Červen 2014

Obraz- 3.díl

28. června 2014 v 22:38 | Rose |  Obraz
Mám pocit, že vás rozmazluju :D Ale jako že dost :D tohle už je dvanáctná povídka za tenhle měsíc :DDD Musíme s tím přestat, vy si zvyknete a já budu příští rok v háji :D No... nic ... je tolik kolik je na hodinách a mě se klíží očka, takže jsem se rozhodla že vás poctím kapitolou a půjdu spát :)) Nebudu se dlouze rozkecávat, ještě by jste se dozvěděli nějaké klepy a to já nechci, takže ... heh... dobrou noc a hezké počtení :D

Ten kdo tě chrání- 2.díl

22. června 2014 v 19:24 | Rose |  Ten kdo tě chrání
Tááák jsem tady znova :D po krátké době. Doufám, že si užijete díl a já se tu objevím za... pár dní :D nene dám se do psaní... sice teď ve škole řešíme maturák, takže tam toho moc nenapíšu, ale budu se snažit doma :D Čus děckááá :)

Dokážeš mně milovat?- 9.díl

22. června 2014 v 17:31 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Jsem zlá zlá zlá :( Zanedbávám vás :( Ale... však ono se to brzo změní :) Teď tady máte konečně zase díl DMM... jako upřímně, nevím, co si o tom myslet, ale kamarádce, který jsem to posílala předem (protože má vážně přesvědčivé argumenty), se to líbilo. Pomalu se zase dostávám z fáze rozepisování do fáze psaní na plné obrátky, takže nebojte, brzo to tu bude lítat jak na běžícím pásu :D Takže se mějte koťata, já jdu zkouknou nějaký yaoi anime a půjdu si udělat večeři :) a večer bych mohla být hodná a hodit vám sem buď Obraz, Goodbye, nebo vlkoška, tak uvidíme :) Rozmyslím se :)
Užijte si díl :)

Ten kdo tě chrání- 1.díl

18. června 2014 v 17:44 | Rose |  Ten kdo tě chrání
Tááák... nový cyklus... :D připadám vám hrozná? Budu ještě horší, ještě mám v zásobě dva :D ale to dostanete postupem času... lidi... heh... chytla mně EXO mánie. Teda ne taková, díky bohu, beru to všechno tak jak je a proto jsem schopná fungovat, ale i tak... je to příjemná změna po Juniorech co? :D První a zatím poslední :D Takže tady máte první díl, ještě něvím jak dlouhého cyklu, ale doufám, že se vám bude líbit. Není to žádná slaďárna, někde jsem si musela vybít svoje blbý a depresivní a debilní myšlenky... aby jste jako chápali, první díl jsem psala asi tak dva měsíce zpátky a vážně jsem na to byl celkem blbě, takže proto nic šílenýho :) No nebudu vás zdržovat svýma kecama a tady máte díl :) Užijte si a kdyby se vám jako zachtělo komentovat, taky bych byla moc ráda, protože nikdy nevím, jak moc se vám to líbí a jestli má cenu to ještě dopisovat :) Tak páčko :)
P.S. Brzo očekávejte můj návrat :D

Goodbye-1.díl (2 Part)

13. června 2014 v 21:35 | Rose |  Goodbye
No prostě děvka no... tady máte druhou část :) Nebudu se nijak zvlášť rozkecávat a jdu :) Pá :)

Goodbye-1.díl (1 Part)

13. června 2014 v 6:32 | Rose |  Goodbye
Chvátám, hcvátám, nemám vůbec klid :D asi tak no... hrabe mi... a musím na praxi. A učím se :D Pilně se učím :D aby jste si nemysleli, že vás nezanedbávám pro nic za nic :D
Takže tady máte díl... Upřímně- doufám, že ty vedra už skončí, protože tohle je hrozný :D Tak zatím pa lidi.
Omlouvám se za chyby, nějak nestíhám :) Páčko :) Jo ještě - blog je veeeeeeeelká děvká a dělá si co chce... takže budou dva party.

Dokážeš mně milovat?- 8.díl

11. června 2014 v 19:28 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Z nedostatku času se omlouvám, kdyby jste našli nějakou chybu, ale vážně už nemám ani čas, ani chuť to po sobě kontrolovat. Nechtěka jsem vás tady nechat jak rybu na suchu a tak tu sem přibude ještě Goodbye, ale jinak to nedávám :( Mějte si lidi...

Stávka!!!

11. června 2014 v 19:24 | Rose |  Oznamy
Lidiiiiii... stávkuju, ale jako že fakt! V pondělí píšeme s Kirou a Hannie jeden závěrečný test, v úterý druhý a já jedu hlídat děcka, takže se budu soustředit jen a jen na učení. Jako... upřímně na psaní jsem nesáhla tak týden. Trošku mně to frustruje, ale snad pochopíte, že škola je teď pro mně přednější. Ale asi mi mrdne... a hodně... a bude se to projevovat :D
Každopádně, jakmile budou uzavřený známky, bude to v pohodě a já se vám začnu zase plně věnovat :) Teď padám, bolí mně hlava a ještě jsem vám sem hodila DMM a během týdne vám sem přibude ještě Goodbye :)
mějte se :)))
a dneska jsem vypadala asi takhle nějak :D


tak pa děcka :) Ozvu se :)))

Obraz- 2.díl

9. června 2014 v 16:40 | Rose |  Obraz
Tak je tu druhý díl :D lidi se mi zdá, že za chvilku v tom tady budete mít zmatek :D ale snad ne :D jinak... mám pocit, že tenhle cyklus bude přeci jen krátký, tak 15-20 kapitol maximálně :D No máte tady mega cyklus DMM. Z horka už mi hrabe a z učení ještě víc :D Ale udělala jsem si na vás čas a po několika dnech jsem přestala být líná :D Takže si užijte díl a vážně, VÁŽNĚ nevím, kdo to za mně psal!!! Beztak moje druhé já! :D padááám děckáá :D užijte si to :))

Goodbye-prolog

5. června 2014 v 9:17 | Rose |  Goodbye
Jsem tu s novým cyklem... tak aby jste v tom neměli guláš brzo :D Ne- hlavně to sem přidávám, protože nechci, aby tu bylo pořád jedno a to samý a protože u Obrazu mám asi jenom osm kapitol, tak přidávám něco nového :) Snad se bude líbit :) A lidi... já vím, že jste nehorázně líní, komentovat, ale hodilo by se, kdybych věděla, jak se vám to líbí :D Padám, musím se zkulturnit a pak hurá na praxi :) Takže páá :)

Co se týče cyklů :)

3. června 2014 v 18:05 | Rose |  Oznamy
Lidičky, jsem tu jen na skok... jenom jsem vám chtěla oznámit, že tu budou trošičku malinké změny. Hannie trošku poupraví menu, nebude to nic velkého, jenom konečně uvidíte, které cykly jsou dopsané a které ne... V menu taky přibyde 4-5 cyklů... zatím tady ale nebudou všechny, ale oznámím vám, až to začnu postupně přidávat. Vzhledem k tomu, že teď učitelům jako vážně hráblo a chtěj toho po nás víc než za celej školní rok, tak až budu mít čas, přednastavím vám sem kapitoly. A pokusím se sepsat nějakou jednorázovku, ale moc s tím nepočítejte, mám co dělat, abych psala cykly :D (proč se mi zdá, že je ta zpráva strašně chaotická a zamotaná? :D) Každopádně mojí hlavní myšlenkou bylo to menu :D Aby jste se pak nedivili, že jsou tu prázdné složky :D Nebojte, začnu makat :D u každého cyklu mám nejméně 5 kapitol, takže postupně to jsem přibide :) Takže koťátka, nebudu to zamotávat ještě víc než to je a jdu :D
Mimochodem- Kira taky chystá nějaké změny ale tak trošku už jsem pozapomněla co to má být :D
Takže páčko :)
Rosie

Dokážeš mně milovat?- 7.díl (2 Part)

1. června 2014 v 0:05 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Tak jsem tu s druhým partem děcka... A vzhledem k tomu, že už je 1.června a tím pádem den děti (čili nás :D), tak to berte jako takový malý dárek. Trošku mi hrabe, ale ono se to srovná :D Předem oznamuji, že nevím jak to v červnu bude s mojí aktivitou, hodně se budu učit, abych měla co nejlepší vysvědčení, ale v červenci a v srpnu se můžete těšit na nálož, protože na vás čekají ještě 4 cykly, které tady vůbec ještě nejsou :) Takže se mějte a já půjdu :) Páčko :)