Leden 2014

25.kapitola

31. ledna 2014 v 13:41 | Rose |  Right to love
A JE DOMA!!! Mám nehoráznou radost děti, že už nemusím psát cykly na papír :) Takže... od teď- nebo respektivě od neděle budu psát jak mourovatá... :) Užijte si díl- popravdě... nejsem s ním zdaleka tak spokojená, jak bych chtěla. Ale nechci to už opravovat, vážně nemám inspiraci. Je to 17+, ale varuju vás, vážně se mi to nelíbí, kvalita by mohla být lepší. No... přestávám tady se sebekritizováním a vy si užijte díl :) Páčko děti :)

24.kapitola

27. ledna 2014 v 16:00 | Rose |  Right to love
Nebudu moc výřečná, užijte si dílek koťátka, dokud je ještě ta povídka v tzv.klidovém režimu :) a já jdu prudit Kiru Hňáá : Ahojte :)

Stvořeni pro sebe- 13.díl

23. ledna 2014 v 12:00 | Rose |  Stvořeni pro sebe
A zase jsme popojeli :) Doufám, že pro vás tenhle měsíc není tak hrozný, jako pro mně, upřímně řečeno, nevím, co se svět zbláznil, že začátek tohhle měsíce probíhal tak hrozně. No snad to bude do budoucna daleko lepší :) Tak si užijte kapitolu :) A nebijte mně! Já za to vážně nemůžu . A já už nadobro mizím :)

Dokážeš mně milovat?- 2.díl

18. ledna 2014 v 10:00 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
Stále žiju... no v rámci možností... :D Kira vedle mně sedí, komentuje moje zápolení a já tady ucucávám stěnolez- bezva to chvíle :D Každopádně já pevně doufám, že touhle dobou, co to vy čtete, já už mám svůj milovaný noťásek doma. :D Takže si to užijte, moc nezlobte, ani popravdě moc nevím, o čem tenhle díl je, protože jsem si ho nestihla přečíst, ale myslím, že zabít mně tam za nic nebudete chtít. :D Jo a děti... máme cover. Hannie udělala :) Jak se vám líbí? Tak já razím :) Páčko

23.kapitola

12. ledna 2014 v 15:21 | Rose |  Right to love
Koťátka... dostala jsem se ke Kiře na notebook, takže vám sem přednastavím rovnou povídky, aby jste měli co číst, když se sem nedostanu. Omluvte mou neaktivitu poslední týden, tak trochu jsem truchlila a neměla jsem náladu prostě něco psát. Takže se moc omlouvám :) Vy si užijte díly a já se pokusím tu mojí malou mrchu nějak opravit... Krásné počtění :)

Problém...

11. ledna 2014 v 14:09 | Rose |  Oznamy
Lidi... mám problém... ne- nedošla mi múza, v žádném případě, ale odešel mi pc... tedy respektivě, jde ten sviňák spustit jen v nouzovém režimu a nejde mi tím pádem Word. Tím pádem nemůžu psát. Jako dost mně to rozčiluje a vůbec nevím, jak to s ním bude dál. Takže se omlouvám, kapitoly k cyklům mám sice předepsané, ale jak sami tušíte, prostě se k nim nedostanu. :( Opravdu mně to hrozně mrzí, zrovna jsem se dobírala ke konci dalšímu cyklu. Ach jo :/ Budu se modlit, aby se to dalo brzo všechno do pořádku. Zatím budu prudit Kiru, abych mohla se svojí flesh na její pc a mohla vám sem něco přidávat.
Jsem smutná, zrovna jsem ce s tím celkem hnula. A to ani nemluvím o tom novém cyklu a DMM :/ no nic koťátka. Já razím.
Asi ho vyhodím z okna.
Nebo ho prostě nechám opravit. Držte mi palce, abych ho měla co nejdřív v pořádku. :/
A ještě jednou se moc omlouvám.
Rosie

22.kapitola

5. ledna 2014 v 18:40 | Rose |  Right to love
VŮBEC se mi nechce do tý proklatý školy... a ještě ke všemu tam budu s Hannie sama, pač naše drahá šéfová marodí... uáááííí ... na druhou stranu to má jistý výhody... nebudu se flákat a zase napíšu pokračování DMM a SPS, takže budu mít co sem házet :D a nebo hodím s Hannie... to se ještě uvidí. Mám dneska nějakou morbidní náladu, neměla bych psát, nebo to hrozně dopadne :) Takže... koťátka... máte tady další oddechový díl, brzo se to všechno zkazí, takže si užíbejte idyly dokud můžete :D Padám... pac a pusu. Možná se tu během týdne ještě uráčím zjevit, ale to není jisté. :D Zdarec :*

Dokážeš mně milovat?- 1.díl

3. ledna 2014 v 20:50 | Rose |  Dokážeš mně milovat?
A zase ten Donghae...
Abych to vysvětlila... je tu nový cyklus. Opět s Donghaem. Ale já doufám, že se vám bude líbit. Ještě není cover, a stále na něj čekám, takže tady bude ještě provizorní obrázek :)
Nebudu se tu moc vykecávat, je poměrně pozdě večer... a trošku mi dneska hrabalo. Zase... a musím něco přepsat :D asi tak deset stránek... A vy si to užijte koťátka... jak víkend, tak první díl :) a děti? Mám vymyšlený 4 cykly... trošku jsem v Praze přemýšlela a došla jsem k závěru, že toho mám na psaní málo... takže to nějak dám dohromady, popoženu Hannie a tak v březnu by sem mohli přibýt tak dva :) Uvidíme :) Tak zatím a užijte si první kapitolu nového cyklu :) A kdyby byli komenty nebo hvězdičky, vůbec bych se nezlobila :) pa koťátka :*

Stvořeni pro sebe - 12.díl

1. ledna 2014 v 0:00 | Rose |  Stvořeni pro sebe
Přeju vám Šťastný Nový rok! A protože my dvě jsme právě kdesi, ani nevíme sami kde, tak vy si to tu užijte za nás. V tuhle chvíli mám asi vymyšlený páry na další cykly... to se uvidí :D Každopádně doufám, že jste se na Silvestra moc nezlili, protože my byli slušné (vyjímečně) :D Tak já jdu a zase se objevím ;) Užijte si poslední dny prázdnin děti :) Milujeme vás :*