Listopad 2014

Střípky vzpomínek- epilog

30. listopadu 2014 v 23:59 | Rose |  Střípky vzpomínek
Tak a je tu definitivní konec, dámy a pánové... Konec dalšího cyklu...
Venku je pořádná zima a já trčím v Plzni a kupodivu nemám co dělat :D takže přednastavuji. A jakmile budu mít jistotu, že tady budete mít na Vánoce pořádnou nadílku, přestanu se strachovat o to, že tady nic nemáte a že mně chcete zabít, tak budu spát :D Jednorázovky a cykly ... DMM- doufám :D
Jdeme na to...

Střípky vzpomínek- 9. díl

30. listopadu 2014 v 10:47 | Rose |  Střípky vzpomínek
Je tu v podstatě konec minicyklu, který ještě dopním epilogem :) Chápu, že teď na vá kašlu, ale vážně omluvy moc nepomůžou, to taky vím, ve volných chvílích se učím, nebo si zpracovávám věci k maturitě. K ztraceným cyklům se těžko dostávám :( a mrzí mně to :( ráda bych měla co nejdříve dopsaný cyklus na Exo, protože ten taky neplánuju dlouhý, ale ztracené kapitoly mi dávají zabrat. A nejvíc mně mrzí DMM tam jsem se dost posunula :( no musíte počkat. Já vám teď jdu přednastavit články na prosinec, každopádně už teď vám řeknu, že v prosinci se dočkáte převážně Goodbye, které taky skončí.
Tak pa děti...
Vaše nekomentování radši ani nekomentuju :D

Drabble 1

27. listopadu 2014 v 19:02 | Rose |  Drabble
Heh, nějak mně přestalo bavit vymýšlet názvy k drabble :D Takže od teď to bude takhle hodně "nápadité" :D každopádně vám chci dneska přednastavit kapitoly k SV a Goodbye a nějaké ty jednorázovky bych mohla dát dohromady, alespoň teď jednu, mám ji rozepsanou. :) Cover je ve výrobě- doufám že bude... někdy... brzo. Nebo dostane kamenem... :D
Vím, že drabble nenahradí kapitolovky, alespoň ne svou kvalitou (doufám že nějakou kvalitu psaní mám), ani tím jak jsou dlouhé, ale splodit něco takhle na rychlo je momentálně nad mé síly :) ale slova mi zadala Hannie, tak pro tento případ jsem se naposledy takhle zařídila :)
Zatím se loučím a přednastavím vám sem povídky na celý prosinec, aby to tu nevázlo, jako tenhle měsíc. A mohla bych zkusit zplodit nějakou vánoční povídku :)

Sladké sny

26. listopadu 2014 v 15:55 | Rose |  2pm
Tady máte slíbenou povídku na 2pm... snad se mi během pár dnů podaří opět dostat na blog, aby vám sem ještě tenhle měsíc něco přibylo... nebyla to žádná sláva já vím :) ale bohužel nedá se nic dělat a já se teď víc učím než píšu. Každopádně mám pro vás přichystaná drabble, dopíšu jednorázovky, pak dokončím cykly a myslím, že do nového roku tady bude o zábavu postaráno :) a pak to bude v háji protože nebudu stíhat absolutně nic :D
Tak zatím a prosím strašně moc vác prosím, dejte mi vědět, jak se vám povídka líbila, psala se mi dobře, ale i tak... budu ráda za váše názory.
P.S. omluvte popřípadné chyby.

Goodbye-10.díl

22. listopadu 2014 v 19:40 | Rose |  Goodbye
Listopad zahálí, já vím, omlouvám se, ale teď už vážně nic nestíhám a rozhodně ne dopisovat cykly. Sem tam se vrhnu na jednorázovku či drabble a nebojte, jakmile mi Hannie udělá covery tak to sem šoupnu. Čeká vás jednorázovka na 2PM (nějak jsem se do nich zbláznila) a taky určitě na SuJu a Exo... snad je dopíšu co nejrychleji :) Teď další kapitola už (v pc) dokončeného cyklu :)

Střípky vzpomínek- 8. díl

18. listopadu 2014 v 15:50 | Rose |  Střípky vzpomínek
Blížíme se ke konci cyklu děcka. A jelikož jsem úspěšně dopsala i Goodbye, tak vám tady bude přibývat více :) Ale pustila jsem se už i do vlkouše a DMM, tak snad mně jednoho dne přepadne múza a já napíšu tak 2-3 kapitoly u každého, abych vám to tady mohla dávat :) Nevěřila bych jak je těžké strefit se do původních myšlenek kapitol, i když vím, jak a co tam bylo. Přesto už to nikdy nezastihne tu původní atmosféru, kterou jsem měla v tu chvíli. Bohužel. Ale nezoufat. Fanoušci Obrazu a Vlkouše si však budou muset počkat, u Vlkouše mám představu, jak a co tam bylo ale u obrazu mám okno :D takže asi tak :) takže se budete muset zatím spokojit se střípky, Goodbye a Fantasmagorium (tam mi už kapitoly taky pomalu docházejí.) zkusím napsat ještě nějaká drabble a jednorázovky, ale covery k nim v dohledné době nebudou, Hannie je líná :D No to je asi všechno, koukám, že jsem se zase rozjela :D A tady máte předposlední díl Střípků :)

Fantasmagorium- 4.díl

16. listopadu 2014 v 10:22 | Rose |  Fantasmagorium
Je po maturáku a tak už se můžu soustředit jak víc na školu, tak víc na svou literární tvorbu :D Chňá :D a ne, jsem v pořádku :D Vážně :D možná trošku nevyspalá, ale to nevadí :D Takže vám sem házím Fantasmagorium, které teda jakože nekomentujete, ale tím vám to samozřejmě nevyčítám :D Neva :D já jdu poslouchat kpop, nebo mi hrábne :D Páčko :) zase se ozvu :) doufám že v dohledné době :D

Dokážeš mně milovat?- 17.díl

8. listopadu 2014 v 18:25 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Tak konečně jsem se dokopala dopsat 17 kapitolu :) snad ještě víte o čem tento cyklus je :D a mám pozitivní zprávu :) Dopisuju Goodbye, takže brzo budu mít čas na to dopisovat ztracené kapitoly :)
Tak si to užijte :)
Páá

Střípky vzpomínek- 7. díl

4. listopadu 2014 v 19:00 | Rose |  Střípky vzpomínek
Omlouvám se za svojí lenost, jsem hrozná lemra :D ale vážně nestíhám. mám pár dní před maturákem a vážně vážně vážně nestíhám... pomalu ani se učit. A tak moc bych chtěla psát :( No nic, prostě jdu, dopisuju Goodbye, na jiné cykly musíte počkat, o co jsem přišla to jsem zatím nedopsala :( Tak tady máte střípky. Už nám zbývají jen dva díly děťátka :)