Vášeň lovce démonů 1/7

28. června 2013 v 6:47 | Rose |  Crossover
Tak především, tohle povídku věnuju pro naši úžasnou Hannie, protože si to vyloženě vyžmundrala :) Vytvořila si k tomu dokonce obrázek, za což jsem jí neskonale vděčná :) Moc se jí povedl, co říkáte? :) No já to sem hodím, děťátka koťátka a pak se půjdeme s Kirou zkulturnit, protože co? Protože je vysvědčení a my budeme mít dva měsíce prázdnin, jupíjajej šmejde. *hrabe mi ze snů, neřešte* :D Takže... hezký počtení :)

Skupina: Super Junior/DBSK
Pár: Kyuhyun/ Changmin
Varování: hned 1 díl 17+ :)
Věnováno: Hannie :)

A začalo to sexem…

Kyuhyun s ďábelským výrazem zavřel dveře a podíval se na vyděšeného Changmina. Ten nechápal. Nebyl tady seme náhodou on? Ještě donedávna? Kyuhyun se k němu přiblížil. A Changmin couvl. On do sebe píchat nenechá. V žádným případě.
"Copak, Changminnie? Netěšil ses na mě?"
"Těšil, jen mně překvapuje tvoje horlivost." Usmál se nervózně, ale pak se objeví jeho pravá stránka povahy a on si přitáhne svého přítele do náruče. Neobtěžuje se se žádnýma něžnostma, dravě jej políbí a zajede mu rukou pod tričko. Měl dneska po práci a potřeboval si někde vybít adrenalin. Přejel mu dlaní po citlivé bradavce a Kyuhyun mu zasténal do úst.
Tak počkat! Měl přeci nějaký plán ne. V hlavě mu to šrotuje. Věděl, jaký Changmin byl. Ale dneska chtěl on!
Pomalu vystrčil jazýček a donutil Changmina aby se stáhl. Ten vykulil oči. Kde bylo jeho něžné, přítulné stvoření?
Kyu jako by se mu měnil před očima. Raději je zavřel. Už ze svojí práce magořil. Vidí všude tak akorát démony. A strašidla. A tak dále… Ale nakonec vzdal boj a pustil svého miláčka do svých úst. Kyu je plenil, ochutnával jej a rukou mu zajel pod košili. Rychle mu ji rozepl a stáhl ji z jeho namakaného těla. Ano, miloval jeho tělo. Bylo tak dokonalé. Ale rozhodně jej dneska chtěl a chtěl ho teď hned. Nečekal na nic, rozepl mu i kalhoty a když se jeho ruka ocitl kolem Changminovi chlouby, nebohý chlapec jen zalapal po dechu. Ale ano… někdy nechal Kyu aby si s ním pohrál, ale kurva tohle bylo přece jen nějaké rychlé.
Odpojil se od jeho rtů a usmál se. "No tak, Kyu, nebuď tak nedočkavej. Máme přeci jen hodně času, ne?"
"Chci tě hned." Usmál se Kyu.
Changmin se na něj zadíval. Kde byl ten nevinný andílek, kterého ráno opouštěl? Najednou před ním stál jiný Kyu. Ale Changmin se rozhodl, že jej pro jednou nechá. Vždyť se nemůže nic stát, ne?
Kyuhyunova ruka znovu zmizela v Changminových boxerkách. Changmin zavřel oči. Ten pocit… netrval dlouho. Kyuhyun si rád hrál, ale dneska byl prostě nedočkavý. Jedním pohybem stáhl kalhoty i boxerky Changminovi až ke kotníkům a prudce jej otočil ke stolu, který měl v pracovně.
Changmin se usmál. Takže hard, jo? Tak to měl nejraději. I když… ještě to nikdy nezkoušel Kyu na něm. Changmin se vyděšeně otočil, ale Kyu se k němu přitiskl.
"Bude se ti to líbit. Slibuju." Řekl temně a Changmin se otočil ještě víc. To už ho ale Kyu kousl hrubě do ucha a Changmin zakňučel.
"Kyuhyune."
"No tak, zlatíčko, vzmuž se. Neměl jsem tě dlouho."
"Naposled ráno." Opravil ho Min.
"Konec keců. Chci tě. Chci tě tady a hned!" vykřikl Kyu.
Changmin jen zavřel oči. No tak ho nechá, ať si užije a potom si půjde lehnout. Sice si chtěl vybít adrenalin při sexu s Kyu, ale jak je vidět, adrenalin si vybije i tak. Kyu se jemně usměje a najednou vypadá, jako ten hodný chlapec, kterého Changmin opouštěl, když šel do práce. V očích se Kyuhyunovi zableskne. Prsty přejede po jeho páteři a cítí, jak se muž před ním zachvěl. Changmin stál opřený a svůj stůl a čekal, co se bude dít. A najednou to pocítil. Ostrou bolest. Tak nesnesitelnou, že mu do očí vhrkli slzy.
"Doprdele, Kyu."
"Ano, tam přesně jsem miláčku." Zašeptal mu do ucha a jemně jej kousl. Netušil, že mu ubližuje. Nikdy nezažil, že by sis jej Changmin vzal nepřipraveného. Byl k němu vždycky něžný. I na poprvé.
Začal přirážet, nedokázal se ovládat, těsný prostor kolem jeho penisu ho nutil k rychlejšímu tempu.
Changmin zatnul zuby. Tohle bude muset vydržet. A pak Kyu potrestá. Přes veškerou bolest, co v sobě cítil, se musel pousmát. Jo… potrestá.
Kyu myslel, že se zblázní slastí. Bylo to tak… nádherné. Ten slastný pocit, který mu vystřeloval do těla. Přirazil naposledy a s výkřikem vystříkl do Changminova těla.
"Tak co, užil sis to?" zašeptal mu Kyu tiše a udýchaně do ucha.
"Zabiju tě." Procedil Changmin skrze zuby.
"Ale ne. Vždyť mně miluješ."
"To neznamená, že tě nemůžu zabít. Nebo… ti ublížit." Řekl s úšklebkem Min a otočil se k mladíkovi čelem. Shlížel na něj ze své výšky a v očích mu svítili jiskřičky hněvu i pobavení.
Jemně se k němu naklonil a přiblížil rty k těm jeho. Jemně se o ně otřel a pak je lehce kousl. Už věděl, co mu udělá. Žádné ubližování. Jenom ho vydráždí na maximum a pak ať si dělá, co chce.
Líbnul jej znovu, pohrával si s jeho plnými rty, jemně je kousal, cumlal a dráždil. Nehodlal ten polibek prohloubit, chtěl, aby sám Kyu chtěl víc. Rty se přesunul na jeho krk, aby tam vytvořil usvědčující flek. Když jej kousl do krku, Kyu zaklonil hlavu a hrdelně zasténal. Changminova ruka sjela zkušeně na Kyu bradavky a začala si s nima hrát. Ty brzy pod jeho péčí ztvrdly.
Changmin se vesele usmál. Přeci jen, jeho milenec, byl stavěn na něžnost a ne na hrubost, kterou před chvilkou tak překvapivě projevil. Objal ho kolem pasu, otočil se a posadil jej na stůl. Stále před ním stál polonahý, ale v tuhle chvíli mu to bylo jedno. Jen jej vydráždí…
Horkým jazykem se dotkl bradavky a olízl ji. Kyu zasténal znovu. Ovládal jej chtíč. Před chvílí ukojil svou touhu a vzal by si jej znova. Toužil po jeho těle. Začal se po něm sápat, ale Changmin ho jen chytil za ruce a přirazil mu je ke stolu.
"Teď já." Usmál se mile a začal se zase věnovat Kyuhyunově těle. Věnoval mu opravdu pečlivou péči.
O tom se přesvědčil i v následující chvíli, kdy jeho ruka zabloudila ke Kyuhyunově rozkroku. Uchopil jeho penis a začal si s ním pomalu hrát. Stáhl předkožku, pohladil žalud a pak znovu políbil Kyuhyuna na rty.
A pak se odtáhl…

"Užij si to." Mrknul na něj a odešel z pokoje. Kyu na něj hleděl docela vyjeveně. Jenže mu ten výraz nevydržel dlouho. Oči mu potemněly a po bělmu se rozlila černota. Jeho úšklebek byl až moc démonický.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hannie Hannie | Web | 28. června 2013 v 13:07 | Reagovat

Doprdele, Kyu.
DOPRDELE, KYU!
DO-PR-DE-LE-KYU!!!!!

Rose, já tě prost miluju ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama