6.kapitola

1. června 2013 v 11:07 | Rose |  Right to love
Tak jsem tady znova... po dlouhé době s Right to love. Konečně jsem domyslela jak to bude dál probíhat a jak to skončí, takže se můžete těšit. Ale nebojte, bude to mít ještě hodně dílů, protože nejsme ani v půlce :) No tenhle dílek... 18+ řekla bych, konečně jsme se dočkali nějakého postupu v jejich vztahu :) Tak si to užijte, já jdu přemýšlet nad povídkou pro naši úžasnou Hannie. Mimochodem, zaúkoluju ji aby mi udělala nový cover, tak snad to bude brzo. A ještě... jestli se mi to povede dopsat, tak připravuji další dva cykly. Ale víc neprozradím :) Končím lidi :)* Přeju hezký den.


Seděl zamyšleně ve velké posteli, bradu opřenou o kolena a pohled upřený do zdi. Jak mu to měl jen oplatit? Neměl peníze, v podstatě neměl nic. Nepatřilo mu ani oblečení, které měl na sobě. A Hae ho nechtěl. Sungmin za ním vždycky přišel, když po něm chtěl sex. Takhle mu JR splácel všechny ,dluhy' , které si u něj nadělal. Ale Hae nepřišel. Proč? Přišel mu snad JR odporný? Ne to určitě ne. Vždyť se k němu choval tak mile. Už se dokonce kolikrát líbali. Ale proč tedy nepřijde? Začal o tom uvažovat až dneska večer, když si uvědomil, jak moc peněz za něj musí Donghae utratit. Chtěl mu to nějak oplatit.
Dveře se s vrznutím otevřeli. Když se mu včera v noci JR svěřil s tím, že se tady bojí, uznal Hae za vhodné, že by tady s ním tedy měl spát. Vždyť k ničemu dojít nemusí, jeho sebeovládání je neotřesitelné, a pokud se na něj JR sám nevrhne, s čímž nepočítal, tak se nemusí nic stát. V ruce nesl dva šálky čaje.
"Chceš si pustit nějaký film? V televizi by měli dávat, nějaký slušný, co jsem četl na internetu. Pověz mi Hyunie, jaký máš rád film?" Hae přešel k posteli a podal jeden hrneček chlapci a sám se uvelebil vedle něj.
"Nemám oblíbený film. No, vlastně, dlouho jsem žádný film neviděl. Jako malým nám pouštěli v dětském domově pohádky a poslední film jsem viděl u něj." pronesl hořce a napil se horkého čaje. Hae moc dobře věděl, kdo je ten neznámý a hned ho popadl vztek. S tím hajzlem si to bude muset ještě pořádně vyřídit.
" Tak já tam dám nějaký…hmmm… katastrofický? Třeba?"
"Lepší než se dívat na tu nereálnou romantiku s happyendem." Pronesl hořce JR a naklonil se Haemu přes rameno, aby se koukl v čem, že se to tam přehrabuje. A do nosu ho uhodila jeho vůně. Byla to jemná vůně, která se k němu výborně hodila. JR zavřel oči. Bože, jak on tu jeho vůni miloval. Vlastně… miloval ho celého. Netušil, jak věděl, že je to láska, když jí nikdy nezažil, ale tam někde uvnitř sebe, to poznal. Odtáhl se, aby mohl položit hrneček na stůl a zase se k hnědovláskovi naklonil. Jemně ho líbnul za ucho a kousl ho do něj.
Hae přivřel slastně oči. Musel si zkousnout ret, aby nezasténal. Jonghyunovi ruce ho objaly kolem pasu a stáhly ho do své náruče. Hae, jakýmsi záhadným způsobem skončil v peřinách. Podíval se na Jonghyuna, který se nad ním skláněl. V očích měl trošku pobavený výraz.
"Copak Hae?" zašeptal mu do ouška a jemně ho líbl na krk.
Hae ztratil slova. Vnímal jenom slastný pocit, když mu Hyunovi ruce tlapkali po horkém těle. Na chvilku zavřel oči a v tu chvíli ucítil Hyunovi rty na svých. Byl to šok. Poprvé ho políbil sám od sebe. Líbal ho pomalu, Hae ho nechal, aby si hrál a sám ho hladil ve vláscích. Byl tak sladký. Vzdychl do jejich polibku a JR se pousmál. Odvážil se zajít dál a pohladil Haeho přes bradavku. Ta pod jeho dotekem ihned ztvrdla. Hae zasténal, ale hned se mu v hlavě objevilo varovné světýlko. Takhle to nechtěl. Vyprostil ruce z Hyunových vlásků a pevně ho chytil za ruce. Nehledě na slast, která mu projížděla tělem, ho od sebe odtáhl.
"Takhle… ne!" podíval se mu pevně do očí. JR na něj nechápavě hleděl. Cože?
"Ty mně nechceš?" zeptal se zmateně a možná trošku… zklamaně. Posadil se a vytáhl sebou i Haeho, který ho stále držel za ruce.
Hae se mu podíval do očí. "Kdybys tak věděl, Hyunnie. Ale ne takhle." Vzdych Hae a přitáhl si ho k sobě. Měl takový neblahý dojem, že tímhle mu JR chtěl splatit to málo, co pro něj udělal.
"Tak co tam pustíme?" zeptal se nakonec.

S křikem se probudil. Prudce otevřel oči a zrychleně dýchal. Sakra, myslel si, že když tu nebude sám, že ty noční můry přejdou. Mýlil se. Opět se mu zdálo o Sungminovi. A opět na vlastní kůži cítil jeho doteky.
"Hyunnie? No tak, to bude dobré. Jsem tady s tebou. Nikdo ti neublíží." Hae si ho ještě pevněji přitáhl do náruče a teď jej jemně líbal do vlásků.
Ale JR už nemohl dál. Všechno, co se v poslední době stalo, na něj najednou dolehlo takovou tíhou, že se pod ní až dusil. Zabořil nos do Haeho ramene a rozvzlykal se. Skrápěl slzami jeho nahé rameno a ne a ne se uklidnit.
Hae se zamračil. Co se tomu malému zdálo, že se probudil tak náhle a s křikem. Ale tušil. Tušil, že se to bude týkat toho blonďatého zmrda, kterého dneska potkali v jeho škole.
"Pšš." Zamumlal tiše do jeho vlásků a znovu ho líbnul. Natočil se tak, aby na něj viděl. Posunul se trošku dolů, aby jejich tváře byli na stejné úrovni. Teď ho objímal jednou rukou kolem ramen a druhou si ho k sobě tiskl kolem pasu. Rty měl těsně u jeho. Rukou mu setřel slzy a znovu ji položil na jeho pas. Pak se k němu lehce naklonil a otřel se o jeho rty. Byl to motýlí dotek, který JR sotva cítil, ale přesto mu projel každým nervem v těle. Nechápal, jak k němu může být Hae tak něžný. On si to… Myšlenky mu přerušilo slastné chvění, které projelo celým jeho tělem. Hae objel špičkou jazyka, konturu chlapcových plných úst a spodní ret vsál jemně do své pusinky. Jemně, aby ho to nebolelo, mu ret skousl a chvilku ho cumlal. Když se ozvalo táhlé zasténání, Hae se jen pousmál. Dosáhl přesně toho, co chtěl. Odvedl Hyunovu pozornost, od zlého snu, který se mu zdál. Ale teď najednou nemohl přestat. Ta touha po něm byla daleko silnější, než si kdy myslel. JR znovu zasténal a tím umožnil Haemu, aby jazykem zajel do jeho pusinky. Jemně se dotkl jeho jazýčku a vzrušení mu projelo celým tělem. Bože, jak tohohle chlapce chtěl. Ale nemohl na něj spěchat. Ne, když tušil, co se tomuhle chlapci stalo.
Na druhou stranu, večer se na něj sám vrhl ne? Takže… možná…třeba… to chce taky. Ale jenom… možná. Neví. Netuší. Rozhodně nehodlá dělat nic, aniž by k tomu měl svolení.
Z úvah ho probere další slast. Otevře oči a setká se s Hyunovým pohledem. Nejprve si neuvědomí, z čeho ten pocit pramenil, ale když mu Hyunova ruka znovu kmitne přes bradavku, jen vtáhne vzduch mezi zuby a horečně se nadechne.
Tak fajn, klid, Donghae. Tak na to prostě půjdeš pomalu. Krok za krokem. Dotek za dotekem.
Začal Jonghyuna hladit pod tričkem, po plochém bříšku, kdežto jeho rty se aktivně věnovali chlapcově krku. Jemně jej do něj hryzal, cumlal jeho kůži, až si byl jistý, že mu tam zůstane pěkný rudý cucflek. Mezitím mu nenechavými prstíčky tápal pod tričkem na spaní. Pomalu mu ho vyhrnoval, až musel své rty odpoutat od chlapcova horkého těla, aby mu jej mohl přetáhnout přes hlavu. Tričko proplachtělo vzduchem a skončilo někde na druhém konci ložnice.
Haeho rty se přisály na Hyunovo bříško a jemnými polibky se přesouval nahoru k hrudi. Když se horkým jazykem dotkl bradavky, zaslechl tiché zasténání, které však Hyun umlčel jediným skousnutím rtů. Nechtěl tu sténat jak laciná děvka. Nechtěl opakovat okamžik, co mu to Sungmin vmetl do tváře. Hae to postřehl, ale nehodlal to teď řešit. Přesto si umanul, že Hyun stejně bude pod jeho doteky slastně sténat. Ještě dnes.
Znovu přejel horkým jazykem přes ztvrdlou bradavku a druhou promnul rukou. Hnědovlásek se pod jeho doteky doslova svíjel, ale nevydal ze sebe ani hlásku. Tak jak si umanul.
Ještě chvilku si Hae hrál s jeho bradavkami, ale pak se přesunul znovu k chlapcovým rtům. Ucítil lehké pnutí ve svém klíně, ale nevšímal si toho. Bylo ještě tolik času. Opět ho jemně políbil na rty.
JR mu vplul prsty do vlasů a jemně zatahal. I on měl takzvaný problém v kalhotech. Hae ho přestal líbat a vážně se na něj podíval.
"Opravdu to chceš?"
JR se na něj zmateně podíval. Copak to Hae necítí? Copak nevidí, jak moc po něm touží? Ale… dával mu na výběr. To Sungmin nikdy nedělal. A zase ten Sungmin. Musel ho prostě pořád porovnávat s Donghaem. Teď ležel v měkkých peřinách, celé jeho tělo hořelo touhou, aby se ho tenhle muž dotýkal a on měl na výběr. Mohl to tady a teď skončit. Ale nechtěl.
"Ano!" zašeptal pevně a sám ho políbil na rty.
Hae se po tomto svolení už neobtěžoval nějak moc to protahovat. Viděl a cítil, že Hyun je stejně nedočkavý jako on. Obratně mu svlékl kalhoty od pyžama a s úsměvem se podíval na jeho tyčící se chloubu.
JR nevnímal skoro nic. Jenom doznívající slast, která proudila jeho tělem. A pak přišla další a daleko intenzivnější. Haeho horké rty pohltili jeho chloubu a JR zaťal pěsti do prostěradla. Ale ani teď nehodlal sténat. I když, neměl k tomu daleko. Popravdě, ty horké rty ho doháněli k šílenství. Srdce mu bušilo, po těle mu stékal ledový pot, když ho Hae pomalu a mučivě kouřil. Měl pocit, že je to snad věčnost. A každým pohybem chlapcovi hlavy se stupňoval blažený pocit, který mu projížděl v těle.
Hae cítil, že se JR blíží k vrcholu. Ale teď ještě nemohl přestat. Ještě nebyl připravený. Pomalu mu zajel jedním prstem do otvůrku a JR zalapal po dechu. Tak tohle si rozhodně z minulosti nepamatoval. Sungmin si ho bral tvrdě. Hae se soustředil teď jen na to, aby našel uzlinku, která by jeho milenci přinesla ještě větší slast. Přitom zpomalil pohyb své hlavy. Přidal druhý prst a počkal, až si na ten pocit JR zvykne. Začal ho roztahovat a přitom narazil na to, co hledal. JR málem nezadržel zasténání. Tak moc ho chtěl. A Donghae ne a ne začít.
"Hae." Zasténal jeho jméno, když muž přidal třetí prst. JR nevěděl, na co se má soustředit dřív. Jestli na ruku, která spočívala v jeho otvůrku, nebo na rty, které teď už zase pilně kouřily jeho chloubu. Hae ho brzy dovedl k vyvrcholení. Hyunovo sperma vystříklo do jeho úst a on je poslušně spolykal. Po tom se zvedl a políbil Hyuna na naběhlé rty. Po paměti zašmátral na nočním stolku a nahmatal lubrikant, který si vymáčkl do dlaně. Opatrně roztáhl Hyunovi nohy a otřel otvůrek chladivým gelem. JR zalapal po dechu. Ten kontrast horkého těla a chladivého gelu byl nesnesitelný.
"Hae, no tak prosím. Vezmi si mně." Zasténal a bylo mu jedno, že si dal přesvědčení, že už nikdy sténat nebude. Bylo mu to ukradené.
Hae se jen něžně usmál a odhrnul mu zpocenou ofinku z čela. Ještě jednou ho jemně políbil na rty a potom, bez jediného slova si potřel i svou chloubu a na jeden příraz vnikl do Hyuna. Tělo mladšího chlapce se napjalo, jako kdyby čekal bolest, která se však nedostavila. JR překvapeně otevřel oči, když cítil, že se Hae nehýbe. Ten však začal přirážet, když viděl, že Hyuna nic nebolí. Spíš mu přiváděl čím větší slast. A sobě taky. Nohy mladšího chlapce se ovinuli kolem jeho pasu. Hae se začal pohybovat a jeho přírazy byli čím dál tím rychlejší a kratší. Po chvilce vyvrcholil hluboko do Jonghyunova bříška. Ten zasténal jeho jméno a ještě pevněji zaryl nehty do Haeho zad.
Hae se nešetrně svalil na Jonghyuna, ale vzápětí se odkulil stranou, aby ho nedusil svou vahou. JR se na něj otočil a něžně se usmál. Odhrnul Haemu zpocenou ofinku z čela a pohladil ho po tváři. Hae se usmál a pevně si Hyuna přitiskl k sobě. Už ho nehodlal pustit. Nikdy.
JR se ještě spokojeně usmál a potom už se mu začaly klížit oči. Zavrtal se obličejem do Haeho hrudníku a poslouchal tlukot jeho srdce, který ho uspával. Jeho poslední myšlenka patřila citu, který skoro neznal.
Poté usnul.
Probudili ho sluneční paprsky, které dopadali do pokoje.
"Ahoj" pozdravil ho milovaný hlas. JR k Haemu stočil oči a široce se usmál. Čekal, že se probudí sám. Ale Hae tady byl. Objímal ho kolem pasu, tiskl ho pevně k sobě a hladil ho po zádech.
"Hyunnie?"
"Hnn?"
"To co se stalo v noci… nebylo to kvůli tomu, že bys mi něco dlužil, ano? Nic mi nedlužíš a nikdy nic dlužit nebudeš, ano?" zeptal se vážně Hae a díval se mu do očí.
"Ano" zamumlal šťastně JR a znovu se přitiskl k chlapci. Byl překvapený, že na to Hae přišel tak rychle a sám. Ale byl rád, že si to teď vyjasnili.

Blaženě vydechl a ještě na chvilku zavřel oči. Chtělo se mu ještě spát. U něj. V jeho pevném objetí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama