3. den- Medvídek

8. března 2013 v 12:48 | Rose
Tak lidi házím vám sem před víkendem pokračování, nevím jak bude moje milovaná Kira aktivní a tak aby tady něco bylo :)


Dnešní pár : Siwon/Eunhyuk
Varování: Sladké??? (tvrdí Kira :D)

Probudily ho sluneční paprsky. Otráveně se obrátil na bok a zabořil nos do něčeho plyšového. Zamračil se a otevřel hnědé oči. V tu chvíli se mu tvář rozjasnila. Netušil, jak s ním ten medvídek dokázal zůstat v posteli celou noc, ale byl tam.
Siwon měl od včera nějakou rozněžnělou náladu, ani jednou si nevzpomněl na Yesunga a zářivě se na medvídka usmál.
Sevřel ho v silných pažích a zabořil mu obličej do kožíšku. Z nepochopitelného důvodu ho chtěl začít ňunítkovat.
Siwone, ty pako, je ti šestadvacet a chceš tady ňunítkovat plyšového medvěda. No a co? Ozve se jeho mozek a Siwon pokrčí rameny. Taky pravda.
Zabořil se znovu do jeho kožichu a tichounce se rozesmál. Ano, dneska mu totálně jebalo. Hodlal se k tomu dobrovolně přiznat.
"Siwone?" zeptal se ho rozespalý Eunhyuk a otevřel oči zalepené spánkem. Koukl se na svého kamaráda, jak má tvář zabořenou v kožichu medvídka a ramena se mu třesou smíchem. Eunhyuk se usměje a pozvedne obočí. Tak takhle Siwona ještě nezažil. Peavda vyla, že nevěděl, jak se chová po ránu, Siwon měl pokoj se Sungminem.
Vypadalo to, že starší mladík ho nevnímá a tak se blonďáček otočí na druhý bok aby zjistil, že je půl jedenácté dopoledne. Zaskučel a protáhl se. Začal se hrabat z postele, už nevnímaje vysmátého mladíka, který měl nos stále zabořený do medvídka, kterého mu včera dal.
Když si vzpomněl, jak to probíhalo, trošku se začervenal. Přecapkal ke dveřím a potichu je otevřel. Vmžiku byl ve sprchovém koutě a nechal na své tělo dopadat horké kapky vody.

Siwon se po chvilce dosmál a už se jen zblble usmíval. Ležel na medvídkovi a myšlenky mu začali samovolně plout hlavou a on začal vzpomínat na dny s Yesungem. Viděl před sebou asi dva týdny před tím, než se s ním Yesung rozešel. Ten den byl divný od začátku. Všichni měli mrzutou náladu.

"Siwone, nech toho! Nemám náladu to s tebou řešit. Vůbec se tě to netýká!"
"Ne? Jsem tvůj přítel. Týká se mně to, co se s tebou děje. A to, že se vracíš pozdě v noci, odstrkuješ mně, jako kdybych ti něco provedl, a pak na mně začneš štěkat, to fakt není fér." Zvýší Siwon hlas a jeho oči metají blesky.
Yesung se na něj chvíli dívá naštvaným pohledem a pak k němu přistoupí.
"Promiň, Wonnie. Vím, že jsi můj přítel. Jsem sobec. Samozřejmě, že se tě týká všechno, co já dělám. Jen mám nějaké problémy. Nechci tě s nimi zatěžovat. Moc pro mě znamenáš." Pohladí Siwona po tváři a prohrábne mu vlásky. Přitáhne si ho k sobě a jemně jej políbí na ty jeho sladké rtíky.
Siwonova mysl vzpomínala samovolně dál. Pohled chlapce byl zastřený, v rukách svíral křečovitě medvídka a vůbec neslyšel proud vody ze sprchy. Teď byl uzavřený ve svých vzpomínkách.
V den, kdy se s ním Yesung rozešel, vypadalo na první pohled všechno dobře. Kluci ze Super Junior-M se balili na turné v Rakousku. Siwon byl rád, že s nimi jede Leeteuk, jejich manažer byl nemocný a jejich leader uznal, že by s nimi mohl jet. Měl mít dovolenou, ale ten kluk prostě neuměl odpočívat.
Siwon zavrtěl hlavou a usmál se. Hodil si další tričko do kufru a obrátil se ke dveřím, když zaslechl jejich vrznutí. Tvář se mu rozjasnila a úsměv se rozšířil. Miloval tohoto červenovlasého chlapce.
Yesung se na něj chladně podíval. Přišel udělat to, co chtěl už poslední měsíc. Přišel se se Siwonem rozejít. Našel si jednoduše někoho jiného. Byl s ním tak dlouho. Asi šest let a najednou to všechno vyprachalo.
"Chci s tebou mluvit Siwone."
"Ano?" zeptal se chlapec.
Neváhal. Podíval se na něj najednou tak chladným a zlostným pohledem až Siwonovi zatrnulo. Čekal to nejhorší. A to se taky stalo.
"Rozcházím se s tebou."
Siwon zalapal po dechu. " Proč?" knikl ublíženě. Tričko, které držel v ruce, spadlo na zem.
"Chceš to vědět na rovnu? Přestal jsi mně prostě bavit. Asi před měsícem jsem si našel někoho jiného. To je všechno. Je konec."
Ublížil mu. Viděl to na jeho výrazu, viděl to na jeho postoji. T oči, které kdysi tolik miloval, se zalili slzami. Ale on už necítil nic. Jen takový nějaký odpor k tomuhle klukovi.
"Jak to?" knikl nešťastně Siwon a hleděl na něj. Nedokázal to pochopit. Co tak najednou?
"Už tě jednoduše nemiluji. To je celé. Měl by ses vyrovnat s tím, že teď mně prostě budeš vídat s někým jiným. Užij si turné." Řekl mu nakonec a zavřel dveře.
Hlasitý vzlyk unikl z chlapcových rtů.
Byli to teprve čtyři dny. A bolest pořád svírala Siwonovo srdce, které bylo rozedrané na malinké částečky. Tenkrát ho našel Leeteuk. Jediný on věděl, co mu Yesung říkal. Siwon se mu ve své bolesti se vším svěřil.
Siwon se přistihl, že leží v hotelovém pokoji na posteli, tiskne k sobě vší silou plyšového medvěda a pláče.
Rány a zklamání byl stále moc hluboké.
Eunhyuk se zarazil, když viděl Siwona, bezradně ležícího na posteli a vzlykajícího jak malé dítě. Když odcházel, tak se jen smál. Co se stalo?
Nedbal na to, že je zahalený jen v ručníku, přešel k němu a posadil se na postel.
Přelezl k Siwonovi a sebral mu medvídka z rukou. Chlapec mu ho nechtěl dát.
"Wonnie" zašeptá a přesune se k němu blíž. Vezme jeho tvář do dlaní a zadívá se do hnědovláskových uslzených očí.
Pod bříšky prstů cítí jeho horkou, hebkou kůži, trošku zmáčenou od prolitých slz. Hyukův pohled se zvedl k jeho očím. Byli načervenalé, ale tak neuvěřitelně krásné. Eunhyuk by se v nich dokázal utopit.
Palcem setře zbytečky slz a svými prsty přejede po Siwonových rtech. Zatají dech. Ten kluk má tak nádherné rty. Stvořené k úsměvu a ne ke zklamání. Přejede ještě jednou po těch růžových polštářcích a podívá se Siwonovi do očí. Vidí v nich zmatek. Ještě jsou stále skelné, ale už se začínají projasňovat.
Eunhyuk neodolá a jemně ho políbí na rty. Cítí pod sebou jak Siwonovo tělo ztuhne a napne se.
Nechce ho vyděsit. Opravdu ne. Miluje ho. Chce, aby byl s ním. Aby mu věřil.
Přejede motýlím polibkem rty a lehce je líbne. Překvapilo ho, že ho Siwon vůbec neodstrčí. Troufne si na víc a vtáhne spodní ret do svých úst. Jemně jej skousne a saje. Bože, jak po tomhle toužil.
Po chvilce se odtáhne a pohlédne do Siwonových očí.
Vidí ten zmatek pořád. Vezme jeho tvář do dlaní. "Věř mi Siwone, prosím. Já ti neublížím." Pronese tiše a sám se diví, kde se to v něm bere. Nikdy by ho nenapadlo, že se dnešek tak vyvine.
Siwon mlčí a Eunhyuk se najednou bojí, jestli něco neřekl špatně.
Ale ne. Siwon se prudce pohne a vzápětí je Hyukie svírán v pevném objetí. I to je začátek.

Leeteuk se podíval po všech přítomných. Spokojeně se usmál. Nikdo nechyběl.
"Tak je na čase, abychom se nějak domluvili na koncert. Budete vstupovat s těma nejnovějšíma písničkama, což už stejně víte. Přeju vám pevné nervy. Rozhodil Leeteuk rukama a usmál se.
Kyu vprskl smíchy.
"Jo, pevné nervy budeme potřebovat. Jinak nás s Haem ty fanynky ušlapou.
Teuk si ho se šklebem změří a zakroutí hlavou. "No a maskérku vám budu dělat já." Usměje se rozzářeně a sedm párů očí se na něj pobaveně podívá.
"Tak to jsem zvědavý, jak to zvládneš, za ty dvě hodiny." Zachechtá se Zhoumi a Leeteuk po něm hodí nejbližším polštářem.
"Tolik k našemu normálnímu leaderovi." Ušklíbl se Hae a kryl se před dalším letícím polštářem, které se v tom pokoji až záhadně rozmnožili.
"Dělám si z vás srandu. Sám se musím tak nějak zkulturnit. Hotel nám poskytne tři kosmetičky, které nám mohou být v tu dobu k dispozici. Kostýmy máte v pokojích." Uzavře debatu Teuk a podívá se po všech přítomných klucích.
Chce si přisednout vedle na pohovku, ale se zapištěním skončí Zhoumimu v klíně. Ten ho objeme pevnými pažemi a odmítá jej pustit.
Hae se rozesmál na celé kolo a Kyu se po něm nechápavě podíval.
"Vypadá to, že Hae se nám ze samého štěstí zbláznil." Poznamenal jedovatě Siwon a ušklíbl se. Od dopoledního objímání Hyuka se trošku vzpamatoval, ale kapky jedu si odpustit nedokázal.
"Nech ho být. On za to nemůže. Je prostě nevyspalý." Bránil ho horlivě jeho přítel.
To pobavilo Henryho s Wookim, kteří doteď mlčeli. "Záleží na tom, jak trávíte noci. Vzhledem k tomu, že každou noc usínáme za doprovodů vašich hlasitých stenů, tak je nám to jasné. Dobře, Hae má nedostatek spánku." Rozštípne to Wookie svým prohlášením a tentokrát se rozesměje Siwon.
Chlapci se po něm podívají, Kyu se ani nestihne rozčílit, jak ho Siwonův smích překvapí. Neslyšel ho smát se strašně dlouho. Poslední měsíc se jen usmíval a i ten úsměv z tváře před čtyřmi dny zmizel. A teď byl zpátky.
Kyu vystřelil z pohovky a padl Wonnimu do náruče. Pevně ho objal a zabořil mu nos do ramene.
Siwon ho se smíchem sevřel v náručí a vyplázl na zkoprnělého Haeho jazyk. Věděl teď přesně na co Kyu myslí. Věděl proč mu tak vletěl do náruče. Jednoduše neměl rád, když se lidé kolem něj trápili.
Hae vstal, pomalu k nim přešel a vzal si Kyuhyuna zpátky. "Ten je můj" pronese záhrobním hlasem a s usmívajícím se Kyuem se vrátí do křesla. Ten, aby si ho usmířil, ho políbí.
" No tak bychom se měli jít připravit, než se nám to tady zvrhne." Prohlásil Teuk a vhrabal se z Miho náruče. Než stačil někdo něco říct, byl ten tam.

