Únor 2015

Přátelé... já odcházím!

28. února 2015 v 17:30 | Rose |  Oznamy
Nebojte se lidi, je to jen dočasné... :) Jak už jsem tady panikařila v létě, tenhle okamžik vážně nastal, a já mám pouhé dva měsíce do začátku maturit. Ještě nic neumím, aby jste věděli. Mám tolik nápadů na pokračování povídek, až mě to mrzí, že s tím budu muset na dlouhou dobu přestat.
Každopádně- omlouvám se za mou malou aktivitu na blogu, zhoršilo mi to ztracení kapitol jednotlivých cyklů, jinak by tady bylo i něco na březen, ale je mi to líto. Zároveň bych si u vás ráda postěžovala, ale nemůžu, protože o Kiřině situaci vím a bohužel s ní nemohu nic dělat a proto budu doufat, že alespoň Profesora dopíše. Možná se ho dočkáte bůh ví.

Fantasmagorium- 7.díl

27. února 2015 v 16:51 | Rose |  Fantasmagorium
Tak děcka... je to opravdu to poslední co mám a vy už asi tušíte, co bude následovat. Bohužel, ničeho od Kiry jste se nedočkali, což mě dost mrzí, když jste tak doufali v ukončení Profesora, ale ani já s tím nic neudělám :( Tak si užijte tenhle poslední článek na dlouhou dobu a držte mi palce, protože následující tři měsíce budou vážně bomba a jedna velká smršť... :)

Fantasmagorium- 6.díl

23. února 2015 v 17:26 | Rose |  Fantasmagorium
Koukejte, co jsem vyhrabala :D a ještě tam mám sedmý díl :D Některé tím potěším, některé ne, je zcela na vás, jestli jste si to oblíbili nebo ne. Každopádně, pro mě je to štěstí, ač jsem to nečekala, vyhrabala jsem další dvě kapitoly a osmou mám kupodivu rozepsanou, což jsem ani netušila. Každopádně, zaplácám tím poslední týden v únoru a od března blog pozastavím. S tím vás pořádně ještě seznámím :) Tak si to užijte a odufám, že jste rádi. I ti co nekomentují :) A komentujte, jinak se na ten blog vykašlu :DDDDDDDDD Myslím to vážně!
P.S. Psaly jsme to s kamarádkou napůl, v nějakých pasážích asi poznáte, že to psal někdo jiný :)
A já si jdu zapsat, že sedmý díl musí přijít brzo :D

Obraz- Epilog

18. února 2015 v 13:00 | Rose |  Obraz
Nemohla jsem si ten epilog odpustit... to se prostě nedalo :D Prostě neumím psát smutný konce, mě je jich tam pak hrozně líto... nehledě na to, že se vás bojím, vy by jste mně sežrali a to já nechci :D Takže tady máte vážně poslední část tohoto malého cyklu :) Původně to tady mělo být až příští pondělí, ale zželelo se mi vás :D a hlavně Kira slíbila, ano slíbila! že něco udělá s profesorem, takže je dost možné, že příští týden budete mít nabitý Profesorem :D jste rádi? Zatím to ale není jisté, tak jí držme palce, aby to dala. Pak se znovu ohlásím já :)

Obraz- 11.díl

16. února 2015 v 11:00 | Rose |  Obraz
Poslední díl, tak snad si to užijete... v tuto chvíli vůbec netuším, jestli budu mít něco sesmoleno či ne, každopádně se vám ještě ozvu :) Kira taky slibovala hory doly černej les a tak uvidíme, jestli se něco z toho splní :)
P.S. Vždyť mně znáte a já vždycky když říkám, že je to poslední díl, tak to nemyslím vážně :D takže děcka... heuréka a bude ještě Epilog :D ale zase si na něj budete muset počakt... jsem hodná a nechci vás trápit tím, že vás budu napínat. Ano TOHLE NENÍ DEFINITIVNÍ KONEC :D

Obraz- 10 díl

9. února 2015 v 16:10 | Rose |  Obraz
Tak jsem dosmolila další cyklus... jak je řečeno, v nejlepším je třeba skončit... A tak jsem skončila. Vyšlo mě to na 11 dílů a tady je předposlední... jsem ráda, že jsem zase něco dopsala, přibývá nám tojo čím dál víc a upřímně lidi... vůbec nevím kdy se dohrabu k 25. kapitole DMM. Snad brzo, ale i tak to bude potřeba promyslet :) Tak tady máte předposlední díl a já doufám, že se vám bude líbit :)

Dokážeš mně milovat?- 24.díl (Part 2)

6. února 2015 v 5:00 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Takže zatím poslední co mám sesmoleno. Mrknu ještě na Obraz, Vlkouše si musím promyslet :) Tak snad tady něco dalšího bude brzy. Držte nám palce, prosím :) Snad se vám bude líbit. Jsem unavená a určitě tam najdete nějaké chyby tak se na mně prosím nezlobte :) Zatím :)

Dokážeš mně milovat?- 24.díl (Part 1)

5. února 2015 v 13:00 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Napsala jsem kapitolu o skoro 3000 slovech a blog mi to nechce vzít :D jako obvykle :D takže vám to hezky rozdělím, aby jste se dočkali :) Snad se mi podaří přes poslední lednový víkend něco napsat , Kira slíbila, že něco sesmolí na SPN, když už jsme tu založily tu rubriku, že a že se bude snažit i s profesorem :D Každopádně, já ještě dneska mrknu na nějaké kapitoly... mohla bych přestat čumět na Master's Sun a věnovat se třeba taky psaní, že :D Takže první part :)

Epilog

3. února 2015 v 12:00 | Kira |  Lex Angeli
Haháááá :D Překvápko... jsem zákeřná obluda... ne a nemohla jsem vám to říci hned, mně ten konec také šokoval... nemyslete si, chtěla jsem jí ušrtit. Ale tady máte něco, co vám zvedne náladu :) Máte radost? Já velkou :)

V.kapitola

1. února 2015 v 16:15 | Kira |  Lex Angeli
Tak děcká... Kira došla :D ale mám pro vás závěr Lex Angeli, který mi tak obětavě dala než došla... trošku mi hrabe... zase... to je ze školy :D Slíbila, že ještě něco dopíše. Ale tohle je konec děcka... Konec tohoto minicyklu. Věřím, že kdyby měla Kira přístup na net, hodila by vám sem jeden ze svých ztřeštěných předkeců, ale musíte si vystačit se mnou :D V tento moment (28.1) mám pro vás jen malinko, protože jsem nestihla kvůli škole skoro nic dopsat... ale budu se ještě snažit to o víkendu dopsat, aby jste popřípadě strádali až od března, kdy už to bude pro nás fakt hustý... No já si nechám další novinky na další předkecy a teď tady máte dlouho očekávanou poslední kapitolu :)