2.den- Dnes já!

1. března 2013 v 17:48 | Rose
Ahojte... tak jsem tady s dalším dnem (nějak se mi ty díly začali prodlužovat, s čímž jsem nepočítala, no nevadí, tak si počtete :) Končím :D) Užijte si další dílek. Omlouvám se psala jsem to v rychlosti, takže tam možná budou chyby :)


Varování: 16+ aby se neřeklo :)

Spal. Tak sladce až se Zhoumimu málem zastavilo srdce. Přestože byl unavený po dni cestování a teď bylo půl druhé ráno, nemohl se vynadívat na svého spícího leadera. Ano, autogramiáda byla únavná, ale těšil ho fakt, že až přijde do pokoje, uvidí JEHO! Svlékl si kalhoty a tričko a zalezl si k němu do postele.
Teuk instinktivně vyhledal teplo a Zhoumi ho objal kolem pasu. Zanedlouho usnul.
Donghae se z posledních sil doplazil do pokoje a zazíval na celé kolo. Tak dneska v noci měl opravdu chuť jen spát. A vypadalo to, že jeho milenec je na tom úplně stejně.
"Dobrou noc, Kyu." Šeptl a chlapec se mu zavrtal do náruče.
"Dobrou noc, Hae" popřál mu a hned usnul.
Henry s Wookim padli do postele v tu samou chvíli a ještě si stihli povídat. Ani jeden z nich nebyl ospalý a tak spolu klábosili o všem možném i nemožném dokud se tma nepřeměnila v šero. V tu chvíli Wookie Henryho objal. I oni za chvíli spali.
Eunhyuk se přetočil na posteli a zaslechl tiché vzlyknutí. Kdyby spal, neslyšel by to. Podíval se Siwonovi do tváře, která byla skrytá ve stínu. Chtěl na něj promluvit, ale rozmyslel si to. Jen mu opatrně setřel slzičky z tváří a převrátil se na druhý bok.
Kyu probudili sluneční paprsky, které ozařovali hotelový pokoj. Zamrvil se a otočil se na druhý bok. Netušil kolik je hodin, ani to, kde je Hae, ale jeho místo na posteli bylo pořád vyhřáté. Cítil z něj vůni jeho těla a tak se překulil na jeho místo. Spokojeně zavřel oči a snažil se znovu usnout.
Dveře se s vrznutím otevřeli a Hae nakoukl do pokoje. Musel se usmát. Kyu spal na jeho místě. Opatrně přešel k posteli a tác položil na stůl.
Trochu mu přes noc ruplo v bedně a od probuzení se usmíval jak měsíček na hnůj. Napadlo, že by mohl Kyu překvapit a udělat pro něj snídani. Nikdy to pro něj neudělal a Hae si uvědomil, že se k němu chová někdy sobecky. Proto to chtěl všechno napravit a jejich vztah posunout do jiných kolejí.
Hae… okřikne se v duchu. Přemýšlíš tady o kravinách. Ne jako, že by to byli kraviny… ale… sakra. Stop! Hae zavrtěl hlavou a musel se pousmát, když viděl výraz jeho spícího maknaeho.
Stočil pohled k tácu na stole a úsměv se mu rozšířil. Doufal, že to bude jeho miláčkovi chutnat.
"Broučku vstávej." Šeptne mu do ouška a políbí ho na tvář. Kyu se zamrví a pootevře svá hnědá očka. Usměje se na Haeho a nechápavě se mu podívá do očí. Starší muž beze slova kývne ke stolu a Kyu tam stočí pohled. Vzápětí vytřeští očka a vyletí z postele. No… nohy se mu zamotají do prostěradla, takže spíš hodí tlamu na zem. Rychle se vymotá a doběhne ke stolu.
"Hae" zašeptá dojatě a otočí se po něm. Hnědovlásek se zazubí a rychle přejde ke svému milenci, aby ho objal.
"Chtěl bych, abys byl šťastný." Zamumlá a políbí ho za ucho.
Kyu zavře oči a pousměje se. Haeovi přes noc totálně hráblo. "Ale já jsem šťastný. Stačí mi být s tebou. Stačíš mi ty. Ty jsi nejdůležitější." Pohladí ho Kyu po vláscích a políbí ho na rty.
Muž si vychutnává jeho rty na svých a mladíkova slova ho hřejí u srdce. Kyu jemně zatahá za dolní ret a vsaje ho do úst. Potom zabloudí jazýčkem do Haeovi pusinky. Hnědovlásek zasténá a chytne mladšího muže do náruče. Ten ho objeme kolem krku a nechá se přenést na postel. Hae se s ním položí, ale Kyu se jenom zasměje. Ne, dneska bude uke Hae. Chtěl, aby si to také jednou užil.
To, že je chlapec jen v boxerkách se mu hodí do krámu. Nač se také zahazovat s jiným oblečením.
Nalehne na něj znovu, a znovu ho hluboce políbí. Drobnýma ručkama mu začne šmejdit po nahém bříšku. Jednou rukou zajede až k hraně boxerek a druhou mu přejede po bradavkách.
Hae se pohnul, chtěl ho stáhnout pod sebe, ale Kyu se po něm podíval.
"Ne, dneska jen já. Chci se ti odvděčit za tu snídani."
Hae zkroutil rty v neodolatelném úsměvu a znovu si přitáhl Kyuhyuna na sebe.
Ten se na něj jen usmál a stáhl z něj kus přebytečného oblečení. Boxerky skončili někde v rohu pokoje a Kyu se začal věnovat jeho hrudníku. Jemně mu okusoval kůži a,
dokud mu na hrudi nezůstali rudé flíčky. Haeho vzdychání muselo být slyšet do všech pokojů na patře.
Vrátil se k jeho rtům a znovu je políbil. Na chlapci bylo vidět, že se mu to líbí. Přejel mu rukou přes bradavky a Hae znovu zavzdychal.
Rukou sjede k Haeho klínu a jemně vezme jeho chloubu a přejede po ní ručkou. V okamžiku se jeho prsty o jeho penis obtočí a Kyu zapumpuje. Hae se kousne do rtu, aby nezasténal nahlas. Mladík se ušklíbne. Ví přesně, co jeho přítel chce. A taky mu to hodlá splnit. Teď hned!
Kyu ho pohladil znovu, a znovu zapumpoval. Dělal to, čím dá rychleji a za chvíli přivedl svého přítele k orgasmu. Nevšímal si bílého spermatu a vstal. Hae se po něm nespokojeně podíval. Kyu přešel ke skříni, vytáhl lubrikant (nikdy nevíte, kdy se bude znova hodit) a vymáčkl si chladivý gel na ruku. Přejde k ležícímu Haemu a pousměje se. Klekne si na postel a nadzvedne Haemu pánev, aby k ní měl lepší přístup. Otřel jeho otvůrek gelem a potře jím i svůj penis. Věděl, že Haeho nemusí připravovat. Klekl si a jemně do něj pronikl. Následně přirazil až po kořen a po chvíli byli jeho přírazy ktaší až rychlejší, až Hae vyvrcholil znovu. I Kyu brzy dosáhl orgasmu.
Svalil se na Haeho a pohladil ho po vláscích.
"Myslím, že bychom měli sníst tu snídani" prohodí Kyu a zasměje se. Hae se na něj koukne jak na blázna. Snídani? TEĎ?
Zhoumi si promnul oči a zazíval. Byl v pokoji sám, ale z koupelny slyšel proud vody. Tudíž věděl, kde Leeteuk je. Ale odmítal vstávat. Byl přeci unavený, ne?
Leader po chvíli vyšel s ručníkem kolem pasu a brýlemi na nose.
"Dobré ráno" pozdravil ho s úsměvem a zaposlouchal se. Hae a Kyu už přestali, takže teď bude na chvíli klid.
"Ahoj" nasadil svůdný úsměv zrzek. Leeteuk pobaveně zavrtěl hlavou a přešel ke stolu, kde měl program kluků na celý měsíc.
"Co nás dneska čeká? Zeptal se Zhoumi a posadil se.
"V deset máme všichni autogramiádu. Tentokrát tam s vámi musím i já. Takže ti doporučuji, abys vstal, nějak se zkulturnil a vyrazíme. Je půl desáté. Haeho s Kuhyunem, necháme spát, nechám jim vzkaz, aby pak za námi přišli. Za chvilku jsem zpátky. Tak se připrav prosím." Řekne Teuk a jen tak v ručníku vyjde ze dveří.
Zhoumi se usměje a vyhrabe se z peřin. Nechce se mu. Tak nějak z nich cítí Leeteukovu vůni.
Leader mezi tím zabrouzdal do klučičích pokojů. Všichni vypadají, že jsou připravení a každý z nich se podiví nad leaderovým úborem.
Na zpáteční cestě se zastaví na chodbě, aby napsal Kyu a Haemu vzkaz a hodí jim jej do pokoje. Když vidí, jak si ti dva spí stulení v náručí, musí se usmát. Byl za jejich vztah moc rád. Konečně se Hae vybouřil a našel, co hledal.
Ještě stále v ručníku (nikde ho naštěstí nepotratil) se vrátil do pokoje, aby stanul mezi dveřmi v němém úžasu.
No tohle… co to je… nebo spíš kdo to je? Blbče, otituluje se v duchu, nepoznáš Zhoumiho? Ale… tohohle Zhoumiho?
Zrzek postřehne jeho výraz v zrcadle a zarazí se. "Nesluší mi to?" otáže se smutně a otočí se na Leeteuka. I jeho výraz je smutný.
Ten prudce zavrtí hlavou na znamení, že takhle to nemyslel a přešel k němu. Objal ho kolem pasu a přitiskl nahou hruď k jeho zádům.
"Moc ti to sluší" zašeptal a políbil ho na krk. Zhoumi zavřel oči, ale to už se Teuk odtáhl a přešel ke své skříni, aby se převlékl.
Za chvilku už byla šestice kluků nastoupená v hale hotelu a Leeteuk se rozčiloval. Nedokázal prostě pořadateli vysvětlit, že Kyu a Hae se dostaví později. Jak mu má prostě vysvětlit, že ti dva prostě spí? V rodném jazyce by to možná bylo jednodušší.
"Ale mně to nezajímá. Bylo nám řečeno, že nám budete všichni k dispozici." Vyjel na něj pořadatel. Teuk měl pocit, že tady začne rozhazovat rukama, jako hysterická slečinka.
"Ti kluci přišli v půl druhé ráno. Je deset dopoledne. Jak vám mám vysvětlit, že jsou prostě unavení? Mimo jiné si včera vůbec neodpočinuli, hned po letu byli na autogramiádě. Chvilku se bez nich snad obejdete ne? My jsme tady, takže můžeme začít."
Zhoumi pozvedl obočí. Takhle vytočeného Leeteuka ještě nezažil. Wookie se přitiskl blíž k Henrymu. Křičícího Teuka se bál. Neměl rád, když lidé zvyšovali hlas.
Leeteuk si pořadatel měří naštvaně očima. Siwon stojí vedle něj a má tendenci ho nějak uklidnit. Ale jak?
Pořadatel se na ně nejistě podíval. Ten jejich leader vypadal jako anděl, ale teď z něho šel strach.
Odvedl je do místnosti a potom už to mohlo všechno začít. Leeteuk nasadil zářivý úsměv a odpovídal na otázky.
Ve dvanáct se tam doploužil Hae a Kyu. Pořadatel je sjel nevrlým pohledem a fanynky začali šílet. Jak by ne, když ti dva přišli ruku v ruce. To zas bude něco pro fanservis. Siwon se skrytě ušklíbl.
Kluci se s nimi přivítali a všechno to začalo znovu.
Chtěl spát a ne se tady pitvořit na fanynky. Chtěl znovu spát v Haeho náručí a chtěl, aby se mu zdály krásné sny.
Ve dvě hodiny už měli pocit, že jim žaludky hladem upadnou a tak se Teuk zvedl, aby akci ukončil. I tak přetahovali. Měli tu být jen do jedné. Ale nevyhovte fanynkám a přetrhnou vás. Nebo hůř, vrhnou se na vás jako vzteklý psi. Zdvořile se s nimi rozloučil a pořadatel je nekompromisně vystrnadil ven.
Kluci si oddechli. Tak další akce za nimi a teď budou mít až do zítřka do večera volno. Zítra je čeká zahajovací megakoncert.
Odešli do restaurace, aby si objednali oběd. Byli ve společné místnosti s ostatními hosty, Leeteuk s kluky uznal, že by nebylo dobré, aby byli jen v uzavřené místnosti.
Objednali si, a když jim to po chvilce přinesli, zdvořile poděkovali.
Pustili se do jídla v dobré náladě. Tak proč také ne, měli před sebou přeci celý den volna.
"Vyrazíte někam do města kluci Já jen, abych měl přehled." Zeptal se Teuk a sjel všechny přítomné pohledem.
"Já si půjdu lehnout. Jsem unavený" ozval se Kyu a Hae se uchechtl. Všichni as věděli z čeho.
"My se půjdeme podívat po městě." Ozval se Wookie. Počítal i s Eunhyukem. Ten jen kývl.
Siwon mlčel. Celý de se musel vesele usmívat a teď měl chuť si někam zalézt a být sám. Nebo jít do toho mrazu venku, aby se mu pročistila hlava. Teuk věděl, na co myslí a proto se ho neptal. Stejně tak Zhoumiho. Věděl přesně, kde bude.
On sám musel pracovat. Hodlal dnešní volno věnovat plánům a pročítání si programu na celý měsíc. Ještě se na to pořádně nepodíval. A tak si usmyslel, že si zaleze někam na balkon, kde bude mít klid a zaboří se do práce.
Kluci dojedli a o hodinu později se rozprchli. V hotelu zůstal nakonec jen Teuk se Zhoumim. I Siwon se nakonec rozhodl jít ven. A Haeho s Kyu nepočítal. Ti dva zalezli do postele a dospávali promilované dopoledne.
Teuk si sedl na uzavřený balkon a s povzdechem si nasadil brýle. Nejraději by se vyspal. Ale to si nemohl dovolit. Povzdechl si.
Wookie a Henry spolu s Eunhyukem se courali po městě a nadšeně pozorovali okolí. Vídeň se jim líbila. Byla plná barev, památek a hlavně- lidí.
Společně si objednali kávu v jedné z kaváren v centru města. Vesele si povídali, když si jich všiml fanoušek. A hned bylo po anonymitě.
"Podepište se mi, prosím" vyhrkl nadšeně. Wookie vytáhl odněkud propisku a všichni se mu podepsali.
Rychle pak vypili kávu a vydali se do města znova. Tentokrát na nákupy. V každém městě si kupovali něco na památku. Taky toho měli v dormu hodně. Vrhli se po obchodech a neskončili, dokud se nesetmělo.
" Počkejte tady na mně. Chci ještě něco koupit." Řekne rychle Eunhyuk a než se stačí mladší chlapci rozkoukat, už je pryč.
" Tak na něj počkáme" pokrčí rameny Henry a vezme Wookiho za ruku. Ten zvedne svůj štěněčí kukuč a mladší chlapec má chuť ho zulíbat tady na místě. No, a proč také ne? Ušklíbne se v duchu a přivlastní si Wookiho rtíky v jemném polibku.
Za deset minut už i s Eunhuykem vychází z obchodu.
Siwon se procházel po městě a nedbal na pohledy ostatních lidí. Ale oni se k němu neodvažovali přiblížit. Nevěděl jak se tváří. Nevěděl ani kde je. Byl uzavřený ve svých myšlenkách a vzpomínkách. Viděl před sebou den, tak strašně podobný tomuhle. V tenhle den potkal Yesunga. Poprvé.
Zavrtěl prudce hlavou. Nechtěl na to teď myslet, natož si vybavovat jeho tvář. Zastavil se a rozhlédl se kolem sebe.
Nějakým, jemu neznámým způsobem, se dostal znovu před dveře hotelu, kde byli ubytováni. No co, stejně už se stmívalo. Vešel dovnitř a vyšel do třetího patra.
Unaveně otevřel dveře do tmavého pokoje. Hm, pomyslel si smutně. Myslel, že už se Eunhyuk s kluky vrátil. Ne, že by toho spolu moc namluvili, ale bylo to lepší, než když byl v pokoji sám se svými myšlenkami.
S povzdechem rozsvítil, ale žárovka jen prskla a zhasla. Siwon se zase ocitl ve tmě. Povzdechl si znova. Z tohohle mu šibne.
Vešel hlouběji do pokoje a málem ho skolil infarkt. Málem vrazil do Eunhyuka, který se znenadání objevil naproti němu.
"Ahoj Wonnie." Oslovil ho sladce a byl rád, že vymontoval tu žárovku a teď je v pokoji tma jak v hrobě.
Bylo mu líp, když Wonnie neviděl do jeho rudnoucí tvářičky. I když, ten rudnoucí obličej musel zářit i v té tmě.
"Hyukie?" zašeptal Siwon a podíval se mladíkovi ve tmě do tváře.
"Chtěl- chtěl jsem ti něco dát. Chtěl jsem ti udělat radost a tak jsem ti něco přinesl. Ne- nechci abys byl smutný." Dořekl a vrazil mu do rukou něco velkého a plyšového.
Siwon povytáhl obočí a snažil se ve tmě rozpoznat co to je.
"Rozsvítíš lampičku, prosím?" pousmál se. Chtěl prostě mermomocí vědět, co mu tu Eunhyuk dal.
Blonďáček odcapkal a rozsvítil lampičku u své strany postele. Pokoj ozářilo žluté světlo.
Siwon se musel rozesmát. To co držel v rukou, v podstatě vlastně v náručí, byl asi tak metrový bílý medvídek s černými korálky místo očí.
Eunhyuk se zasněně usmál. Miloval, když se Siwon smál.
Vysoký chlapec se podíval po blonďáčkovi. Tohle gesto bylo moc sladké. Yesung mu nikdy nic takového nedal. Byla však pravda, že Wonnie si nikdy nestěžoval. Ale teď si nehodlal kazit náladu.
I s medvídkem přešel k Hyukimu a opatrně položil plyšáčka na postel. Objal Hyuka a druhý muž mu zabořil hlavu do ramene.
"Děkuji ti. Moc. Udělal jsi mi obrovskou radost. Niky to pro mě nikdo neudělal" usmál se a pohladil chlapce po tváři. "Jsem rád, že jsi tu se mnou. Cítím se sám."
"Já vím. Mám tě rád, Siwone." Nač by mu měl říkat, to co je daleko pravdivější. Že ho miloval. Celých těch dlouhých sedm let. A nedokázal mu to říct. A potom do Siwonova života přišel Yesung. A Eunhyuk to vzdal. A teď to nechtěl uspěchat. Užíval si Siwonova objetí.
"Já tebe taky" šeptl vyšší muž a ještě pevněji ho objal.
Všichni se sešli u večeře. Nebyli unavení, po odpočinku byli nabití energií. Leeteuk se na ně podíval. Všichni se usmívali. Dokonce i Siwon. Za to byl moc rád. Sám nebyl moc unavený. Zhoumi mu v průběhu odpoledne pomáhal. A donesl mu kafe. Usmál se a podíval se na zrzka. Ten se smál a tiše se bavil s Hyukem.
Když večeře skončila, všichni ještě zůstali ve společné místnosti v patře. Jen Teuk si šel lehnout. Osprchoval se a zalezl si do postele. Až v polospánku si uvědomil, že se ráno probudil ve Zhoumiho objetí. Zkroutil rty v úsměvu a v tu chvíli usnul.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama