První díl je kratičký, tak si ho užijte a držte mi prosím palce :)
P.S. za překplepy a chyby se omlouvám, ale házím to sem narychlo, abych se mohla ještě připravit :)