Otevři oči 2.díl

23. února 2013 v 15:37 | Rose |  SHINee slash
Tak sem házím hned druhý díl :)


Minnie nakrčí obočí a našpulí pusinku. Je unavený a oni po něm pořád chtějí, aby se nakrucoval. O Bože. Bylo něco po poledni a oni tady stáli už od osmi. No dobře, všelijak se před tím foťákem nakrucovali, ale stejně!
Hačl si na pohovku a natáhl si nohy. Kašle na to, jo kašle. Když nemají koncerty, mají zkoušky nebo focení a všichni z nich jsou unavení. Nechápe, jak můžou Hyun s Keyem před tím foťákem ještě blbnout.
"Copak se děje sluníčko?" zavrněl mu do ucha až moc známý hlas. Stočil očka nahoru a podíval se do Minhova usměvavého obličeje.
"Jsem unavený" povzdychl si. Narovnal se v zádech a jakmile si Minho sedl, opřel se o něj. Chlapec ho jemně hladil po zádech a cuchal ho ve vlasech.
"Za chvilku už to končí. Pak nás tady vystřídají kluci od Juniorů, neboj se. Po nás už nic chtít nebudou." Nahne se k jeho oušku a jeho horký dech ovane Minovu tvář. Ten se otřese. "Tak co kdybychom se vypařili někam… pryč." Zašeptá Minho a laškovně kousne druhého chlapce do ucha.
Teamin tlumeně zaúpí, což ho rozesměje. "No tak, sluníčko, zvu tě. To se neodmítá." Pošeptá mu znova a zase ho pohladí po vláscích.
Minnie chce nejdříve odmítnout, ale pak se podívá na fotografa a rozhodne se v okamžiku.
"Půjdu rád. Alespoň to tady skončí" zamyšleně si poklepe na spodní ret.
"Ale jak se teď máme proplížit kolem nich?"
Něco bych zkusil." Navrhl a pošeptal mu to do ucha. Minnie se zachechtal a jal se plnit úkol.
Minho nasedl do auta a počkal, dokud si Teamin nekecl vedle něj.
"Zbaštili ti to?"
Maknae pokrčil rameny a bezstarostně se uculil. "Netuším. Kam jedeme? Někam na oběd?"
"Uvidíš" uculí se Minho a Minnie ho začne podezírat, jestli ho čirou náhodou nechce znásilnit někde v lese. Podezíravě po řidiči hodil očkem, ale Minho si ho nevšímal.
A tak se Minnie pohodlně opřel a díval se z okýnka ven. Bylo poledne a ulice Soulu měli dopravní špičku.
Minho zaparkoval a vystoupil z auta. Když ho chtěl Min následovat, podíval se po něm. "Zůstaň tady, prosím. Hned zase vyrazíme.
Minnie se po něm zaraženě podíval a začal opět uvažovat o lese. Ne, že by mu to vadilo.
"Teamine!" zařve na něj jeho mozek, až klučina nadskočí. Hej co to? Rozhlédne se kolem sebe, ale v mžiku se uklidní.
No jo, není nad to, přemýšlet nad takovýma kravinama, jako je on a Minho, Minho a on v lese… v tmavém lese…sami. Veverky by jim vadit neměli.
"Teamine sklapni, co to zase vymýšlíš?" okřikne se v duchu a cukne sebou, když se dveře otevřou. Ale je to jen Minho. Chň, prý jen. Je to objekt, jeho přemýšlení.
"Tak pojedeme? Mám pro tebe další překvapení."
"Jej?" vyjekne hnědovlásek a Minho po něm pobaveně šlehne pohledem.
"Copak sluníčko?"
"Nic, co by, už se těším, až se dozvím to překvapení." Pokrčí bezstarostně rameny. No moc bezstarostně to není. Černovlásek zkroutí své dokonalé rty v úsměvu a vyjede na silnici.
Po deseti minutách zpomalí a následně zastaví. "Zavři oči. Chci, aby to bylo opravdové překvapení." Mrkne na něj a Minnie našpulí pusinku.
Bože, jak moc ho chtěl zulíbat. Ale na to je ještě dost času.
Min tedy zavře svá hnědá kukadla. Minho se pousměje a vytáhne z kufru auta piknikový koš a deku.
Minnie je jako na trní, odhaduje, že v autě sedí už deset minut. Nezdrhl mu Minho? Ale ne, v tu chvíli se otevřeli dveře na jeho straně.
"Tak pojď. A oči nech pořád zavřené." Minnie sladce zabručí a chytne Minha pevněji za ruku. Tuší, že ho zavedl někam do parku. Ale co chtěl, to nevěděl. A najednou mu ouško ovanul jeho horký dech.
"Otevři oči!" zašeptá a rty přejede po Minově oušku. Minnie otevře na požádání svoje hnědé oči a překvapeně je vytřeští. Piknik? Minho pro něj udělal piknik? Kyáá, to je tak sladké.
Teamin se rychle otočil a skočil staršímu klukovi kolem krku. Tohle pro něj ještě nikdy nikdo neudělal. Miloval pikniky! Vlepil mu pusinku na tvář a začal nadšeně poskakovat kolem jídla na dece.
Minho se zaculil.
"Tak pojď jíst. Vzal jsem z restaurace tvoje nejoblíbenější jídlo, tak doufám, že budeš spokojený.
Hnědovlásek nadšeně přikývne a posadí se. Počká až si k němu Minho přisedne a nabídne mu jídlo.
Jedí mlčky. Nemá cenu něco říkat, je to prostě takové přátelské mlčení.
"Děkuji, že jsi mně dokázal odtamtud vytáhnout. Nudil jsem se. Byl jsem rád, když jsem to navrhl. I když… takovým zvláštním způsobem." Minnie sklonil hlavičku a začervenal se.
Minho se natáhl a sevřel jeho tvář do svých dlaní.
Jeho sluníčko… Teamin měl zavřené oči, styděl se na Minha jen podívat.
"No tak, sluníčko, nestyď se. Vždyť nemáš za co." Řekl a naklonil se k němu. Sakra, chtěl ho zulíbat na ty jeho sladké rty.
Minnie otevřel oči a zarazila ho jeho Minhova blízkost. Najednou se styděl. No, co, byl pořád mladší než on a ne tak zkušený, Tiše vyjekl.
Minho se tiše pousmál a sebral odvahu. Lepší je do toho skočit rovnýma nohama. Jemně přejel rty po Minových a podivil se nad tou sladkou měkkostí. Nechtěl ho vyděsit a tak postupoval pomalu. Olízl konturu jeho plných rtů a Minnie tiše zavzdychal a pootevřel rty. Minho to správně pochopil. Může zajít dál. Jemně skousl spodní ret a zatahal. Odpovědí mu bylo další slastní zamručení. Teamin zajel rukama do černovláskových vlasů a jemně zatahal.
Minho zasténal a skousl spodní ret o něco víc. Minnie pootevřel rty tak, že jazýček druhého muže tam vplul bez nejmenšího zaváhání. Jal se zkoumat ústa mladšího chlapce. Byli tak sladké. Přejel jazykem po zubech a jemně se dotkl jeho jazyka.
Teamin se zprvu nezapojil, protože se bál, ale Minho ho jemným tlakem donutil. Zvrátil mu hlavu vzad, aby měl k jeho ústům lepší přístup. A pak zpomalil a hlubokého polibku se stal povrchový, motýlí. Po chvilce polibek skončil a Minho se jen nerad odpoutal od Minových svůdných rtíků. Nemohl se jich nabažit. Ještě jednou krátce přitiskl své rty na jeho a odtáhl se.
Minnie se sice červenal, ale usmíval se. To bylo hlavní. Minho věděl, že se nemusí omlouvat.
Vzal tvář jejich maknaeho do dlaní a pohladil ji.
"Zbožňuji tě." Zašeptal do jeho ouška a chlapec se zachvěl.
"Vždyť já tebe taky." Řekl stejně tiše a teď to byl on, kdo uvěznil Minhovy rty v polibku. Ten se usmál. Konečně měl k životu všechno, co potřeboval!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama