Dokážeš mně milovat?- 7.díl (2 Part)

1. června 2014 v 0:05 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Tak jsem tu s druhým partem děcka... A vzhledem k tomu, že už je 1.června a tím pádem den děti (čili nás :D), tak to berte jako takový malý dárek. Trošku mi hrabe, ale ono se to srovná :D Předem oznamuji, že nevím jak to v červnu bude s mojí aktivitou, hodně se budu učit, abych měla co nejlepší vysvědčení, ale v červenci a v srpnu se můžete těšit na nálož, protože na vás čekají ještě 4 cykly, které tady vůbec ještě nejsou :) Takže se mějte a já půjdu :) Páčko :)


"Nekecej" vyjekl Yesung nevěřícně. Teda, ne že by to Eunhukovi nepřál, konečně mu to došlo, ale i tak…
Eunhyuk se uculil. "Jo… jsme spolu. Teda… je to trošku složitější. Ono… Hae vypadá, že s tím má trošku problém, ale včera, když jsme šli z toho kina, jsem se nějak neudržel a ups… už to bylo."
Yesung se rozesmál. "Konečně ti to došlo, kamaráde."
Eunhyuk se zašklebil. "Děláš, jako kdybys to o mně viděl už od prváku."
"A taky že věděl, jenom ty jsi byl palice dubová a odmítal sis to přiznat a ejhle, on přijde nový kluk a ty na to konečně přijdeš."
Eunhyuk byl tak nadšený, že se na něj nemohl ani zlobit. "Musím to hlavně nějak vyřešit s Nanou."
Yesung se zarazil. "Myslíš, že to překousne?"
"To není můj problém, Sungu. Ona moc dobře ví, že jedinej kdo to bere nějak vážně je ona, takže si myslím, nemáme co vyčítat. Vyvádět bude asi máma, byla by to pro ní ideální snacha. Ale nedá se svítit." pokrčil rameny a zaměřil se na svoje kafe, které držel v ruce.
"Kde vůbec Hae je?"
"Říkal, že musí na chvilku za Teukem, protože mu řekl, že mu dá ještě nějaké materiály, které si musí zpracovat."
Při zmínce o Leeteukovi poklesli Yesungovi koutky. Hyuk si toho všiml.
"Hej, co se děje? Co se včera stalo?"
Yesung se na něj statečně usmál. "Ale nic. To neřeš Hyuku."
"Sungu, neštvi a řekni mi to."
Černovlásek na něj zoufale pohlédl. "Je to peklo, Hyuku." Chlapec poodešel pár kroků a pak se zastavil "Je to těžký. Já… nejsem jako ty, neumím se k tomu postavit čelem. Táta zuřil, když jsem se včera vrátil ze školy. Máma sice zasáhla, ale to bylo jen jednou. Já vím, že kdybych to nějak potlačil- ty nevítaný pocity, tu lásku, co k němu cítím, bylo by to jednodušší." Yesung sklopil hlavu. Hyuk si povzdechl. Nemohl se radovat z toho, že našel někoho s kým je mu dobře, když se jeho přítel trápil. Položil kelímek na parapet a přistoupil k němu. Uvěznil ho v objetí a Yesung mu zaryl ruce do ramen. "To bude dobrý, Eunhyuku, opravdu se tím nemusíš trápit."
Blonďák jej od sebe odtrhl a nevěřícně se na něj podíval. "Tak s tím ani nepočítej." Černovlásek se slabě usmál a pak od něj poodstoupil. "Už mlčím. Tak kdy se sejdeš s Nanou?" změnil téma.
"Už dneska. Chci to mít za sebou. A hlavně nemám na co čekat. Obě budou zuřit."
"Co jim řekneš?"
"Zatím nic. Donghae- myslím, že to s ním budu muset probrat. On- má nějaký problém. Nevím, co to je, ale jedno mi to není. Přesto se nechci schovávat."
Yesung se pousmál. "Změnil tě."
"Doufám, že k lepšímu."
"Si nemysli." Vyplázl na něj Yesung jazyk a se smíchem upil kafe.
Donghae je našel v dobré náladě. I on se usmíval od ucha k uchu když k nim došel a nechal se Eunhyukem vtáhnout do náruče.
"Co se ti povedlo?" zeptal se blonďák se zájmem a políbil ho na tvář. Sung to všechno s úsměvem pozoroval.
"Volal mi Sungmin. Vystaví mi ty fotky." Donghae se rozzářil jako sluníčko.
"Opravdu? To je bezva. Jenom doufám, že jsi tam nedal i tu moji. Říkal jsem to přeci, že Yesung je lepší modelka."
"Cože jsem?" otázal se černovlásek překvapeně.
"Donghae mně fotil, ale jaksi… nejsem fotogenický typ. Příště mu budeš dělat modelku ty. Kdy bude výstava?"
"Za tři týdny. Sungmin toho musí ještě spoustu zařídit a nějak to dát dohromady. Každopádně- jste zvaní." Donghae se uculil.
Yesung pozvedl obočí. "Opravdu?"
"Opravdu. Nikoho jiného, kromě mámy a táty tam nepozvu. A ani nevím, jestli budou moci jít."
Donghae si uvědomoval všechny důsledky, které tím nejspíš způsobí, když se tam sejde jeho matka a Eunhyuk. Bude doufat, že se to nějak vyřeší. Nechtěl znovu přijít o někoho, koho miluje. Eunhyuka miloval, to věděl. Jen si prostě budou muset dávat pozor.
Nemůže to svojí matce hned říct. Ne, že by kvůli tomu měl doma peklo, to ne. Jenomže minulou situaci vyřešila jeho náhlým odchodem ze školy. Tiše si povzdechl a natulil se na Eunhuyka ještě víc. Nevadilo mu, že to Yesung ví. Byl to Hyukův nejlepší přítel a i on ho první den překvapil tím, že ví.
Eunhyuk se uculil a svoje plány pro dnešek potlačil do pozadí.S Nanou se bude zabývat, až jí bude mít před sebou. Yesung je spokojeně pozoroval. Konečně byl Hyuk plně spokojený. Zářil jako sluníčko, usmíval se na všechny kolem a… Sung to neuměl popsat.
Napil se z kafe a v tu chvíli zazvonilo.
"Tak jdeme"

Teuk si sundal brýle a unaveně si promnul oči. Ještě ho dneska čekala hodina s těmi trdly a pak hurá domů, kde jej čekala další várka písemek. A měl by vyprat. A pořádně se vyspat. Už pár dní jeho spánek nestál za nic a dneska se nevyspal vůbec. Trápil ho Yesung. Štvalo ho, že mu nemůže nijak pomoct. Nemohl mu však dát najevo svoje city. Byl jeho učitel.
Unaveně zavřel oči a vybavil si jeho pohled, který po něm včera vrhnul. Tak zoufalý, bolestný… a oči naplněné slzami. Včera mu řekl, že to dělá všechno jen těžší. Nechápal to. Chtěl mu pomoct. Měl ho rád.
Víc než rád.
Zazvonilo na hodinu a on si sebral svoje věci. Nechá ho být, když si to přeje. A třeba na to časem přijde. Třeba. Ale pochyboval.
Vyšel na chodbu a musel se usmát. Donghae ho vlastně dnes pozval na výstavu, která bude za tři týdny.
Rád chodil na tyhle akce. A… Donghae jej tím překvapil- ano- to jistě. Rád tam půjde.
Prošel chodbou a vrazil do toho zvěřince, co panoval ve třídě.
"Tak se uklidníme." Ozval se ještě, než zalétl pohledem k Yesungovi, který jej propaloval očima. Pak se otočil k tabuli.
"Začneme novou látku, děcka."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mannaz Wynn Mannaz Wynn | E-mail | Web | 1. června 2014 v 0:26 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ to je tak úžasný. Tak konečně mu to řekl.

A Haemu vyšla ta výstava.

GRATULACE. FAKT VELKÁ GRATULACE.

Doufám, že jsem taky pozvaná :-D  8-)

A jestli ne tak já se zvu sama :-D a už vím i s kým tam pujdu... Rose bal se jdeme na výstavu. XD Jéžiš mě šibe. To to zítra no vlastně dneska bude vypadat

*má co dělat aby nevzbudila celý barák včetně města XD* jak jsem řekla šibe mi. *neřešte ji ona už je taková* :-D

Už teď se nemužu dočkat dalšího dílu.

A sorry za ty SMS co jsem ti posílala jak odpočítávám minuty XD. *jak jsem řekla šibe mi a to nehorázně*

PS: tu animaci jsem nenašla XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama