Kaktus

8. června 2013 v 22:49 | Rose |  Drabble
Tak a jsem tu znova... no jo strašíme tu s Kirou už asi tak dvě hodiny u filmu, který jí baví a já z něj mám tak trošku nic protože tady pořád něco smolím, chytám její fretku a tak dále... :D takže mi zadal slova a jako... dopadlo to tak jak to dopadlo, možná to má celkem i děj, bůhví :) Tak si to užijte :D

Slova : Kaktus, balónky, dort, pod lampou, protože bylo vedro... jo a zadala mi skupinu, takže taky sranda. :D

Kikwang se podíval na kaktus, který viděl na stolku a tiše si povzdechl. Protože bylo vedro, otevřel všechny okna v dormu dokořán a vyloženě si ustlal na studené zemi pod lampou. Jo, tam se mu odpočívalo vždycky moooc dobře. Zavřel oči a blaženě si povzdechl. Studená podlaha chladila jeho, horkem rozpálené tělo a dodávala mu tak na spokojenosti. Kdyby tady byl ještě Doojoon bylo by to ideální. Ale ten musel někam pryč i s ostatními ze skupiny. Kikwang si povzdechl a rozvalil se na studené zemi ještě víc. Tady se s Doojoonem poprvé milovali. Od té doby to bylo jeho neoblíbenější místo v domě. Kikwang se při té vzpomínce znovu začervenal.
"Víš, že vypadáš moc sladce, když se takhle tváříš, zlato?"
Kikwang prudce otevřel oči a zůstal na svého přítele civět s otevřenou pusou. Proboha co to držel v tý ruce? To byli… jako fakt… balonky?
"K-k čemu to?"
"A to není všechno." Usmál se záhadně Doojoon a jemně se usmál. Otočil se za sebe a vytáhl veliký dort, se kterým se nesl v tom šíleném vedru přes celé město.
"Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku." Usmál se. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama