Vášeň lovce démonů 7/7

1. září 2013 v 16:25 | Rose |  Crossover
Tak... jsme úspěšně na konci této povídky :D Já jen doufám, že se vám líbila, člověk nikdy neví... máte to jako dárek k poslednímu dni prázdnin, takže si těch pár volných hodin ještě užijte a zítra (doufejme) sem přibude další díl RTL, uvidíme :) A možná bude pokračování, jásejte :D Takže se mějte koťátka, já si dala po dvou dnech kafe, takže se to na mně trošku podepsalo :D Nevadí, vy to neschytáte :D Takže... přeju příjemné počtení :)

Počet stránek ve Wordu : 13
Počet slov/kapitol: 7602 / 7
Věnování: naší grafičce Hannie :*
Varování: 15 +

Zabořil nos do Changminovi hrudi a spokojeně se nadechl jeho úžasné vůně. Bylo to už týden, co z něj démona dostali a od té doby se na svět díval jinýma očima. Díval se na něj líp. Teď si užíval každého dne s Changminem.
"Tak pojď. Půjdeme nakoupit." Usmál se na Mina, který polehával oblečený na posteli a culil se na něj.
"No dobře." Vyhrabal se z postele a chytil Kyu za ruku. Objal ho a přitiskl si ho k sobě. Kyuhyun jej jemně políbil na rty.
"Tak půjdeme." Changmin ho vzal znovu za ruku a oba vyšli z bytu.

"Kdy nastoupíš do práce?" zeptal se JR a pověsil se na Kyuhyuna.
"Asi pozítří. Chci mít ještě chvilku klid." Podrbal se Changmin na hlavě.
"Doojoon si o tebe dělá starosti."
"Vyřiď mu, že jsem v pohodě. A Kyu taky."
"Dobře." Zasmál se JR a rozloučil se s nima.

Changmin pekl pizzu a přitom si broukal. Miloval tyhle večery, které mohl prožívat s ním. Kyu se na něj díval od stolu a přemýšlel, co se poslední dny stalo.
"Changminnie?"
"Hm?"
"Ubližoval jsem ti nějak?"
Changmin se díval na Kyuhyuna a uvažoval, co mu má říct. Pravdu, nebo má zalhat? Potom se rozhodl pro pravdu. Alespoň částečnou.
"Trošku, ale přežil jsem to ne?"
"Co sem ti udělal?"
"Kyu-"
"Chci to vědět!"
Changmin si povzdechl. Nakonec to bude muset říct. Ale nějak jemně. "Ocitl ses v mý prdeli. A to dost bolestivě."
Kyu zbledl. "Proboha, Changmine, promiň." Z očí se mu spustily slzy. "Vždycky jsi byl ke mně něžný, a já…" vzlyknul.
Changmin k němu přešel "Nemohl jsi za to, lásko nebyl jsi to ty." Setřel mu tváří slzy a jejich zbytečky slíbal. "Hlavní je, že jsi zpátky." Nenechal ho, aby začal něco namítat. Zmocnil se jeho rtů, líbal jej něžně, lehce, povrchově, ale po chvilce mu zvrátil hlavu dozadu a jejich polibek se prohloubil. Zaplul jazykem do Kyuhyunových úst, zkoumal rty, které tak dlouho nemohl ochutnat. Až teď si uvědomil, jak mu jejich chuť chyběla. Jejich jazyky se proplétali, jejich polibek se měnil ve vášnivý. Changmin začal z Kyuhunova těla stahovat bílou košili.
"Pizza"
"Nikam neuteče." Odtušil Changmin a dál jej líbal. Vyzvedl Kyuhyuna na stůl a rty se přesunul na jeho krk. Rukou sjel po jeho pevném těle, vypracovaných svalech až se dostal k pásku u kalhot. Jednou rukou jej rozepl, druhou dráždil bradavky. Kyu hrdelně sténal, tak mu byla Maxova péče příjemná. Changmin se musel usmát. Tak tohle mu doopravdy chybělo. Přesunul se jazykem až na chlapcovi bradavky a začal jim věnovat stejnou péči, jako před tím krku a rtům. Mezitím mu stahoval kalhoty i s boxerkama, až je měl u kotníků. Uchopil do ruky jeho penis a začala jej pomalu třít. Kyuhyun se napjal a potom mu vzduch unikl mezi zuby. Zaskučel, ale nic jiného na sobě nedal znát.
Changmin se ušklíbl a silně mu stiskl bradavku zuby. Kyu zasténal. Tutéž péči věnoval i druhé baravdce a přitom nezapomněl třít chlapcův penis. Stáhl předkožku, palcem pohladil žalud.
"Doprdele, Mine."
"Ani miláčku, tam se chystám, ale rozhodně nejsem nedočkavý tak jako ty."
Changmin si klekl a pomalým mučivým tempem začal Kyuhyuna kouřit. Když hnědovlásek ucítil teplo Changminových úst kolem své chlouby, málem to s ním seklo. Zajel rukama do jeho vlasů, aby mohl udávat větší tempo, ale Changmin mu ruce přirazil zpět ke stolu. Po paměti našmátral na stole olivový olej a trošku si jej nalil na ruku.
Jednou rukou zajel k jeho otvůrku a rozetřel tam olej. Po chvilce do něj strčil jeden prst. Kyuhyunův další sten ho přesvědčil o tom, že se mu to líbí. Dál se ústy věnoval jeho penisu, ale prsty roztahoval dírku. Když byl přesvědčený, že je jeho přítel připravený, ruce stáhl a Kyu ho málem praštil.
Jeho pohyby hlavou se zrychlily a za chvilku už jeho přítel vyvrcholil do jeho úst. Changmin poslušně spolykal všechno sperma a pak si stoupl.
"No a teď já." Podíval se na Kyuhyuna, ale ten měl ve tváři tak zasněný výraz, že pochyboval, zda ho poslouchal.
Opatrně ho zvedl a pronikl do něj. Čekal bolestný vzdech, ale Kyu se tvářil tak blaženě, že se musel jen usmát. Začal do něj přirážet a za chvíli byli jeho pohyby rychlejší a rychlejší. Vyvrcholil do jeho těla a šťastně se o něj opřel.
"Tak co Kyu? Líbilo?"
"Jak nic na světě." Usmál se jmenovaný a pověsil se Changminovi kolem krku.
"Měl bych se jít vysprchovat. A ty zachraň, co se dá." Zazubil se.
Teprve teď si všimnul, jaký smrad se line kuchyní.
"Tak jdi."

No jasně, že tu pizzu spálil. Jsou bez večeře. Ale Changmin vypadal spokojeně. Z tváře mu nezmizel úsměv. Kyu se právě sprchoval a Min se díval z okna. Najednou někdo zazvonil. Changmin šel líně otevřít dveře a málem mu vypadli oči z ďůlků, když za nimi uviděl stát Siwona.
"Díváš se na mně, jako na ducha. Můžu dál?"
"Jo, jasně, pojď." Od té doby, co Siwon zachránil jeho přítele, byli něco jako přátelé. Ne tak jako se Zelem, ale něco tam bylo.
"Copak potřebuješ?"
"Jdu ti dát informaci. Za městem na severní straně se usídlilo asi deset démonů. Chystají se na útok."
"Proč to jdeš říct mně? Doojoon je můj šéf."
"Myslím, že kdyby mně viděl, rovnou by mně zabil. Proto jdu za tebou."
Changmin přimhouřil oči. "Proč mi pořád pomáháš?"
Siwon pokrčil rameny. "Nechci problémy. Chci ti pomáhat."
"Siwone, nikdy tě nenapadlo, že by z tebe toho démona mohli dostat?" Chlapec zavrtěl hlavou "V mém těle… hm… jsem o to už jenom já. Už se o něj nedělím se smrtelníkem. Jeho duše už dávno umřela."
Changmin jen kývl a chvilku si ho prohlížel. "Dobře, řeknu to Doojoonovi."
"Takže… mi věříš?"
"Jo, pokud si nic nezačneš s mým bratrem."
Siwon se na něj podíval a nervózně se usmál.
"Siwone!" zavrčel Changmin a vrhl po něm nebezpečný pohled.
"No tak, Changmine, zachránil jsem ti přítele."
"Jestli mu zlomíš srdce, najdu si tě a zabiju tě."
"Dobře." Kývl Siwon a zvedl se. "Tak já půjdu." Usmál se.
"Padej" ušklíbl se Changmin a šel ho vyprovodit. "Pozdravuj Jaejoonga."
"Neboj, budu." Ušklíbl se Siwon a zmizel.
"Kdo to byl?" Kyuhyun jej líbnul na rameno.
"Siwon. Přišel mi říct, že se vyspal s mým bratrem."
Kyu se tiše zasmál "A tos ho nechal jen tak jít?"
"Jaejoong by mně zabil a to přeci nemůžeme dopustit, ne?" Podíval se na svého přítele "Už jsem ti řekl, jak moc tě miluju?"
"Ano, ale můžeš to klidně zopakovat."
"Miluju tě."
"Já tebe taky." Jejich rty se setkali v polibku.

THE END
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 DavidMef DavidMef | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 13:48 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama