Srpen 2014

Ten kdo tě chrání- 6.díl

29. srpna 2014 v 15:40 | Rose |  Ten kdo tě chrání
Já vím já vím, že je to víc jak měsíc, co tu tenhle cyklus byl naposledy. Ale teď jsem na něj neměla moc času, snažím se dopsa SV a Goodbye a pokračuju v DMM... no... každopádně si to užijte :) Tak pa :)

Dokážeš mně milovat?- 14.díl

27. srpna 2014 v 21:51 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Líbí se vám, že tenhle cyklus začal hodně přibývat? Já doufám, že ho, protože momentálně nemám žádný jiný :D A lidi, rovnou prosím- ne nebudu čekat až si to dočtete- nezabíjet, já to napravím :D a pak to zase zkurvím, a zase napravím... no znáte to :D Takže si to užijte a já jdu, než začnete něčím házet :D

Zpívám pro tebe!

25. srpna 2014 v 16:40 | Rose |  Super Junior slash
Na přání kamarádky jsem zplodila toto dílo. Psalo se mi to celkem dobře, ale možná to bylo tím čerstvým vzduchem a týdnem bez internetu :D Každopádně já doufám, že se vám to bude líbit, jako vždycky jsem kritická ke svým výtvorům :D Tak po dlouhé době zase jednorázovka... a myslím, že i na dlouhou dobu bude poslední, protože jí dlužím ještě jednu, ale zaboha mi nejde psát :D (možná to bude tím že není na SuJu :D ). Tak si to užijte koťátka
P.S. Možná se mi podaří umluvit Hannie, aby mi udělala cover, ale nic nezaručuju :D Zatím :)

Fantasmagorium- 1 díl

22. srpna 2014 v 0:01 | Rose |  Fantasmagorium
1. díl následuje skorem hned :) Doufám, že vás to zaujalo :) Každopádně je to trochu ujetý... trochu víc :D nemůžu za to :D prostě mám někdy takový stavy :) Tak mizím, to je poslední povídka, kterou jsem nastavila :) takže si budete muset počkat buď na DMM, to mám asi deset kapitol dopředu, nebo na nějakej jinej cyklus. Tedy pokud Kiře necvakne a zase sem něco nepřidá, v což bych nedoufala, koťátka, tak pááá :D

Fantasmagorium- prolog

20. srpna 2014 v 11:07 | Rose |  Fantasmagorium
Novýýý cyklus :D Zase a hádejte co... zase tam figuruje Hae. Moje kamarádka ho miluje... a já ostatně taky :D ale už jsem přísahala, že nanapíšu žádnej cyklus s ním. Stačí, že tohle je už třetí :D Každopádně moc kapitol k němu zatím nemám, ale z tohohle minicyklus nebude, tím jsem si jistá :D tak si užijte prolog a já jdu nastavit i rovnou první kapitolu :) protože se od neděle (dnes je 16.8) nedostanu na net :D pááá :)
A Hannie mi udělala nádherný cover... nebo já ho alespoň zbožňuju :3
A názvu si prosím vůbec nevšímejte... nejjednodušší vysvětlení je to, že nám s kamarádkou hrabalo :D

Obraz- 6.díl

18. srpna 2014 v 16:32 | Rose |  Obraz
Jak si zpětně čtu tenhle cyklus, z nějakého důvodu se musím smát. Je to další cyklus, který se vymkl předem danému scénáři. Když ho píšu, jako kdybych vůbec nemyslela, mluví za mně pocity. Je to divný... ale konec, který už vím, ten měnit vážně nebudu. I z tohoto bude minicyklus. Všechno to zkracuju :D no jo, rok před maturou a já nebudu mít čas nějak psát :) ale ještě něco vymyslím :) Tak zatím :) doufám že se bude díl líbit.

Střípky vzpomínek- 1.díl

16. srpna 2014 v 16:02 | Rose |  Střípky vzpomínek
S tímhle cyklem prostě nejsem schopná pohnout... takže jsem se rozhodla, že z toho bude asi minicyklus... teď píšu 6 kapitolu a do těch 13 bych se vejít měla. uvidíme, když tak to prodloužíme :) Blbě se mi to píše, aniž bych tušila proč. Pár za to nemůže, tím jsem si jistá. Každopádně, když už jsem se to rozhodla zveřejňovat tak tady máte první díl... omlouvám se, že to trvá tak dlouho :)

Goodbye-5.díl

13. srpna 2014 v 20:35 | Rose |  Goodbye
Absolutně se to zvrtlo.... ten konec a ostatně celá povídka se měla ubírat úplně jiným směrem!!! Vážně. Ale! Nemohla jsem ho nechat trpět. Tak nějak jsem si zamilovala představu Heechula jako toho milého a hodného chlápka. No nevadí. Každopádně se nám to zvrtlo... a už vím, že víc jak dvacet dílů to mít nebude, na to můžete vzít jed, děti. Tak já jdu a musím někde sehnat chuť psát, protože jediné s čím jsem pohla je DMM a to o rovné tři kapitoly. Super... tak páčko děcka :) P.S. pokud tam najdete chyby, omlouvám se, nejsem sto to opravovat :)

Dokážeš mně milovat?- 13.díl

10. srpna 2014 v 10:54 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Jednou to přijít muselo a divím se, že mi to vydrželo tak dlouho :D Já se zbláznila do doram... ne zase tak hrozně, ale když nemůžu vidět další díl, mám pocit, že mi hrábne :D Teď si stahuju třetí... pro změnu s Donghaem :D Seriály jsou svině! Takže jak se dívám, tak nepíšu, kašlu na to. Můžu být jen ráda, že věci do školy mám převážně udělaný :D Ale má to svoji výhodu... mozek odpočívá, já tady sice nadávám, jaký jsou ty postavy svině, ale to je jedno, mozek prostě odpočívá :D však já se do psaní znovu pustím :) Časem děti :) Zatím pa :)

Dokážeš mně milovat?- 12.díl

5. srpna 2014 v 10:52 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Našla jsem svou múzu :D a doufám, že už mi zůstane :D Lidi, asi to začnu dělat jako Kira :D jednou za půl roku vám sem hodím nějaký díl :D já totiž nemám skoro na nic čas :'( :D Ale ne, to zase kecám :D a hrabe mi... a hodně. To bude možná tím že poslouchám zase SNSD... no prostě... :D Jdu :D nebudu to tady okecávat, vy si užijte dílek, konečně jsme se dobrali k výstavě :) Tak zatím paa :) Těším se na nějaké komenty, nebo hvězdičky, dyž nebudete líní :) Paa :)

Naděje?

1. srpna 2014 v 1:32 | Kira |  Pane profesore
Děťátka, koťátka, sodoma gomora! Předávkovala jsem se kofeinem! A tak mi přepsání tohoto dílu zabralo necelé tři hodiny, při čemž jsem ještě stihla uklidit a umýt fretce klec :D A jelikož nemůžu spát a lehce mi jebe, oblažuji své sousedy kvalitní hudbou xD
A přiznejte se, kdo tu byl na Adviku? (Rose, my vím, žes tam byla, ty se nehlaš xD) Já tam byla a přivezla jsem si angínu. Fakt super. ALE!!! Má to i své výhody. Konečně mám čas na psaní.Že bych měla dělat maturitní otázky a čtenářský deníky mě jaksi to... neto... nes.. štve.
No nic, nebudu si tu cintat pentli. Užijte si dílek koťátka. Od teď se začne přiostřovat. Muhahaha...!!