Postavy + Popis

15. srpna 2013 v 21:20 | Rose |  Stvořeni pro sebe
Tak lidičky.... dlouho jsem uvažovala, dlouho jsem slibovala a konečně je to TADY :) První, co tu z téhle doufejme, ne dlouhé povídky, uvidíte, bude stručný popis a představení postav.

Dělám to takhle poprvý, tak snad se mi to trošku povede :D Dám vám sem rovnou i první kapitolu, takže prosím, moc prosím nezabíjejte, ono to skončí dobře (MOŽNÁ) :D takže zatím... a tady začnu popisem :)
Nezabíjet prosím za zápornou postavu, někdo to schytat musel :D

Stručný popis příběhu:

Taemin uteče od svého trýznitele, ve chvíli kdy na něj použije hodně drsné násilí. Je však slabý. Najde ho Jonghyun, pán města. A zraněný chlapec se ocitá v zámku pána města. A tak začíná příběh, ve kterém se Jonghyun snaží chlapce přesvědčit o tom, že není zas tak špatný, snaží se aby mu uvěřil. A také mu dá naději...

PostavyTaemin

Tenhle kluk si zažije svoje, než se dostane do rukou pána města. Jeho osud je ve hvězdách, netuší, co s ním bude. Nikomu moc nevěří a proto také nemluví. Nechce, aby o něm někdo něco věděl a proradil to tomu, kdo mu tak ublížil.
Přesto nakonec uvěří...


Jonghyun

Pán města. Najde Taemina a vezme ho k sobě do paláce. Když však chlapec zjistí, kdo Jonghyun doopravdy je, moc mu to nepomůže. Spíš naopak. Přesto to nevzdává a jeho snaha má nakonec výsledky. Je jen málo lidí, které si pustí k tělu.


Ren

Ren je doktor, který je k dispozici Jonghyunovi, když najde chlapce. Je to také ten, kterému chlapce uvěří a začne si s ním podívat. Je celkem citlivý, avšak Jonghyunův přítel.


Key

Renův přítel. Žijí spolu už velmi dlouho. Také on je Jonghyunovým kamarádem. Je druhý se kterým se Taemin odvažuje mluvit. Velice Rena miluje a hodně o něj pěčuje, aby byl v pořádku.


Minho

Naše záporná postava. Minho držel Taemina proti jeho vůli. Dlouhou dobu jej trápil, než chlapec sebral odvahu. Minho má násilnické sklony. Ani poté, co Taemin uteče, nepřestává a najde si jinou obeť.


Micky

Další Jonghyunův kamarád a navíc městský komisař. Dostane za úkol vypátrat Minha. Hodně ho to potápí, ale je ochoten pro pána města všechno podstoupit.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama