Zpívej mi... 2.díl

26. února 2013 v 22:10 | Kira |  SHINee slash
Jsem tu s druhým dílkem a tentokrát teda 18+ aby se neřeklo :D Pac a pusu, Kira :)


Minnieho probudila zima a tak se automaticky natiskl na polonahé tělo vedle něj. Počkat... tělo?? A polonahé?! Co to kruci.. Taemin vytřeštil oči na Minha ležícího vedle něj. Starší kluk ho pabaveně sledoval. Minnie cítil jak se mu do tváří žene ktev. Vždyť on na sobě neměl skoro nic! A Minho taky ne! S narůstajícím zděšením cítil, že jeho tělo jednoznačně reaguje na Minhovu přítomnost.
,,Já... já... já..." vypískl splašeně a začal se překotně škrabat z postele. Nevšiml si ale, že se mu noha zamotala do prostěradla. Tudíž hodil tlamu na podlahu. Minho se tiše zasmál a pomohl mu vstát. Taemin těkal pohledem všude možně. V obličeji rudý jako rajče.
Minho ho pohladil palcem po tváři a donutil ho se na něj podívat.
,,Uklidni se Minnie,"pošeptal mu. Všiml si, že mladší chlapec o něčem zjevně usilovně přemýšlí.
,,Copak?"
,,No..." zrudl Taemin ještě víc. ,,Jsme skoro nazí. My...?"
,,Ne, nic se nestalo. Byl jsi prochladlý a tohle je nejlepší způsob jak tě nzahřát." Usmál se Minho.
,,Aha," kývl Taemin, ale jemu neušlo, že je trošku zklamaný. Něžně ho pohladil po tváři, zacuchal mu vlásky a přejel po ušním lalůčku. Minnie se zachvěl.
,,Neudělal jsem nic, protože jsem chtěl aby sis to pamatoval." Zavrněl mu Minho do ucha. Taemin polkl a váhavě se na Minha podíval.
,,Nevtipkuj, špitl prosebně. Starší kluk se usmál s nevinností kudlanky nábožné. Popadl maknaeho za zápěstí a strhl si ho na sebe. Jednou rukou ho chytil za zadek a natiskl se mu do klína. Jejich vzrušená mužství se o sebe otřela. Minniemu se zadřel dech v hrdle.
,,Chci tě, Taemine. Už dlouho." Nedal mu šanci cokoli namítnout. Přitiskl se k jeho rtům. Jazykem pohladil sladičké polštářky, vsál spodní ret, jemně ho kousl. Taemin stál jako by do něho uhodilo. Minho ho líbá! Jakože fakt! Byl by přemýšlel jestě dál, ale když se Minho začal dobývat do jeho úst, hodil všechno za hlavu. S povzdechem se k Minhovi přitiskl a víc než ochotně mu povolil přístup do jeho úst. Rukama bloudil po Minhově svalnaté hrudi. Když zavadil o bradavku, Minho temně zavrčel.To Taemina inspirovalo. Svými nenechavými prstíky bloudil po jeho břiše, než opět našel Minhovu bradavku a jemně jí promnul.
Minho se odtrhl od Minnieho rtů a hlasitě zasténal. Minnie se usmál a pokračoval v laskání. Drobnými polibky mapoval Minhovu lícní kost, vnikl jazykem do ucha, kousl ho do lalůčku. Rukou mu vjel do vlasů a sevřel je na zátylku v dlani. Donutil tak Minha zaklonit hlavu. Dravě se přisál na odhalenou kůži krku. Dlaněmi bloudil po jeho těle. Ucítil, že Minho zavadil o lem boxerek.
,,Minho..." Zakňučel nadrženě.
Starší kluk se podle ušklíbne. Odtáhne se od Taemina a prudce do něj strčí. Taemin klopýtně o pár kroků dozadu a zatváří se nechápavě. Ale to už do něj Minho strčil znovu. Tak to opakoval, dokud jej neshodil na postel. Než stačil maknae zareagovat, přišpendlil ho Minho do peřin. S ďábelským úsměvem vezme do úst Taeminovu bradavku. Škádlí ji jazykem, hladí jej po vnitřní straně stehen . Záměrně se vyhýbá místu nejvíc toužícímu po pozornosti.
Taemin s sebou hází ze strany na stranu, jen kousek od vrcholu. Konečně se nad ním Minho slituje a vysvobodí Taeminův panis z boxerek.
Jemně přejede po celé délce, jazykem poškádlil špičku. Minnie hlasitě zasténal a pohnul pánví proti němu. Minho uposlechl jeho němou prosbu a vzal ho do úst. Mučivě pomalým tempem ho uspokojoval. Taemin zaúpěl, měl pocit, že zešílí, jestli Minho nepřidá. Vjel mu do vlasů a přiměl ho zrychlit.
Minho se v duchu usmál a vymanil se mu.
,,Tak nedočkavý," prohodil svádivě. Rukou pomalu klouzal nahoru a dolů... Promnul varlata a opatrně do něj pronikl jedním prstem. Taemin na něho upřel pohled zastřený touhou.
,,Minho... chci tě v sobě."
,,Nechci ti ublížit."
Taemin laškovně mrkl. ,,Mám rád bolest."
Provokativně se otočil na všechny čtyři a vyzývavě na Minha mrknul. Ten frustrovaně zaúpěl. Tolik Taemina chtěl, ale bál se, že mu ublíží. Obrátil se zpět k Minniemu aby zjistil, že se mezi tím začal hrát sám se sebou. Ten kluk prostě věděl jak na něj. Serval ze sebe boxerky a přistoupil k Minniemu.
,,Tak ty máš rád bolest, hm?" Pohladil ho podél páteře, vtiskl mu polibek do kříže a pronikl do něj. Taemin se prohnul v zádech a vykřikl. V očích se mu zaleskly slzy. Minho se okamžitě zarazil.
,,Promiň, bolí to moc?" Jemně ho políbil na rameno. Taemin se po něm ohlédl.
,,Tak už pojď." Zavrněl smyslně.
Minho se nedal dvakrát pobízet. Přirazil pomalu, chtěl být něžný. Ale na to Taemin nehrál. Rázně shodil Minha pod sebe a s andělským úsměvěm (před kterým by i Satan zdrhal až by mu za patama hořelo), na něj nasedl. Minho zasténal až se otřásaly okenní tabulky a hltal jej pohledem. Tohle od Taemina rozhodně nečekal. Jakýsi podlý hlásek v jeho hlavě se ptal, kam že se podělo to roztomilé koťátko, protože tenhle tygr nemohl být on. Všechno se mu vytratilo z hlavy, když se Taemin pohnul. Minho cítil jak se mu zrychluje dech. Chytil Taemina za boky a pomohl mu vysedat.

Taemin ani nepostřehl, kdy se ocitl na zádech. Jediné co si uvědomoval byl jeho neukojený penis a Minho pohybující se v něm ve zběsilém tempu. Obtočil ruku kolem své chlouby a sladil tempo s Minhovými přírazy. Náhle ale Minho strnul. Pleskl Taemina po ruce a sám jej vzal do dlaně.
,,Chci tě slyšet zpívat, Minnie." Pošeptal mu do ouška.
Taemin se na něj divně podíval. ,,Jsi zdravej? Jak to mám asi teď udělat?!"
Minho potlačil smích a podal vysvětlení. ,,Zpívej mi tak, jam můžeš jenom ty."
S tím změnil úhel a otřel se o Minnieho prostatu. Drobný chlapec vykřikl a zvrátil hlavu. Nehty zaryl Minhovi do zad. Nepřestával sténat a Minho měl pocit, že se udělá už jen ze zvuku jeho hlasu. Pevněji stiskl Taeminův penis a zrychlil tempo. Vyvrcholili současně. Opatrně z Taemina vyklouzl a lehl si vedle něj.
,,Miluju tě, Minnie."
Nejmladší na něj rozkošně zamrkal. ,,To ti to trvalo."
Rozesmál ho Minhův překvapený výraz. ,,I já tebe, Minho. Už dlouho a dnes... i se vším všudy."
Minho se rozesmál. Tohle to malý štěně trefilo.
,,Víš, tohle byl ten nejlepší nápad jak mě zahřát." Zavrtal se Taemin Minhovi pod ruku a okamžitě usnul.

Minha probudil pocit, že mu někdo podstrčil do postele sněhuláka. Ale to byl jen Taemin s promodralými rty, chvějící se zimou. Nechápavě se na něj podíval a neušlo mu, že se šklíbí. Minnie se k němu přitiskl co nejblíž.
,,Ty, Minho..." Zamrkal nevinně.
,,Uhm??" Udělal na něj oslovený rozespale (a zmrzle).
,,Potřebuju zahřát." Sdělil mu s výrazem andílka na obláčku, jen harfa a křídla mu chyběla.
Minho se usmál, veškerá ospalost rázem zmizela. Něžně ho políbil. ,,Jak si přeješ."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama