Duben 2014

III. kapitola

26. dubna 2014 v 20:13 | Kira |  Lex Angeli
Tak jsem se rozhodla, že by nezaškodilo trochu aktivity. Tudíž- Abraka dabra a třetí dílek je tu. Užijte si ho koťátka a já jdu psát dál. A musím podotknout, že tam brzo bude pěkně horko.
Joo a další díl Profesora už se taky blíží. ;) Tak se těšte. A já jdu zbuzerovat Hannie, aby konečně udělala Rose covery :D

34.kapitola

24. dubna 2014 v 9:52 | Rose |  Right to love
Rozhodla jsem se, že jestli to stihnu, tak vám sem definitivní konec cyklu, přibude už příští týden, než odbrouzdáme s Kirou do Anglie :) Nebojte, ještě vás čekají dvě kapitoly, nemáte se čeho bát :) Snad jen... no nebudu nic vyzrazovat :) Musím jít, dávám vám to sem v rychlosti, musím na praxi... vůbec se mi tam nechce :( Takže za chyby, kdyby se nějaké našli (četla jsem to po sobě několikrát, ale i tak), tak se omlouvám, vážně nestíhám konrtrolovat :) Tak se mějte koťátka :) :))

Stvořeni pro sebe- 19.díl

22. dubna 2014 v 18:00 | Rose |  Stvořeni pro sebe
Nějak nevím co říct :) Takže třeba...ahoj? Jsem dneska nějaká bez myšlení, vážně ta literatura mně zabila, to může potvrdit i Kira, bylo to vyčerpávající :D a zítřek bude ještě horší :D Každopádně... abych nezahálela, pomalu dokončuji svoji započatou práci :) A dávám vám sem postupně cykly co budou končit. Lidi sežerte mně... já se sekla v DMM :'( Vůbec mi nejde psát. No, ale máme před sebou ještě pár kapitol :) Takže si užijte dílek :)

33.kapitola

20. dubna 2014 v 16:48 | Rose |  Right to love
Tak jsem přemohla svou lenost a konečně- mé kamarádce to dalo dva dny přemlouvání- jsem ochotná vám sem dát další díl. Nějak nebyl čas a pak zase nálada. A vzhledem k tomu, že mi dva cykly pomalu končí a já nemám covery k dalším (jako kdybych to sem nemohla přidávat bez toho- no- prostě se mi nechce :D) tak se to snažím, co nejvíce natahovat :) Takže tady další kapitola. Veselé Velikonoce, děti :)

32.kapitola

13. dubna 2014 v 15:15 | Rose |  Right to love
Teda nevím, jestli vám tímhle zvednu náladu, ale co už... Už je to napsané, takže měnit to nebudu. Docela jsem se do toho vžila... Prosím berte ohledy na mé (ne)znalosti postupu operace :D Každopádně jsem hodná a hodná zůstanu, mám rozepsané ty 3 cykly, ke kterým nemám cover, ale dočkáte se. Všichni se dočkáte :D já vím, naslibuju vám tady hory doly, černej les, ale abych vám tady něco prozradila, tak to ne :D Jo v jistých ohledech jsem mrcha :D No, takže já se tady zjevím zase postupem času a vy si dnešní den užijte :) Páčko :)

Stvořeni pro sebe- 18.díl

13. dubna 2014 v 9:46 | Rose |  Stvořeni pro sebe
Po dlouhéééém dlouhééém dlouhééém rozhodování, jsem se já, jako svá jednočenná rada dobrala k rozhodnutí. :D Váhala jsem mezi tím, jestli vám sem přidat SPS, které se blíží už celkem rychlým tempem ke konci, nebo RTL, které má konec taky už za humny. No a moje rozhodnutí vás jistě velice potěší :D Dneska vám sem přibude od každého tohohle cyklu jedna kapitola. Jsou celkem podstatné a proto bych byla mrcha, kdybych vás nechala ještě tak týde čekat :) Takže tady máte SPS a během odpoledne RTL :) Miluju vás děcka :)

Dokážeš mně milovat?- 5.díl (2 Part)

8. dubna 2014 v 20:41 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Tak nějak jsem byla přinucena se dokopat k tomu, aby jste tady nestrádaly :D Jinými slovy pět hodin jsem prospala, a mám migrénu, takže jsem tu jen na skok. Chtěla jsem aby jste dlouho nečekali a proto se teď trošku obětuju a hodím vám sem druhou část :) Nevím ještě jak to bude další dny, ale ještě sem něco přibyde :)
Zatím se mějte :)
Za případné chyby se omlouvám, nejsem ve stavu, cokoli kontrolovat :(

Dokážeš mně milovat?- 5.díl (1 part)

7. dubna 2014 v 18:07 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Tak jsem se rozhodla pro aktivitu :D Zase... jo já vím... po měsíci sem házím DMM. :D A bude to na dva party, protože blog je kurva a nechce mi tu kapitolu o 2297 slovech vzít. Původně tu mělo přibýt RTL nebo SPS, ale vzhledem k téhle situaci jen jedno z nich... jo a druhej part... když nezapomenu. Musím si to někam napsat... lidi nic jiného na skladě nemám... Teda mám, ale bez coveru, takže si musíte počkat... a nebo Hannie nakoupit Tygříky :D asi jí začnu uplácet :D Každopádně dneska jsem dostala z angličtiny dobrou známku, takže mám radost :) Takže proto tady máte díl :D
Předem se za chyby( kdyby nějaké byli), omlouvám. Tak směle do čtení
P.S. Vím, že jste líní komentovat, já taky, ale kdyby jste byli tak hodní, vůbec bych se nezlobila :D Páčko děti :D
A ještě předem upozorňuju- nikdy jsem si nepsala deník... berte to s rezervou :D

31. kapitola

3. dubna 2014 v 19:23 | Rose |  Right to love
Doooma... po dlouhém dni :D No rozhodla jsem se, že budu hoooodná a něco vám sem přidám. Vím, že to není moc pestré, ale do konce tohohle cyklu zbývá už jen asi 5 dílů a pak sem začnu přihazovat další. Třeba DMM , jsem líná a nepíšů :D a jsem mrcha. ale to je jedno :) Mějte se koťátka :) (moc smysluplné to není... já vím) :)