Eunhyuk se zaškaredil. Nesnášel na svém obličeji tuny make-upu, ani linky co měl kolem očí. A co teprve ten gel ve vlasech!
Ucítil na tváři jemné pohlazení. "Nemrač se, medvídku. Musíme to nějak vydržet. Za pár hodin to ze sebe můžeš sundat."
Eunhyuk zamrká na Siwona a pousměje se. Ten kluk mu prostě dneska permanentně přivozuje dobrou náladu.
Siwonův pohled zněžněl a on se na něj usmál. Najednou měl strašnou potřebu se usmívat. Pomalu se z něj stával ten samý kluk, který z něj býval.
"Tak kluci, jste hotový?" zeptal se Teuk, který měl vlásky upravené stejně jako vždycky a na sobě bílé kalhoty a obyčejnou černou nezapnutou košili.
"My jo, ale jestli se ukážeš Zhoumimu tak je po koncertě." Rýpne si Hyukie.
Teuk na něj vyplázne jazyk a otočí se na podpatku, aby vzápětí vyšel ze dveří.

Ozáří je světla reflektorů a kluci, přestože by na to měli být zvyklý, mají tendenci si zakrýt oči. Leeteuk stojí přesně mezi nimi a na podium vstoupí první. Pozdraví a s úsměvem zamává fanouškům. Řekne jim pár slov na úvod a potom zajde zpět do zákulisí. Je čas na jejich show. Poslouchá jekot fanynek zas a znova a na tváři se mu objeví roztomilý ďolíček.
Z pódia se ozvou první tón Break Down. Teuk se zamračí. Na tohle jim chybí Sungmin. Ten musel zůstat v Koreji, protože vážně onemocněl. Doma ho přenechal na starost Shindongovi a Yesungovi a čas od času se u nich staví i Kangin.
Leeteuk se ušklíbl. To ho tam nechal těm pravým. I s Heechulem doma by byl klidnější. Plácne se do čela. No s Chulim by se ten chudáček moc nevymarodil.
Opřel se o zábradlý a promnul si kořen nosu. Koncert b měl trvat až do časných jarních hodin a zítřek měli celý nabitý. Focení, další autogramiáda (těch bude ještě dost) , tímhle megakoncertem zahajovali koncertní šňůru, koncerty budou mít teď každý večer kromě pondělků. Nějaký odpočinek potřebují, ne?
Teuk se zadíval na hodinky. Deset večer. Už tu stojí dvě hodiny. A to má být koncert do tří.
Když tancoval s kluky na pódiu, když zpíval, čas mu utíkal jinak.
Vzpamatoval ho další šílený jekot fanynek a on trhl hlavou nahoru. Neslyšel slova žádné písně a hned mu to bylo jasné. Ale, který z nich to tentokrát začal. Tipoval by Haea.
"Teuku" uslyšel svoje jméno a vzápětí ho někdo bral za ruku. Postřehne jen záblesk zrzavých vlasů a poté už stojí na jevišti a pozoruje dav uječených fanoušků.
"No tak, Leeteuku uvolni se. Máme něco zazpívat i s tebou." Zašeptá mu Zhoumi do ouška a tak, aby to neviděli fanouškové ho líbne za ucho.
Leeteuk se zachvěje.
No dobře. Má zpívat. Fajn.
Přelétne pohledem všechny kluky.
Jak si myslel… ten poprask způsobili Hae a Kyu.
Místností se rozezní první tóny písničky a Teuk začne zpívat. Po chvilce se k němu přidá Siwon. A show může znovu začít.
Večer přejde v druhý den.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama