Září 2014

Střípky vzpomínek- 4.díl

27. září 2014 v 11:21 | Rose |  Střípky vzpomínek
Určitě tam najdete chyby, lidi, ale musím jít vařit a nemám moc času :D a jsem líná psát :D a mám moc učení :D toliko k shrnutí proč tady nic moc nepřibývá... já se polepším a pokusím se dopsat goodbye :) Tak si to užijte :) Pááá :)

IV. kapitola

20. září 2014 v 1:20 | Kira |  Lex Angeli
Ahoj, jsem tu zas. Po dloooouhé době. A zas tu dloooouhou dobu nebudu, protože s vyhlídkou na maturitu se taky kvaltem přiblížila doba, kdy skočím z nejbližsího mostu. Ale jelikož je sotva tři metry od země, nemusíte si dělat starosti, nanejvýš si zlomím haksnu a budu mít akorát víc času na psaní :D
Varuji- je to kratší, je to smutné a poněkud... ehm.... filosofické. -_- No, konec vykecávání, užijte si dílek :) I love you :*

Ten kdo tě chrání- 7.díl

18. září 2014 v 14:29 | Rose |  Ten kdo tě chrání
Vázne to tady- jsem si toho vědoma :) :( Házím sem Vlkouše s prosbou, aby jste se nezlobily, že na to teď s Kirou kašleme, protože toho máme vážně moc a upřímně- já jsem týden nesáhla na psaní a hrozně mně to frustruje. Zároveň trénujeme na předtančení a prostě - nějak to nejde. I přes všechny své problémy se však budu snažit, aby to tady tolik nevázlo a pravidelně sem něco doplňovat :) Tak snad se bude líbit :)

Střípky vzpomínek- 3 díl

14. září 2014 v 17:26 | Rose |  Střípky vzpomínek
A doufám, že v tomto momentě už je blog zcela funkční!!! :) Užijte si minicyklus :)
Mám lehce jebavou náladu :D ale jediné, co v tomto stavu mohu psát je DMM a Fantasmagorium :D takže nebude nic :D Lidi, vážně hrozně jsem se sekla, co se týče Obrazu a Vlkouše, takže se moc omlouvám. Teď dopíšu nějak Goodbye... a pak se zaměřím na obraz :) Pokud to nějak půjde :) Vzhledem k tomu, že se ještě věnuju jedné hetero povídce, která včera oslavila jubileum - už stou stránku!, tak to jde pomalu :) Ale jde to :) Zatím si užijte jak to chuďátko evil maknae trápím... ono se to ale obrátí nebojte se :)

Goodbye- 7.díl

14. září 2014 v 17:08 | Rose |  Goodbye
Tak a pokračujeme v krasojízdě :) už je to pár dní, co jsem to nastavovala, takže doufám, že mně nezakousnete za to, že pořád dlabu na to, že nekontroluji překlepy, vážně se snažím, aby tu něco bylo :) Ještě přidám střípky a pak na to dlabu :) snad to půjde už za pár dní normálně :)

Fantasmagorium- 2.díl

12. září 2014 v 15:30 | Rose |  Fantasmagorium
Nehodlám riskovat, že mi to spadne, takže se hroooozně moc omlouvám za chyby, které v textu asi vážně najdete, za překlepy, protože jsem si to po sobě nekontrolovala, ale vzhledem k tomu, že mi blog nejde načíst už ani na chrome ani na opeře (takže to nebude chyba chrome, jak se mi snažili namluvit) tak to prostě budu dělat rychle :) pěkné počtení :)

Dokážeš mně milovat?- 15 díl

11. září 2014 v 17:10 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Tak děcka, vzhledem k tomu, že blog je momentálně mega děvka a že mi nejde přihlásit ani na Opeře, tak sem nastavím- pokud to půjde- co nejvíc povídek, aby to tady tak nestálo :) Užijte si DMM a já to jdu nějak pořešit :)

Takže nejsme úplně odepsaný :D

9. září 2014 v 15:23 | Rose a Kira |  Oznamy
Lidi!!! Tři dny jásejte a volejte sláva, protože my jsme se dostaly na náš blog, takže novýýýý je sice založenýýý, ale nebude se zatím používat, bude sloužit jako archiv :D ale hlavní je, že jsme se sem kurva že dostaly :DDDDDDDD
A možná jsme přišli na to, že to dělá Chrome :D Obviníme ho z čarodějictví a hromadně jej ukamenujeme :D Ale! má to i svá pozitiva! Možná to nakonec donutí i naši dvorní desingerku Hannie taky konečně udělat nový vzhledík :3
Vaše milující (a samozřejmně milované) Rose a Kira <3

Goodbye - 6.kapitola

8. září 2014 v 20:05 | Rose |  Goodbye
takže asi poslení kapitolka na tomhle blogu
už se s kirou domlouváme na novém blogu a hannie zadirigujeme na desingn
každopádně lidičky... tenhle blog se mazat nebude, ale na ten nový dám samozřejmě všechny povídky, které jsou tady , takže i ty dopsané- RTL a SPS :) snad to půjde lépe :) tak zatím a zítra se ozveme :) moc se omlouváme za koplikaceHlásíme se z exilu

8. září 2014 v 19:49 | Rose |  Oznamy
Hlásíme se z exilu, ani jedný z nás nejde s kirou blog.... prostě se nám nejde přihlásit... takže budou asi mlaé změny lidi. asi budeme zakládat nový blog, to musíme ještě zítra probrat ... každopádně by jsme se vám ohlásili kdy a jak jsou nějaké změny, protože jsem přihlášená na kamarádky notebooku a jí to jde, takže jí budu obtěžovat , chtěla jsem vám se dneska přidat goodbye, možná to i půjde , tak si to užijte , ale každopádně jestli nám to nepůjde tak nový blog. Když jsem si chtěla obnovit heslo, prostě mi to tvrdilo, že neexistujeme. jestli je problém s blogem, to nevím, ale je to v háji :( takže z exilu zdraví rose a kira, zítra se ozveme :)

Střípky vzpomínek- 2.díl

4. září 2014 v 19:51 | Rose |  Střípky vzpomínek
Jak jsem slíbila, je tady další dílek :) ruka stále bolí, ale s tím bohužel nic neudělám :) nebudu se moc rozepisovat, užijte si dílek , snad se vám bude líbit :)

Začala škola!

4. září 2014 v 16:42 | Rose |  Oznamy
Tak lidičky... začala škola.... a nám s Kirou čtvrťák. Nabalilo se na nás toho docela dost a já vůbec nevím, kdy přesně budu moci pokračovat s psaním. Sice do konce Střípků mi zbývá kapitola nebo dvě, a do konce Goodbye asi tak pět, ale chodím pozdě ze školy a vůbec na nic nemám čas. Nehledě na to, že jsem si dneska při cvičení zranila ruku, takže jí mám zafáčovanou a budu doufat, že to nebude nic vážného. Tím pádem je vám jasné, že sice můžu psát, ale jde to pomalu a těžce. Budu se snažit jí co nejdřív rozpohybovat, abych mohla začít psát.

Nevím, jak to bude do budoucna s aktivitou na blogu a tím, jak moc budu stíhat přidávat kapitoly k jednotlivým cyklům. Když se mi podaří sepsat jednorázovka, sepíšu jí a hned jí sem hodím, aby tady vůbec něco bylo, ale předem se omlouvám, kdyby to přobívalo pomalu a málo. Vážně nejsem superžena a neudělám ze dne 48 hodin, i když by se to teď vážně hodilo.

Navíc jsem zarmoucena událostí, která se stala ve světě kpopu teprve včera a dost to se mnou otřáslo. Budeme se muset však všichni vzpamatovat a žít dál.

No, to je asi tak všechno co se vám chtěla oznámit, s tou zraněnou rukou se vážně dost blbě píše, tak se nezlobte za chyby :) Ještě dnes se pokusím, aby tady přibyla nějaká kapitola :) třeba zrovna střípků, protože DMM jste už asi přežraní ( ať se přihlásí ten, kdo ne :D )
A taky by jste mi mohli říct, který cyklus mám víc přidávat, protože já se to snažím udělat nějak rovnoměrně, ale zjistila jsem, že se mi to vůbec nedaří :D
Takže kdyby se vám zachtělo komentovat, napiště mi, který cyklus máte nejoblíbenější a já se pokusím s tím něco udělat a víc ho sem přidávat :) (Za ty který píše Kira vážně neručím, to si s ní musíte vyřídit sami :D ).
Takže... one... two... three... GO!!! I love your, children :)))
(Neřešte mně, hrabe mi z doramy)
Pic děckáááá :)

Kdo vchází do tvých snů

1. září 2014 v 13:35 | Kira |  Nu'est slash
Kira zas jednou měla emoční výkyv a takhle to dopadlo. A není to jen tím, že je prostě ráda týrám :D No a jelikož mi nejde se přihlásit už asi čtvrtý den, tak vřelý dík Rose, která to sem hodila. Enjoy it
V povídce je použitý text písně Kdo vchází do tvých snů,má lásko od Václava Neckáře.