Duben 2013

Vzpomínka na minulost

27. dubna 2013 v 13:54 | Rose |  Super Junior slash
No... hehe... co k tomu říct? :D mám už to v zásobě trochu dýl, ale tak nějak jsem zjistila, že jsem se zasekla v Poutech, no nevadí... to se alo čekat... a tak vám sem házím nějakou tu jednorázovku. Doufám, že se bude líbit, podle mně je taková divná, ale to se mi jen může zdát. Tak si to užijte. :)

3. kapitola

18. dubna 2013 v 20:27 | Rose |  Right to love
Řekla jsem si, že budu hodná. Asi... :D No nebudu to okecávat, vyjímečně mně nic nenapadá, jenom k povídce, Hae se konečně dozví, jak na tom je :) Tak pic děcka :)

Strašidelný zámek

7. dubna 2013 v 0:00 | Kira & Rose |  Super Junior slash
Kira se zbláznila... A Rose to schválila. Takže- je to její vina. A proč? Protože bagr na stromě xD No prostě, jako když:
Kira: Světlíško musí svííítit, milášku."
Rose: *zemřela* (to poslední dobou dělá často)
Rose: ,,Jasně, Sex on the rakev..."
Kira: *Topí se v Sex on the beach*
Nehledě na to, že včera Kira, celá nadšená zpívala Totora a byla moooc ráda, že jsem se jí vrátila z Anglie. Žádný div tedy že jí hrabalo, měla energiťák a kafe, takže to s ní taky udělalo svý. :D a já jí ještě přejmenovala Moose na Palmoose a Chcípluse, takže chudák. No abych se dostala k povídce. Tohle vzniklo na základě naší jeblý nálady, nehledě na to, že Kiru večer doma okupovali netopýři. No nic... je to prostě jeblý, od začátku až do konce.
A chystá se pokráčko, jupí ja jej :D Takže se těšte, koťátka, neboť Kira tančí válečné tance.
Věnováno: Hannie a proč? Protože to není pták, ale krokodýl. Milujeme vás :D
(Ale Kira víc xD )
Rose: Kecá ! :)

2. kapitola

1. dubna 2013 v 9:36 | Rose |  Right to love
Rozhodla jsem se být hodná :D Venku je hnusně, tak alespoň něco vás potěší (blbej sníh, že jo) no dneska odjíždím, takže slibuju nebudu tu až do pátka. Zcela to tady nechám na starost Kiře, slíbila, že nebude zlobit a něco vám sem dá, tak jí budeme věřit ne :D Tak přestávám se vykecávat, a užijte si to :) pa :*