1.den- jak to všechno začalo

26. února 2013 v 18:10 | Rose
Ani nevím, jak mně napadlo tohle napsat... každopádně jsem začala a tak nějak doufám, že se dokopu k tomu to dokončit... no jako obvykle :D Takže házím sem první dílek. Celkem by jich mělo být 28-30 tak uvidíme, jak to zvládnu :) Přeju hezké počtení... doufám, že se bude líbit :)


Super Junior
Páry: WookRy, KyuHae, SiEun, ZhouTeuk
Varování: zatím žádné, postupem času 18+ :)

Neměl rád zimu. Absolutně ji nesnášel. A to, že jeli na celý měsíc do Alp a k tomu to ještě nebyla dovolená, ale koncerty a autogramiády, mu na náladě moc nepřidávalo. Jako podskupina Juniorů měli celkem dost práce. Výjimečně s nimi letěl i leader celé skupiny.
Zhoumi si povzdechl a sedl si na sedadlo k okénku. Popravdě, létaní, jako takové mu nevadilo, nejhorší pro něj byli vzlety. Snažil se uvolnit a píchl si sluchátka do uší. Vedle něj si sedl Leeteuk a za nimi byli ostatní členové skupiny. Letadlo po pár minutách vzlétlo a Zhoumi pro jistou zavřel oči. Let bude trvat tak osm hodin. Letadlo se ve vzduchu ustálilo a zrzek oči znovu otevřel. Usmál se na Leetuka, který ho bedlivě pozoroval. Věděl, jak ten chlapec nemá rád vzlety letadel. Kdyby to šo, tak by ho tam dopravil jinak.
"Je ti už líp?" zeptal se a položil mu ruku na jeho. Nemohl si odpustit alespoň tyto letmí doteky.
Zhoumi kývl, usmál se a ruku mu stiskl. Otočil se a viděl, jak sedačka za nimi je prázdná. Hned za ní se k sobě tiskli Henry a Wookie a na Siwona s Enhyukem už neviděli.
"Kde jsou…?" nestihne ani doříct, když se letadlem ozve sténání. Odhaduje to na toalety. Sex v letadle? Hm, to by se Donghaemu podobalo. Ten člověk snad riskem žije. Zhoumi protočí oči a otočí se dopředu. Pravda je, že letí soukromým letadlem, takže jim to může být jedno. Ale to, aby Kyu sténal tak hlasitě, aby to bylo slyšet i přes sluchátka…
Naštěstí to netrvá dlouho, asi po pěti minutách se vrátí spokojeně se tvářící Hae a trošku zarudlý Kyu.
"Že si nedáš pokoj." Utrousí znechuceně Siwon a podívá se z okénka.
"Nedám. A nebuď nabručenej, nikdo z nás nemůže za to, že ti dal košem."
Siwon zavrčí ještě jednou, ale už Haemu neodpoví, No, proč by taky měl. Hae měl pravdu. Nikdo za to nemohl. Jen on sám. Hnědovlásek se znova odvrátí a tak nepostřehne soucitný pohled, který po něm vrhne blonďáček, který sedí vedle.
Zhoumi vepředu protočil oči. To to hezky začínalo, opravdu. Aniž si to uvědomoval, stále ještě drže Leeteuka za ruku.
Zato světlovlásek, vedle to vnímal celým svým tělem. Ale nechal ruku tak, jak ji měl. Přestože už ho po hodině letu neuvěřitelně bolela.
Brzo hučení hlasů umlkne, jak všichni usnou. I leader skupiny zavře oči a nakloní hlavu pohodlněji na stranu.
Když se znovu probudí, letadlo už přistává a on si s úšklebkem uvědomí, kam mu hlava během spánku spadla. Nikam jinam než do Zhoumiho klína. Zrzek nad ním už nepsí, je napjatě pozoruje blednoucí okolí venku a v uších má stále zapojená sluchátka. Leeteuk se zamrví a těžce si sedne.
"Kruci, jsem celej otlačenej."
"Ty jo? A co mám říkat já?" prohodí pobaveně Zhoumi a jen tak mimochodem se podívá do svého klína.
Teuk se se zarudnutím prudce posadí rovně a kukne se dopředu. Právě k nim přichází druhý pilot.
"Pan Park Jungsoo? Za chvilku budeme přistávat na Vídeňském mezinárodním letišti."
"Dobře pane." Kývne hlavou Leeteuk. Chtěl svou znecitlivělou ruku vyprostit ze zrzkova sevření, ale usmyslel si, že když je z toho Zhoumi tak nesvůj, ještě chvíli to vydrží. Přistáli hladce a všichni členové skupiny se vyhrnuli ven. Samozřejmě museli počkat na leadera, který šel jako poslední. Teď všichni museli projít letištní kontrolou, vyzvednout si kufry a hurá do hotelu.

Na recepci se představili a vyzvedli si klíče od pokojů. Celé patro měli pro sebe, takže budou mít klid na přípravu.
Leeteuk rozhodil klíče dvojicím a se zatrnutím si uvědomil, že má pokoj se Zhoumim. Bože, za co? Zaúpěl v duchu.
Zrzek se spokojeně zazubil. Přesně takhle mu to vyhovovalo.
Leeteuk si hodil věci do skříně a podíval se na Zhoumiho.
"Musíte se připravit, dneska máte zahajovací autogramiádu. Na celý večer." Promne si zátylek a otočí se. Chce se rozejít ke dveřím, ale ruce obtočené kolem jeho pasu, mu v tom zabrání.
"Nechoď ještě." Zašeptá Zhoumi a přisaje se rty k jeho krku. Prsty ho pohladí po plochém a vypracované bříšku a přitiskne si ho k sobě ještě těsněji, tak, že se klínem otře o jeho zadeček.
Leeteuk si skousne rty, aby mu neuniklo táhlé zasténání, a ještě těsněji se k němu přitiskne. Ale v dalších slastných pocitech u zabrání skutečnost, že si s ním Zhoumi nejspíš jen hraje. Vymaní se z jeho sevření a otočí se k němu čelem.
"Přestaň!" šeptne a v zrzkových očích se objevil zmatek. Cože?
"Nehraj si se mnou. Na to nemám." Ušklíbl se Leeteuk a vymázl z pokoje dřív, než stačí druhý chlapec otevřít ústa.
Zhoumi za ním nechápavě hledí. Přeci mu nikdy nedal důvod, aby si tohle myslel. Pravda, nikdy mu také nedal najevo to, že by to s ním myslel vážně. Měl chuť praštit hlavou do zdi. Byl takový blbec. Musí to Teukovi nějak vysvětlit.
Ale teď nemohl. Musel se připravit na autogramiádu. Hluboce si povzdechl a přešel do koupelny.

Leeteuk si to rázoval chodbou a bez zaklepání vrazil k Haemu a Kyu do pokoje. Prudce se zastavil ve dveřích a otevřel pusu na prázdno.
"Vypadáš jak kapr na suchu." Prohodí Hae, když se na něj podívá přes rameno. Evidentně mu vůbec nevadí, že jsem s Kyuem oba nazí a Hae na něm sedí.
Leeteuk popadne dech "Bože, to bez toho nemůžeš vydržet až do noci?"
"Já jo, ale co to malé stvoření pode mnou? To přeci potřebuje trochu pozornosti, ne?" otáže se nevinně Hae a rádoby andělsky se usměje.
Teuk pozvedne obočí a podívá se na něj stylem- Ty nic, ty svatej, co?
Hae si to správně vyloží a horlivě kývne. "Ještě než to tady znova začnete, až skončíte, tak se připravte na autogramiádu."
Hnědovlásek kývne.
"Hae" ozve se nenápadně Kyu pod ním a hnědovlásek mu začne věnovat pozornost. "Promiň zlatíčko." Prohodí, políbí ho na rty a přirazí.
Jejich leader uzná, že u tohohle být nemusí, vypadne z místnosti a ještě stačí zaslechnout táhlé zasténání Heaho jména. Na další dveře už pro jistotu zaklepe.
"Dále" ozve se Siwonův hlas a Teukie vstoupí.
"Měli byste se připravit na autogramiádu kluci. Hm… Siwone, můžu s tebou mluvit?"
Černovlasý chlapec kývne a vydá se za leadrem do chodby.
"Wonnie, musíš se dát do pořádku. Já vím, že to bolí, když tě odmítl po tolika letech, co jste byli spolu, ale musíš se s tím vyrovnat. Všichni se s tím musíme vyrovnat."
Siwon se na něj podívá. "Ty tušíš, jaké to je, Leeteuku? Opravdu si to myslíš? Netušíš vůbec nic. Nech to plavat, ono to přebolí samo." Kývne Siwon a než stačí leader něco říct, zmizí za dveřmi.
Teuk si povzdechne. To, že ho Yesung odmítl, se odrazilo na náladě všech. Došel to říct ještě Henrymu a Wookimu a pak se vrátil do pokoje.

Zhoumi stál před zrcadlem a tak nějak se snažil učesat ty své neposedné vlasy. Pořád ale musel myslet na to, co se stalo mezi ním a Teukiem. Měl by mu to vysvětlit. Měl by mu vysvětlit, že si s ním nehraje. Že si s ním nikdy nehrál. Vždyť ho má rád. Tak moc, až to hraničí se zamilovaností. Cožpak to jeho přítel nevidí? Nevidí to, jak to bolí, když se ho nemůže dotýkat? Tak moc by chtěl cítit jeho tělo na svém.
"Sakra" bouchne dlaněmi o roh umyvadla a vzápětí se mu tvář zkřiví, jak mu bolest z dlaně vystřelili až do lokte. Rozzuřeně se na sebe podívá do zrcadla a zaslechne, jak se dveře do pokoje otevřou a následně zavřou.
Ale teď nebude mít čas to Leetukovi vysvětlovat. On s nimi na autogramiádu nepůjde a až přijde, bude už nejspíš pozdě v noci a světlovlásek bude spát.
Vrátí se do pokoje usměvavý a v předstírání dobré nálady a podívá se na svého leadera, jak se přehrabuje ve skříni.
"Už bychom měli jít. Tak se tu nenuď." Popřeje mu Zhoumi a pousměje se.
Leeteuk se po něm otočil a kývl na znamení, že pochopil. Nepatrně se usmál a pohledem vyprovodil chlapce až ke dveřím.
Když se za Zhoumim zavřeli dveře, jeho úsměv povadl. Tak a teď je tady sám. Rozhlédl se po pokoji a zůstal němě zírat na postel. Byla manželská. No to snad… néé!
Chlapci se setkali v hale, kde byli uvedeni do místnosti, která byla určená pro autogramiádu. Přesně v osm hodin se začali sjíždět fanynky a fanoušci z celé Evropy. Nahodili přátelské úsměvy a odpovídali jim na otázky. Večer slibně začínal.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama