Leden 2015

Dokážeš mně milovat?-23. díl

30. ledna 2015 v 7:59 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Je to zatím poslední kapitola v tuto chvíli co mám předepsanou . Už makám na 24. kapitole, ale za dva dny jdu do školy a zase nebudu mít čas, takže dopisovat budu asi o víkendech :/ uvidíme, jak to půjde :) Každopádně ať se vám líbí :)
P.S nevím proč, ale zdá se mi to buď strašně švihlé, nebo hrozně romantické :D

Obraz- 9.díl

27. ledna 2015 v 12:45
Tak a tady je konečně poslední díl, který pro vás na začátku ledna mám :) Jak jste si jistě stačili všimnout, je to tady krásně rozložené, tak aby jste nestrádali. Touhle dobou mám po pololetním vysvědčení a začíná mi peklo! Vyložené peklo... Doufám, že v tento den budu mít dopsané nějaké kapitoly aby jste nestrádali ani v únoru a na začátku března, ale nic vám nemohu slíbit, učení je svinstvo. Každopádně o dočasném ukončení aktivity na blogu vás budu informovat :) Tak si to užijte děcka :)

Dokážeš mně milovat?- 22.díl

23. ledna 2015 v 12:00 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Pokud si dobře pamatuji a asi jo, tohle bude dílek tak 15? 18 +? Sama nevím :) Každopádně si to užijte a omlouvám se za chyby a překlepy které v tom popřípadě najdete, psala jsem to v noci na silvestra a dopsala jsem to asi půl hodiny před začátkem nového roku, takže jsem byla unavená a docela mně bolela levá packa :) Takže si to užijte :D Pá :)

Fantasmagorium- 5.díl

19. ledna 2015 v 6:59 | Rose |  Fantasmagorium
Pořád nevím jestli pozastavit, nebo úplně zrušit... tohle je něco co mně baví psát, ale nemám žádnou odezvu z vaší strany, to za peví a za druhé na to nemám vůbec čas. V podstatě je pravdam že teď jsou pro mně prioritou ty tři cykly které dopisuji :) No snad se bude líbit, jinak pozastavím nebo smažu a začnu se konečně věnovat knížce, kterou chci vydat. Tak zatím :)

Dokážeš mně milovat?- 21.díl

16. ledna 2015 v 5:00 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Přináším vám další díl, který se snad bude líbit :) Opět jsem ve stejném dni přednastavování, takže zatím nemám žádné novinky, ale nevadí... ještě se musím rozhodnout, jak vám sem náskládám Obraz a Vlkouše, ale to až po obědě na který teď musím :D No nedá se nic dělat... zatím ;)

Obraz- 8.díl

13. ledna 2015 v 13:00 | Rose |  Obraz
Pokračujeme v krasojízdě... konečně jsem se (opět ve stejném dni přednastavování - 3.1) dostala k jiným cyklům než k DMM :D Takže vám sem ještě hodím dva díly Obrazu, které ztaím mám a Fantasmagorium, které asi pozastavím :D Takže si užijte díl :)

Dokážeš mně milovat?- 20.díl

9. ledna 2015 v 12:20 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Tak právě jsem se vrhla na nastavování Dokážeš mně milovat. To co mám vyjde přesně do konce ledna, a mezitím snad ještě něco dopíšu. Jen jsem vám chtěla říct trošku neradostnou novinku. Blog se bude pozastavovat, kvůli mé a Kiřině maturitě a tak nějak od půlky února nebude možná v chodu. Uvidíme, přesnější informace vám ještě podám, však to znáte, když se musíte učit na nic jiného není čas. Určitě se tu sem a tam mihne jednorázovka, nebo nějaký díl cyklu, ale nic neslibuji, nejsem super žena :) takže tady máte další dílek a já se dneska pokusím dopsat ještě 24. kapitolu :) A třeba taky Obraz :)

Ten kdo tě chrání- 9.díl (2 Part)

6. ledna 2015 v 8:00 | Rose |  Ten kdo tě chrání
Tak jsem tu s druhým partem :) Je to o dost kratší díl, ale i tak poslouží k pochopení příběhu :)
Užijte si to :)

Ten kdo tě chrání- 9.díl (1 Part)

5. ledna 2015 v 1:00 | Rose |  Ten kdo tě chrání
Pamatujete si vůbec, co bylo v poslední kapitole? Za tohle bych se chtěla omluvit, v době, kdy se mi můj drahý počítač nastavil do továrního nastavení jsem u tohoto měla předepsané jen tři kapitoly, ale je to těžší dopisovat než u DMM. Každopádně, dopsala jsem 9. kapitolu a začnu pomalu vymýšlet co dál, abych to mohla ukončit :) Nebojte se však, jesště pár dílů tady bude :) Snad se vám pokračování bude líbit. Asi jsou tam nějaké překlepy, ale vážně nestíhám, tak se nezlobte :) Pokusím se další díl napsat co nejdřív ;)
P.S- Člověk udělá po dlouhý době delší kapitolu a on mu to blog nevezme :D no teď mi prokázal trošku službu :)

Dokážeš mně milovat?- 19.díl

2. ledna 2015 v 12:17 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Lididčky mám pro vás celkem dobrou zprávu :) podařilo se mi dopsat pár kapitol, u DMM asi čtyři, takže abychom v tom měli zase řád a pravidelnost, tak každý pátek tady budete mít jednu kapitolu DMM :) Doufám že jste rádi :D Dopsala jsem i dvě kapitoly u Obrazu, ale jen jednu u vlkouše u obou uvažuji kdy to ukončím... Ten kdo tě chrání možná patnáctou kapitolou, Obraz tak nějak podobě :) Ale DMM tu bude ještě dlouho oxidovat :D Takže tady máte DMM :)
Vážně echápu proč mi písmo blbne jen u této povídky aprotože to bylo opět tmavé nad tmavém podkladu, opět změním barvu, aby jste tolépe přečetli a poprosím Hannie, aby s tím něco provedla :)


Šťastný Nový rok

1. ledna 2015 v 0:00 | Rose |  FT island slash
Jsem matla! :D a patla :D a zpatlala jsem vám tak nějak na poslední chvíli poslední tohoto a první povídku Nového roku :) Líbí se mi, akorát se vám může zdát prostě roztahaná :) Nevadí :) Přeju Vám krásný Nový rok všem, zlatíčka, doufám že i úspěšný pro nás všechny :) během dvou dnů se pokudím přednastavit povídky na leden. Měkte krásného Silvestra a Šťastný Nový rok :)