Víkend 1\?

29. května 2013 v 17:39 | Kira |  Pane profesore
Ani mě nijak nenapadá, co bych k tomu řekla. Jsem ztahaná a zpruzená jak čmelák na předním skle kamionu. Takže- milujte Rose, zbožňujte ji a uctívejte. Neboť nebýt toho, že mi dělala sekretářku, nebyl by tu tenhle díl ani v příštím miléniu. Jo a ještě maličkost: A bude to cyklus a jo a jo.
Miluju vás, koťátka :D


Pár: Heechul\Kyu
Varování: Zatím žádné
Věnováno: Mojí sekretářce, čmelákům a dětem
(ano, dětem a ano jsem duševně v pořádku :D )

,,Kyuhyune!" rozlehl se domem hromový řev. ,,Okamžitě pojď sem dolů!"
Hnědovlásek sebou cukl, když uslyšel hlas svého otce. Jeho táta očividně neměl dobrou náladu. Tiše si povzdechl. Byl zvědav, co si na něho vymyslí tentokrát. Vždycky si našel něco, za co to Kyu schytal. Rychlostí slimáka s revma se tedy odšoural do obýváku.
,,Co se děje tati?" zeptal se co možná nejklidněji. Ale hlas se mu stejně třásl strachem. Jeho otec si ho změřil zlomyslným pohledem. Zamával Kyuhyunovi nějakým papírkem před obličejem. ,,Co má znamenat ta známka, hm?!"
Kyu se bezděčně přikrčil. Věděl, co teď bude následovat. A nemýlil se. Na tvář mu dopadla pěst.
,,Ty jeden zmetku! Živím tě a ty se flákáš?! Ty hnusnej harante, já to z tebe vymlátím! Místo aby ses učil, tak někde šoustáš, co?" Na Kyuhyunovo křehké tělo dopadalo nespočet ran. Ale i tak si rozzuřený muž vždy dával pozor, aby svého syna bil tam, kde se modřiny dají schovat.
,,Kdybys alespoň nosil domů prachy, když už ze sebe děláš kurvu." Odfrkl si otec pohrdlivě, když už ho nebavilo dál bezbranného chlapce tlouct.
Z posledních se Kyu dovlekl do svého pokoje, kde složil své bolavé tělo na postel. Slzy, které tak dlouho zadržoval, vyklouzly z ponurého království za víčky. Jeho rameny otřásly vzlyky, dušené polštářem. Nikdy snad tolik netoužil po Heechulově objetí, dokud nepoznal, jak snadno dokáže zaplašit chlad a bolest v jeho nitru. Zkroutil se do klubíčka. Nic si nepřál víc než teplou náruč svého profesora. Jeho měkké rty a něžný hlas. Uslyšel, jak v kuchyni otec zanadával.
Tady nemůže zůstat. Dnes večer ne. Vyklouzne ven. Přes balkon a sousedovu zahradu. S vypětím sil se Kyu donutil zvednout. Potrhané tričko vyměnil za smaragdovou košili a černé sako. Pak tiše vyklouzl z domu. Běžel jen do první zatáčky. Pak s ulehčeným úsměvem zpomalil krok. Do baru, do kterého mířil, to bylo jen pár bloků, ale i tak měl pocit volnosti.
Heechul si právě objednal další koktejl, když Kyu vešel. Rozhlédl se po baru, ale svého profesora vidět nemohl. Kim málem vyprskl pití, když ho barman přátelsky objal a hravě Kyuhyuna plácl po zadku. Ten se jen zasmál a barmanovu nenechavou ruku odstrčil. Ramenatý muž ke Kyuhyunovi přistrčil sklenici piva a panáka. Kyu si s ním ťukl a obrátil modrou tekutinu do sebe. Heechulovi povyjelo obočí. Nikdy by do Kyu neřekl, že pije. Ale podle jeho výrazu bylo znát, že mu to nijak zvlášť nechutná. Pomalu upíjel pivo a vesele si s barmanem povídal. Ten ukázal k vyvýšenému pódiu. Kyu zaváhal, ale nakonec kývl. S vlčím zazubením mu muž nalil ještě jednoho panáka. Kyu ho do sebe obrátil a vydal se k pódiu.
Už tak tlumená světla se ještě více ztlumila, jen pódium osvětlovalo červené světlo. Kyu vzal kytaru a sedl si na stoličku. Upravil si mikrofon a začal zpívat. Heechulovi se rozbušilo srdce, když uslyšel Kyuhyunův andělský hlas.
,,Do deště šeptám slova
Zoufale sametová,
Když svět ti zase znova
Láme vaz.
Sám svých citů vrah jsem.
Pro strach!
Jen prach!
Zbyl mi na rukách…

Do modra měsíčního svitu,
Do křehkých křídel kmitu.
Zas volám!
A tvoje jména,
Jsou všechna bezejmenná.
Dál pro mě utajeno,
je tvoje jméno…"

Klubem se zvedla vlna potlesku. Kyu se uklonil a s mírně nakloněným krokem opustil podium. S úšklebkem zasedl na své místo u baru a užíval si ten povznesený pocit. Jo, miloval zpívání. Jen tehdy si připadal doopravdy živý. Jen tak cítil, že jeho srdce bije. Když zrovna nebyl na blízku Heechul. Sexy profesor. Kyu ucítil, jak se mu při vzpomínce na dnešní odpoledne nahrnula krev do tváří.
,,Musí být velice hezký. Ten muž, na kterého myslíš." Zavrněl mu do ucha smyslný hlas. Kyu málem vyletěl z kůže. Kdy proboha Henry dokázal obejít ten bar?!
,,Jo, to je, brácho." Usmál se na kamaráda. Ten mu s úsměvem přistrčil panáka zelený. ,,Ta písnička… fakt suprový. Nechceš to zkusit profesionálně? Kámoš shání zpěváka."
Kyu se jen usmál a zavrtěl hlavou. ,,Ne, dík. Já zpívám jen pro radost."
Heechul měl pocit, že samou žárlivostí zezelená. Ten kluk, co se kolem Kyu neustále motal a podstrkoval mu chlast, ho neskutečně dožíral. Ale nebyl schopný za ním jít. Sledoval, jak se Kyu směje a tělem se mu rozléval jakýsi hřejivý pocit. Poprvé uviděl toho kluka tak uvolněného a bezstarostného. Ve škole byl vždy tak uzavřený. Mohlo to být kvůli němu? Heechul si poklepal prstem na rty. Je to možné, ale něco mu říkalo, že v tom je ještě něco. Všiml si, že jeden muž odvádí těžce opilého Kyu na záchody. Zamračil se a vydal se za nimi.
Tak nějak nepobíral. Henry mu pomáhal na záchod, ale tvářil se u toho tak nějak divně. Anebo to nebyl Henry? Kyu s námahou rozlepil alkoholem ztěžklá víčka. Zašilhal na muže, který ho opřel o stěnu. Ne, tohle byl…é…Yesung? Z přemýšlení ho vyrušily rty, které se přitiskly na ty jeho. Vytřeštil oči a pokusil se Sunga odtlačit, ale alkohol udělal své. Zazmítal sebou. Yesung nesouhlasně zamručel a přemístil se na jeho krk. Černé vlasy šimraly Kyu na krku. Chtěl se bránit. Cítil strach, který mu koloval v žilách. Po tváři mu sklouzla slza. Kdyby jen tak nepil. Černovlasý muž se od něj odtáhl.
,,Ale no tak. Přeci bys neplakal. Uvidíš, že se ti to bude líbit." Palcem setřel jeho slzy a znovu jej začal líbat na krk. Kyu se pokusil zaprotestovat, ale ze rtů mu splynulo jen nezřetelné zamumlání. Všiml si muže, který vešel na záchody, a oči se mu rozšířily. Co ten tady?
Heechul viděl rudě. Bude zabíjet. Fakt, že jo. Kyu! Jeho Kyu! Přitisklý na zdi, plačící a bezradně se tvářící. A to prase po něm lezoucí! Rozmázne toho švába po zdi. Fakt z něj zbyde jen mastnej flek.
Stačila jedna rána a Chulův všeříkající pohled. Yesung posbíral svých pět švestek a zmizel. Kyu se sesunul k zemi. Když se k němu Heechul otočil, pevně sevřel oči. Ale on ho jen starostlivě objal. ,,Jsi v pořádku?"
Kyu přikývl. Heechul ho opatrně vzal do náruče a vynesl z baru. Poté se vrátil zaplatit. Když sedl do auta, Kyu se na něj podíval rozostřenýma očima.
,,Zlobíš se na mě?" Zeptal se tiše. Heechul jen zavrtěl hlavou a vyjel z parkoviště.
Kyu spal, když dorazili před Heechulův dům. Opatrně tedy vzal mladšího chlapce do náruče a vystoupal s ní do schodů.
,,Kde to jsme?" zamumlal Kyu, když zaklaply dveře.
,,U mě doma." Broukl Chulie a postavil chlapce na zem. Ten se mírně zapotácel, tak ho Heechul raději chytl za pas. Skopl tenisky, posadil Kyu na botník a jal se mu zouvat boty. S vynaložením mírného úsilí dovlekl pod obraz zpráskaného Kyuhyuna do ložnice.
,,Teď se z toho vyspíš, ano?" usmál se jemně, když mu pomáhal z kalhot. Už se natahoval i po jeho košili, ale pak se zarazil. To už by bylo příliš osobní, zvlášť když hodlal spát ve stejné posteli. A pořád byl jeho profesor.
,,Tak pojď, Kyu. Lehneš si." Usmál se.
Kyu vzdorovitě našpulil pusu. ,,Ale mně se nechce spát."
Heechul se musel smát. Ten prcek byl vážně k sežrání. ,,A co bys chtěl dělat?" Odpověď přišla ve formě polibku. Kyuhyun se dravě přisál na Heechulovi rty. Starší muž strnul. Tolik chtěl Kyuhyuna líbat. Tolik až ho to téměř bolelo. Ale fakt byl ten, že Kyu byl opilý a on jeho profesor. Už jednou se mu to vymstilo. Co nejjemněji, ale zároveň pevně, chytil Kyu za ramena a odtrhl ho od sebe. Kyu nesouhlasně zamručel a upřel na něj svá tmavá kukadla.
,,Heechule…" vzdychl tiše
,,Psst…" položil mu on ukazovák na rty. ,,Nejsi střízlivý, Kyu."
,,Ale vím, co chci. Možná jsem pil. Ale pořád tě chci. A vím, že ty mně taky chceš." Přistoupil k překvapenému muži blíž a natiskl se na něho. Dlaně mu sjely z Heechulových ramen na hruď. Obličej zavrtal Heechulovi do ramene.
,,Od první chvíle, co jsem tě uviděl… Každou noc jsem snil, jaký by to bylo, cítit tě v sobě. Chci, aby sis mně vzal. Rychle a tvrdě…"
Jeho dech šimral staršího muže na citlivé kůži krku. Tep se mu zrychlil. Ani ve snu by ho nenapadlo, že uslyší to sladké stydlivé stvoření takhle mluvit. Po ničem netoužil víc, než povalit ho na postel a líbat ho až by přišel o dech. Ale… nemohl.
,,Kyu, to nejde. Jsem tvůj učitel, představ si, jaký by to mělo dopad na nás oba."
,,Nelíbím se ti?" broukl sklesle Kyu. Heechula málem kleplo. Jak si mohl myslet, že ho nepřitahuje?
,,Samozřejmě, že se mi líbíš. Jak tě mohlo napadnout, že ne?" usmál se na něj něžně.
,,Tak proč mně nechceš?"
Heechul si frustrovaně povzdechl. Kyu mu to moc neulehčoval. Už takhle dostávalo jeho sebeovládání zabrat. Ten chlapec byl tak krásný, když na něj hleděl zkalenými zraky a nejistě pomrkával. Věděl vůbec, jak svůdně vypadal? ,,Chci tě, Kyu. Ani nevíš jak moc."
Dál se nedostal, Kyu orámoval svými dlaněmi jeho obličej a něžně ho políbil. Pohrával si s jeho rty, vsál spodní ret, skousl ho a jemně za něj zatahal. Totéž opakoval i s horním rtem. Starší muž to vzdal. Vjel Kyuhyunovi prsty do vlasů a opětoval polibek. Jazyk mu vyklouzl z úst, nedočkavý okusit sladkost úst toho chlapce. Proklouzl hradbou bělostných zoubků, pohladil patro a vybídl Kyu ke spolupráci. Více než ochotně se podvolil. Chvíli se přetlačovali o nadvládu, ale nakonec to byl Heechul, kdo měl navrch. Dravě a nenasytně plenil ústa svého studenta. Neobratně ho manévroval ke své posteli, na niž se v dalším okamžiku svalili. Kyu vyhekl, když ho Chulovo tělo přišpendlilo k matraci. V další chvíli jej však znovu uchvátily Chulovy rty. Zavzdychal do polibku a vypjal se proti druhému tělu a cítil, jak se o sebe jejich klíny otřely.
Když Heechul ucítil, jak se jejich chlouby o sebe otírají, měl pocit, že se zblázní. Džíny mu začínaly být nepříjemně těsné a fakt, že má Kyu jen boxerky mu moc nedodával. Polohlasně zasténal a trochu se od Kyuhyuna odtáhl. Hladina cukru v jeho krvi se rapidně zvýšila, při pohledu, který se mu naskytl. Něžně se usmál, na to andělské stvoření. Tak rád by pokračoval, ale chtěl, aby si to Kyu pamatoval.

,,Pojď spinkat, andílku." Pošeptal mu. Kyu souhlasně zavrněl a obmotal ruce, kolem Heechulova krku. Starší muž si jej přitáhl do náruče a oba je přikryl. Poslední co viděl, byl mírumilovný výraz na Kyuhyunově tváři.íle, co jsem tě uvidělamene.sjely z Heechulových ty mně taky chceš."strnul Tolik chtěl Kyuhyuna líbat. Tolik až ho t
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama