Ať žije sníh

8. června 2013 v 23:22 | Kira |  Drabble
No řekněte mi, kterej cvok vymyslí místo v mikrovlnce? No jasně, Rose. Ale řekněte upřímně, jak se mají dva kluci vejít do takový mrňaví krabice? Jsem leccos, ale čarodějka teda ne (těžký sarkasmus) :D Takže to dopadlo jak to dopadlo a tučňáci mají Velikonoce. Miluju vás koťátka.

Slova: SNÍH, LEDOVKA A ŽABINEC
Místo: V MIKROVLNCE
Proč: PROTOŽE PROLÉZALI AMAZONII

Trefí ho šlak, no vážně. Čí nablbanej nápad to byl vyrazit vprostřed prosince do Amazonie? No že se ptá, že. Kdo jinej, než Aron, který si ve vedlejší místosti ohříval v mikrovlnce nějaký místní žabinec. si ve vedlejší místnosti ohříval v mikrovlnce
,,Baekho, děje se něco? Stojíš tam jak svatá dala, nevěděla komu." Houkl z improvizované kuchyňky rozčepýřený neandrtálec.
,,Jo, žeru žabinec,je vedro jak v prádelně a mě žerou komáři. Proč Amazonie?"
Aron se usmál a vydal se k němu. Cestou však uklouzl a hodil výstavní hubu na podlahu. Kde se tam u všech svatejch švábů vzala ledovka? Baekho zvrátil hlavu a rozesmál se. Poškodit přívod dusíku do mrazáku a nalít na lino trochu vody byla prostě geniální pomsta. Než se vysmál, sebral se druhý chlapec z podlahy a přivinul se ke svému milenci.
,,Vážně bys byl raději byl v té zimě?"
"Mám rád sníh…" Zabrblal Baekho.
ec lino trochu vody byla prostě geniální pomsta. než
Po Aronově tváři se rozlil perverzní úsměv. "Tak si lehni na postel, já seženu led. Uděláme ti sněhové koule a zařádíme si."aději milenci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama