Milovat pro bolest

3. března 2013 v 18:10 | Kira |  SHINee slash
Zbláznila jsem se! Ó ano... a naprosto bezhlavě se pustila do této zvrhlé slátaniny. Muhaha- za výsledek a újmu na zdraví neručím. Pac a pusu :*Pár Key/ Jonghyun/ Minho
Varování: 18+, děti, ale jako fakt!
Věnováno: Hannie, naší věrné čtenářce :)

"Jo Keyi! Rychleji…" zahekal Jonghyun a Minho na sedačce v obýváku protočil oči. Kromě těch tří v bytě nikdo nebyl. Taemin a Onew prozíravě někam vypadli. Jenže, co on sám? Těm dvěma křena dělat nehodlal. A těm dvěma v ložnici už vůbec ne. I když… Minhovou myslí proběhla představa nahého Keye, spoutaného koženými řemínky a ohnutého přes pelest. Představoval si, jak se zarudlou tváří žádá, aby jej potrestal. Ano… byl přeci tak zlobivý.
Minho tiše zasténal. V kalhotech měl "mírně" těsno. Z ložnice se ozývali výkřiky, které mu zrovna moc nepomáhaly. Minho frustrovaně zavrčel. Po chvíli přemýšlení ze sebe skopl kalhoty a uvolnil svůj penis z látkového sevření. Pohodlně se rozvalil na sedačce a zaklonil hlavu. Obtočil prsty kolem tepající erekce. Se zavřenýma očima klouzal rukou nahoru a dolů. Z pootevřených úst se mu draly vzdechy.
Viděl Keye se zarudlými proužky na těle, které mu způsobil bičík. Své krásné oč měl široce rozevřené, plné slz.
Minho zasténal tak nahlas, že sebou Key a Jonghyun trhli. Tázavě se na sebe podívali.
"To by mně zajímalo, co tam ten andílek provádí." Ušklíbl se Huyn. Keyovi zajiskřily oči.

Potichu docapkali do obýváku a oba strnuli. Minho ležel na sedačce a sténal, co to šlo. Key ucítil, jak ho přemáhá vzrušení. Nikdy by ho nenapadlo, že ho uvidí takhle. Těm dvěma stačil jediný pohled, aby se domluvili. Key přiklekl k Minhovi a nahradil jeho ruku svými ústy. Minho vystřeštil oči. Než stihl jakkoli zareagovat, přivlastnil si jej Jonghyun v dravém polibku. Kousl Minha do rtu až mu vytryskla krev. Ten slastně zavrněl. Miloval bolest. Přitáhl si Hyuna za vlasy blíž. Jonghyun se probil do jeho úst. Pohladil jazyk a odtáhl se.
Chtěl vidět výraz Keye. Už jen z toho pohledu se málem udělal. Přirazil proti jeho ústům a donutil jej pohltit až po kořen. Key pobouřeně zvedl hlavu. Ale to si Minho nehodlal nechat líbit. Popadl Keye za vlasy a znovu jej přinutil vzít jeho penis do úst. Nedbal na to, že se Key dívá. Křečovité stahy jen umocnili jeho vzrušení. Zvrátil hlavu a zasténal.
Jonghyun se přemístil za Keye a prudce do něj pronikl. Key vykulil oči. Minhův penis v krku a Jonghyun prudce se v něm pohybující ho málem přivedli k vrcholu. Hyun sevřel Keyův penis v dlani a začal ho třít.
Náhle Minho pustil Keyovi vlasy a odtáhl se. Kývl na Hyuna a ukázal ke svému pokoji. Jonghyun tázavě pozvedl obočí.
"Uvidíš" naznačil Minho rty. Chudák Key, zcela zaměstnán Hyunem, neměl ani ponětí, co se na něj šije.
Jonghyun vyklouzl z chlapce a vzal ho do náruče. Key se na něj divně podíval.

Jonghyun rozkopl dveře do pokoje a hodil Keye na postel. Okamžitě jej začal líbat. Dlaní přejížděl po jeho bříšku. Minho se mezitím hrabal ve skříni.
Zjevně našel, co hledal, jelikož se spokojeným výrazem přecapal k posteli.
Key ani nepostřehl, jak se to stalo, ale najednou měl na krku oboje a ruce svázané za zády. Vyděšeně se na Minha podíval. Ten se usmál tak krutě, že Hyunovi zatrnulo. S úšklebkem ukázal dvěma chlapcům černý vibrátor a svíčku.
Na předloktí se mu houpal bičík. Při pohledu na něj ztuhla Keyovi krev v žilách. Na Jonghyunově tváři se rozhostil perverzní výraz.
"Řekni Keyi, byl jsi zlobivý?" otázal se mladšího chlapce. Ten na Jonghyuna vyvalil oči. "Ne" odsekl vyjeveně. Na zadečku ( Jonghyun jej přehnul přes naskládané polštáře) mu přistál bičík. Key vyjekl. Absolutně nechápal, co to do tich dvou vjelo.
"Takže?" zvedl obočí Minho a znovu udeřil.
"Byl" kňoural ublíženě se slzičkami v očích.
"Byl jsi co?" švihl ho Minho přes stehna. Na postiženém místě se téměř hned udělal červený pruh.
"Byl jsem zlobivý"
Jonghyun se usmál na Minha. Jejich mazlíček začínal spolupracovat. Vzal rapperovi z ruky vibrátor. Opatrně jim pronikl do Keyova těla a zapnul na nejvyšší výkon. Key slastně zasténal.
Nechali ho tak, jak byl, jen Minho mu nasadil gumový proužek. Jonghyun se přitiskl k Minhovi. Pomalu a dráždivě ho líbal. S nelibostí si uvědomil, že má Minho pořád tričko. Bez ptaní ho z něj stáhl. Překvapeně zjistil, že Minho má propíchnuté bradavky. Ale nevadilo mu to, právě naopak. Vrhl se na něj a zoubky zatahal za stříbrný kroužek. Ostrá bolest projela Minhovi svalem. Měl to čerstvě píchlé. Zvrátil hlavu a zasténal. Jonghyun spokojeně zavrněl. Přesně tohle chtěl od Minha vždycky slyšet. Bez cavyků kles na kolena a vzal Minha do úst. Minho zaúpěl.
Pohled mu padl na zarudlého a zpoceného Keye. S ďábelským úsměvem se k němu natáhl a začal v něm pohybovat vibrátorem. Key zasténal a pokradmu se na Minha podíval. Miloval ho už dlouho (že spal s Huynem bylo vedlejší, byl chlap, potřeboval sex). Ale záliba Minha v bolesti ho trošku děsila. Právě teď ho ale pohled na staršího muže uchvátil. Minho si všiml Keyova upřeného pohledu. Šikovně mu povolil uzel na řemínkách a Key se vymanil z pout. Přilezl k sedícímu Minhovi a povalil ho na záda, Lačně se přisál k jeho rtům a probojoval si přístup do jeho úst. Minho si tiše povzdechl.
Náhle Keye něco napadlo. Popadl zapomenutou červenou svíčku a natáhl se ke stolku. Věděl, že tam má Hyun schované zápalky. Knot vzplál a vosk se začal tavit. Nahnul se k Minhovi a nechal pár kapek sklouznout na jeho hruď. Oči staršího muže se rozšířili úžasem. O to víc, když se mladší chlapec vzdálil. Sedl si tak, aby na něj Minho viděl. Roztáhl nohy a začal v sobě pomalu pohybovat vibrátorem. S nevinným výrazem ve tváři naklonil stále hořící svíčku nad svou chloubu. Pár kapek steklo na špičku a on vykřikl. Dva páry očí se na něj upřeně dívaly. Jonghyun polknul. Snad nikdy nebyl Key tak rajcovní.
"Pojď ke mně." Zachroptěl Minho přes vyprahlé hrdlo.
Key ho obdařil nezbedným pohledem "Tak si pro mě pojď."
"Nezlob…"
Výhružný tón Keye ještě víc ponoukl k provokaci. Laškovně zamrkal. "Nebo?"
Jonghyun přelétl pohledem po obou chlapcích. Tak trochu Keye nechápal. Proč Minha sakra dráždí? Musí vědět, že to schytá.
Rapper se po Keyovi natáhl. Ale ten mu šikovně uhnul. S výrazem anděla se usadil na opačné straně postele. Dráždivě roztáhl nohy a začal si třít svou erekci.
"Co Minho… jsem teď zlobivý? Potrestáš mně?" jemně zvedl obočí v tázavém gestu. "No tak Minho… potrestej mně. Jsem tak zlý."
To už Minho nevydržel. Vysmekl se Hyunovi a chytil Keye za vlasy. Hrozivě se usmál.
"To si piš, že tě potrestám, a až s tebou skončím, budeš kňučet jako děvka."
Hyunovi nad tím tónem téměř zvadnul, ale Key slastně zavrněl. Zpod řas se na Minha podíval "Ano… prosím, ubliž mi. Potrestej mně. Tolik to chci."
Smyslně si olízl rty a přiblížil se k těm Minhovým. Na milimetr od ucha se zarazil.
"Tak pojď…" zašeptal zastřeně. To už Minho neustál. Drsně ho políbil. Vyrval z něho vibrátor a vnikl do jeho otvůrku. Key vykřikl a přes Minhovo rameno kývl prstem na Jonghyuna. Ten neváhal. Jeho penis byl napnutý k prasknutí. Poklepal na Minhovo rameno. Ten okamžitě pochopil. Objal Keye a spolu s ním se posadil. Jonghyun se přitiskl Keyovi na záda. Políbil ho lehce mezi lopatky a pomalu do něj pronikal. Z toho úzkého prostoru se mu tmělo před očima. Key na něj dosedl plnou vahou. Pocit plnosti ho málem přivedl k šílenství. Sám se začal pohybovat, opřený o Mihova ramena. Ten sténal. Do ramene se Keyovi obtiskly Jonghyunovy zuby. Jeho ruce našly Keyovu erekci a začaly ji třít. Stačil, aby párkrát obkroužil žalud a Key se s křikem udělal.
Už tak úzký prostor se ještě zúžil a přivedl oba chlapce k vrcholu. Minho zaúpěl a stiskl Keyiovi boky až mu udělal modřiny.
Jonghyun z Keye opatrně vyklouznul. "No páni… tak takovou jebačku jsem ještě nezažil."
Minho a Key se rozesmáli. Rapper z drobného chlapce vyklouzl a něžně ho políbil. Key ho pocuchal ve vlasech.
"Víš, hrát zlýho ti moc nejde." Mrkl na něj a laškovně mu promnul bradavku. Minho slastně zavrněl, ale pak se rozesmál.
"Tobě taky role bezbranný hračky moc nejde."
Key uraženě našpulil pusu. "Fajn, tak příště si to vyměníme!"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama