Ano šéfe

28. listopadu 2013 v 6:14 | Rose |  Crossover
Blog je děvka.... ale to už všichni dávno moc dobře víme... nu to je jedno... jsem tu s jednorázovkou (která měla být drabble :D), kterou jsem včera vymazala, protože jsem se drobet překlikla a ona byla na celé úvodní stránce... Heh a nešlo to změnit protože Blog si dělal co chce. Takže ji vám sem dávám dneska. Myslím, že během dneška, asi poté co se vrátím ze školy, by tu mohlo být SPS tak si počkejte :) A užijte si to. A ještě... 18+ :)

Skupina: SuJu/Nu'est
Pár: Heechul/Ren
Varování: 18+ :D
Věnování: naší Hannie, protože mně k tomu dokopala :*

Ren sebou trhl, když slyšel na svém stole zvonit telefon. To není možné, už zase v práci usnul. Rychle si sepnul vlasy sponou a zvedl telefon.
"Prosím?" zeptal se zdvořile a promnul si oči.
Do sluchátka se ozval hlas jeho šéfa, Kima Heechula.
"Rene, dones mi sem prosím tě, pořádný kafe. Nebo zcvoknu." Prohodí muž. Ren si pro sebe kývne hlavičkou a opustí své stanoviště před místností, kde se konal meeting. Sám pro sebe se ušklíbl. V podstatě byl Heechulův otrok. To bylo samé Rene sem, Rene tam, zlatíčko dones mi tohle a dones mi tamo. No zlatíčko mu sice neříkal… ale tak chápejme se. Ne, že by mu to vadilo. Měl svého šéfa upřímně rád a kolikrát se přistihl při představě, jak s ním dělá… ehm… jisté věci.
Ren se pro sebe uchichtl. Ano… vůbec nevypadal jako úchyl. Díky bohu za to. Heechul nemusel vědět, jak o něm jeho asistent/sekretářka v jednom kuse smýšlí. Ren mu zalil kafe a pomalým krokem zamířil k místnosti. Ještě si stačil poupravit vlasy ve sponce, zkontrolovat si tričko a pak tiše a nenápadně vstoupil do místnosti plné důležitých lidí. Ale- pro něj byl důležitý jen jeden. Problém byl, že Heechul vypadal zaujatě a poslouchal týpka, který zrovna mluvil. Ren našpulil pusinku a zamračil se. Svůdným krokem k němu přešel a lehce se nad něj naklonil. Přitom mu zlehka položil kávu na stůl a druhou rukou ho ještě nenápadněji pohladil po stehně. Hee ztuhl. Jak se ta neposedná ruka dostala až na jeho stehno? Zadíval se nahoru na Rena a ztuhl podruhé. Najednou už ho vůbec nezajímalo, co chlap povídá (ne, že by ho to vůbec někdy zajímalo). Renův obličejík byl až moc blízko, jeho lákavé sladké rty byli nespokojeně našpulené a v očích se odrážela touha.
Ren se v duchu pousmál nad tím, jak vykolejil svého šéfa. A to ho ještě pořádně neznal. Rukou mu znovu přejel po stehně. Mohl si to dovolit, Heechul seděl až na konci dlouhého stolu a nikdo si jich nevšímal. A i kdyby, vypadalo by to, že mu Hee prostě jen něco naléhavého říká.
"Budete si ještě něco přát, pane?" zavrněl mu smyslně do ouška a jemně mu do něj foukl.
Heechul se zachvěl. Ten malý nezbeda… Ren se dostal až nebezpečně blízko jeho slabinám.
Hee se trhavě nadechl. "Ano- vlastně od tebe abys mi z kanceláře donesl nějaké papíry."
"Jak si přejete, pane Kime." Ren se lišácky usmál, jemně ho pohladil a pak svým svůdným krokem odkráčel. Musel se škodolibě usmívat. Byl děsná mrcha. Ač na to vůbec nevypadal.
Otevřel dveře do Heechulovi kanceláře a podíval se na jeho stůl. Opravdu nechápal, jak může být nějaký chlap takhle pořádný. Štosy papírů měl položené na jedné straně, vypnutý notebook na druhé.
Sáhl po papírech, ale v tu chvíli se pomalu otevřeli dveře. Ren ztuhl, když uslyšel tiché cvaknutí zámku a stahování žaluzií. Pomalu se otočil a vytřeštil očička na Heechula, který se k němu s mlsným výrazem blížil. Možná ho neměl tolik provokovat.
"Šéfe?" knikl a srdíčko se mu rozbušilo dvakrát tak rychleji.
Hee se musel v duchu šklebit. Ale dlouho mu to nevydrželo. Renův výraz se změnil ze zděšeného na chtivý.
Lehce se ušklíbl a pomalu se otočil, tak aby se mohl Heechulovi podívat do očí. Boky se opřel o stůl a vyzývavě se na svého nadřízeného podíval. Tomu se hlavou honily zajímavé představy. Renovo tělo v jeho moci, jeho ruce jak tlapkají po tom dokonale hříšném těle. Renův zrychlený dech a zrudlý obličej, poznamenaný slastí. Evidentně se mu jeho touha odrážela v očích, protože Ren překvapeně zamrkal. Nečekal, že by Heechula vydráždil až takhle.
Heechul k němu rychle přistoupil, prudce ho vzal za krk a přitiskl své rty na ty jeho. Ren vytřeštil oči. Heechul měl tak sladké a plné rty. Úžasné. Ren zavřel slastně oči. Na tohle čekal tak dlouho. Už dlouho svého šéfa sváděl, ale nevěděl, že to Heechul nějak postřehl. Nikdy by ho to nenapadlo.
Nechal se náruživě líbat, a když se Heechul dotkl jazykem jeho rtů, tiše zavzdychal. Heechul neváhal a zaplul jazýčkem do jeho pusinky. Nezdržoval se něžným líbáním a vášnivě propletl jazyk s tím Renovým. Chvilku se oba přeli o nadvládu nad tím druhým, ale pak se starší muž stáhl a nechal Rena, aby si s ním dělal, co chtěl. Ren propletl prsty v jeho vlasech a jemně stiskl. Jazýčkem se dostal do Heechulovi pusinky, propletl jazyk s tím jeho. Líbali se dlouze a vášnivě. Heechulovi už nestačilo ho k sobě jen tisknout. Popadl ho za boky a vysadil ho na svůj stůl. Pomalu mu začal rozepínat knoflíčky černé vesty, kterou měl chlapec přes bílé tričko. Standartní oblek. Rychle z něj vestičku stáhl, aniž se jejich rty odpojily. Heechul měl pocit, že zaslechl i nepříjemné rupnutí, ale odmítl tomu věnovat pozornost.
Ren začal vnímat okolí až když jeho nahé tělo (počkat- kdy přišel o veškeré oblečení?) ovanul chlad v kanceláři. Lehce se zachvěl a na těle mu naskočila husí kůže. Velkýma očima, které by někdo mylně považoval za nevinné, se podíval na Heechula.
Hee se jemně usmál a najednou, jakoby nesměle, se dotkl jeho nahé kůže. Ren se pod tím dotekem zachvěl. Sklopil oči a zamrkal řasami. Trošku si skousl ret, což starší muž shledal strašně rajcovním. Trošku přivřel oči a jeho nezbedné prsty se rozběhly po Renově nahém těle, teplým dotekem jej laskaly, dráždily citlivé bradavky, dotýkaly se jeho bříška. Ač byl Ren celý nahý, Heechul zatím dál nezašel. Nač spěchat. Meeting byl ještě další dvě hodiny. A měli zamčeno!
Jazykem polaskal jeho ouško, jemně jej do něj hryzl a potom si jazykem razil cestu dál, přes jeho čelist až na krk, kde si chvilku hrál s citlivou kůží, cumlal ji a dráždil, jemně jej kousal a pak bolavé místo polaskal jazykem.
S uspokojením zjistil, že mu tam nechal rudý flíček, který jasně říkal, komu Ren patří. Následně se přesunul na jeho klíční kost a po chvilce i na levou bradavku. Když Ren ucítil Heechulův jazyk tam, kde být rozhodně neměl, jen tiše zasténal. Nemohli si dovolit moc křičet, vedle se konal meeting a někdo je mohl zaslechnout. A to ani jeden nechtěl.
Heechul se trošku pousmál, když zaslechl ten tichý sten a jemně ho do toho citlivého místečka kousl. Ren se trhavě nadechl. Kdy se z něj stal poslušný uke? Ale co, tuhle péči si nechá líbit. Heechul věnoval stejnou péči i druhé bradavce a pak se zarazil. Měl co dělat, aby se ďábelsky neušklíbl. Mohl by Rena totiž vyděsit.
"Zůstaň tady." Zašeptal něžně a pohladil ho po hlavičce. Ren se zamračil. He??
Heechul- stále oblečený!- přešel na druhou stranu stolu a vytáhl ze svých kalhot klíč, který nosil neustále s sebou. Nikdo nemusel vědět, že tam má pouta, bičíky a tak dále. Teď ale vytáhl jen černou stuhu. Měl jistý plán. Ne nechtěl být něžný. Chtěl si užít divoký a nepoutaný sex. A taky si užije. Někde v bezpečí domova a teplé postele, kde mu to, co chce, dá tohle malé štěně. Ren totiž ještě netušil, že si ho hodlá nechat. Ale zpátky do současnosti. Hee už byl z těch představ trošku mimo. Ta stuha- měla jisté kouzlo. Přistoupil zazadu k Renovi, který seděl na kancelářském stole a napjatě čekal, co se bude dít. Ale rozhodně neočekával, že mu Chul převáže oči stuhou.
"A drž zlatíčko."
"Hej co to je? Chci si taky užít." zaprotestoval, ale Hee ho umlčel polibkem, který mu věnoval.
" Však si užiješ."
" Jsi sobec." Obvinil ho Ren, aniž by k tomu měl nějaký pádný důvod. Trhl hlavičkou a bezmocně zaskučel.
"Nejsem sobec broučku. Když jsem řekl, že si to užiješ, tak to taky splním." Šepnul mu do ouška a laškovně ho do něj znovu kousl. Jeho prsty se opět rozběhly po blonďáčkově těle, ještě citlivějím než před tím.
Ren zaklonil hlavu v němém výkřiku, když Heechul pohltil jeho chloubu do úst. Hruď se mu začala zrychleně zvedat. Nevěděl, co s ním má Hee v plánu. Samozřejmě, mohl si z očí pásku stáhnout, ruce měl volné, ale na druhou stranu nechtěl porušovat hru. Cítil jak Heechul zakmital jazýčkem po jeho žaludu a kousl se do rtu. Ta slast bude snad nekonečná.
Hee se moc nezdržoval, pusou kouřil Rena a jedním prstem se pokusil proniknout do Renova těla. Když se mu to podařilo, Ren sebou škubl a trhl tělem. Heechul věděl, že bude muset odvést jeho pozornost od bolesti, která mu proplouvala tělem. Začal Renův penis opečovávat, jazykem ho hladil, pomalu a dráždivě ho kouřil, až zaslechl Renův blažený výdech.
Zkusmo do něj vnikl dalším prstem. Žádná reakce. To bylo dobře. Ren se soustředil na slast, která prostupovala jeho tělem a ne na nezbedné prstíky, které teď vězely v jeho těle.
Heechul ho pomalu roztahoval, opatrně, aby mu neublížil, přičemž pořád kouřil jeho chloubu. Ale tlak ve vlastních kalhotách byl nesnesitelný. Najednou ucítil, jak Ren ztuhl. Následně vystřikl do jeho úst. Hee to všechno poslušně spolykal a vypustil ochablý penis z úst.
Ohlédl se po něčem, co by mohl použít, jako lublikant, ale… pak mu pohled padl na mastičku, kterou používal na ruce. Lepší než nic.
Rychle po ní hmátl, stáhl si kalhoty i se spodním prádlem. Už potřeboval opravdu uvolnit. Potřel mastičkou Renův vstup a svůj penis a na první příraz do něj pronikl. Renova krásná tvář se zkřivila bolestí a on trošku vyjekl.
Heechul se zarazil a přestal se pohybovat. Nechal Rena, ať si zvykne, na neznámý tlak v sobě a potom, pomalinku se začal znovu pohybovat. Přirážel v různých směrech, až nakonec našel tu správnou uzlinku. Prudce proti ní přirazil a Ren zasténal slastí. Heechul umlčel jeho výkřik ve svém polibku. Nebylo by dobré, kdyby je tady takhle našli. Křičet si může večer doma. Byl nedočkavý, sám toužil po uvolnění a proto se jeho přírazy stali kratší a rychlejší.
Ucítil, jak se jeho tělo napjalo a strnulo v orgasmu. Vzápětí se udělal hluboko do Renova bříška.
Vyčerpaně ho objal a stáhl ho s sebou na koberec. Stáhl mu stuhu a chvilku se díval, do jeho omámených očí.
"Rene?" zeptal se tiše a hladil ho ve vláscích.
Blonďáček k němu zvedl pohled. "Copak?"
Ale Heechul se usmál a přitiskl si ho k sobě. Pak se podíval po kanceláři. Renův oblek byl na cáry. Ovšem jak to udělal, to netušil. Tiše se zasmál. Kdyby věděl, jak krásné se dnešní den vyvine, rozhodně by to popohnal.
Ren ležel v jeho náručí a vdechoval vůni jejich zpocených těl.
"Chulie?" odvážil se ho zeptat.
Laskavé hnědé oči se na něj podívali. "Copak je miláčku?"
"Proč jsi to udělal?"
Heechul se zarazil. "Lituješ toho?"
Ren se usmál "Ne, vůbec ne, ale… měl jsi být na meetingu."
"Jsi záživnější než nějaký meeting. Tam je nuda. A musel jsem si prostě vybít svoje nahromaděné představy. A ten hlavní důvod je ten, že-" Hee se odmlčel a pevně se Renovi podíval do očí.
"Že?"
"Že tě miluju. Už dlouho. Takže… chceš se mnou být?"
Ren se usmál a pevně ho sevřel v objetí. "A proč myslíš, že jsem dělal všechny ty kraviny?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama