Otevři oči 1. díl

23. února 2013 v 15:32 | Rose |  SHINee slash
Má první slash povídka, tak doufám, že se bude líbit :)

Musela jsem to prostě rozdělit, je to trošku delší :) takže budou dva dílky :)
Tuto povídku jsem dopsala na přání mé zlaté Kiry, takže jí ji věnuji :)

Pár: 2Min
Varování: Asi žádné :3

Měl ho rád. Opravdu. Udělal by pro něj všechno. Umřel by pro něj....!
Jeho krásná očka se zalila slzami, když si vzpomněl, jak to všechno jeho kamarád odmítl. Sklonil hlavu a hnědé vlásky mu spadly do obličeje. Nechal slzy volně téct, ale usmyslel si, že až ho příště někdo odmítne, tak už neprolije ani slzičku. Chtěl přeci jen pomoct. Nechtěl být někomu na obtíž. Dlouhovlásek si otře slzy. V tu chvíli zaskřípaly dveře a do pokoje vstoupil jeho starší kamarád.
"Taemninie," šeptl a chlapec se na něj podíval. Doufal, že slzičky už na jeho tváři nejsou.
"Copak je Hyunie?" Usmál se tak jako vždy. Ale svého kamaráda neoblafnul.
"On to tak nemyslel, vždyť ho znáš. Dřív mluví, než myslí. A neuvědomuje si následky."
"Vždyť já si z toho nic nedělám, Hyune."
Hnědovlásek k němu přešel a posadil se na jeho postel. Jemně vezme mladšího chlapce kolem ramen a přitiskne ho k sobě.
"Přede mnou si nemusíš na nic hrát." zašeptá. Chvilku oba mlčí a pak se drobná ramínka mladšího chlapce roztřesou vzlyky. Slzy mu kanou po tváři a hrdlo má najednou tak stažené, že nemůže ani polykat. Celé jeho tělo se roztřese trhavými nádechy a následnými vzlyky.
Jonghyun nic neříká, ví, že jeho kamarád se musí vyplakat. A on doufá, že mu to pomůže. Sedí tam takhle dlouho, než se Minnie uklidní a tiše oddechuje.
"Děkuji ti Hyunnie." zašeptá chlapec a muž se usměje. Má ho rád. A pro jejich maknaeho přeci všechno, ne?
"Pojď, vrátíme se. Kluci už si budou dělat starosti. Pojď Minnie." vezme ho za ruku a vytáhne ho do stoje. Je na čase, vrátit se do společné místnosti.

Onew se rozvaloval na pohovce, hlavu měl podepřenou hned dvěma polštářky a znuděně přepínal programy.
"Nikde nic. Zcvoknu... fakt."
"Kde jsou ti dva?" zeptal se Jonghyun, stále držíc za ruku nejmladšího člena skupiny.
"Minho, kuchtí večeři a Key je ve vaně. Zavřel se tam už před půlhodinou." prohodí a podívá se na maknaeho. "V pohodě, Minnie?"
"Jo" usměje se ten a sedne si do křesla. Onew se posívá po Hyunovi a ten jek kývne hlavou.
"Prosím tě, dej to sem." vrhne se Minnie na ovladač, který má Onew položený na břiše. "To tam fakt nic nedávají?"
"Ne a vrať ho sem."
"A proč?" nepobírá jejich andílek.
"Protože jsem ti to řekl a protože jsem leader a protože mně máš poslouchat."
"A proč ještě?"
Jong se musí zasmát. To jejich sluníčko se dostává zase do dobré nálady.
"Mine" vyhrkne Onew, ale to už ten malý zdrhá i s ovladačem kamsi do neznáma. Nebo možná do kuchyně. Minho ho určitě ochrání. Jo kuchyně je ta správná místnost.
Minnie tam vtrhne jako velká voda a děkuje Bohu, že ta místnost má dveře. Rychle je za sebou zabouchne a schová se za nic nechápajícího Minha.
"Prosím, zachraň mně, Onew mně chce určitě zabít, ííík."
Minho chlapce čapne za ramena a podívá se na jeho vyplašenou tvář. nakrčí obočí. Zdá se mu to, nebo je malý i lehce pobavený?
"Co se stalo?" chce vědět černovlásek.
"Sebral jsem mu ovladač." podstrčí Minhovi pod nos předmět doličný a zatrne v půlce pohybu. Ozve se totiž bušení na dveře. "Teamine, otevři, já vím, že tam jsi."
"Tys nás zamkl?" podiví se Minho (Kdy to jen stihl?) a Minnie pokývá hlavičkou, až se mu vlásky rozletí kolem hlavy. Minho se kousne do rtu. Je tak sladký. Nechápal, jak na něj mohl být Key tak ošklivý. Říct mu, že ho nepotřebuje a ještě k tomu tak zle. Vždyť oni ho potřebují. Je to jejich sluníčko. Pravda, někdy otravné, když se třeba ráno spřáhne s Jongem a vytáhnou je za nohy z teplých postelí, ale pořád je to jejich maknae.
"Minho, koukej otevřít!" zařval Onew na chodbě. Minnie se bleskurychle i s ovladačem schoval za klukova rozložitá záda a vyjukaně mu koukal přes rameno.
"Máš smůlu, večeře ještě není na stole." ozval se chlapec. Jako by viděl ten Onewův frustrovaný výraz. Ušklíbl se. Jo, přesně to si zaslouží. Nemá děsit jeho maknaeho... Co?? Počkat... jeho... hue? Doprdele, na co to zase myslí? Rychle tyhle myšlenky zažene a bedlivě sleduje dveře.
"Popřípadě můžeme vyskočit z okna." navrhl mladšímu chlapci a ten jen kývl.

"Co se tu děje? Jste slyšet až do koupelny." zeptá se blonďáček, vycházející z té příjemně vyhřáté místnosti. Jong se pohne. "Teamin sebral Onewovi ovladač a jak vidíš, ten ho chce zpět. Brání mu v tom ovšem ty dveře a jetsl správně předpokládám, tak i Minho."
V tu chvíli praští Onew pěstí do zdi a z kuchyně se ozve slabé vyjeknutí.
"Mine, jestli mi ten ovladač hned dáš, nic se ti nestane, slibuji." řekne jejich leader sladce, ale se zuřivým výrazem ve tváři.
Chlapec se podívá v kuchyni na kamaráda. Co má dělat?
Minho pokrčí rameny. Tak nějak by potřeboval dodělat tu večeři, co má na lince, nemůžou tu s Minniem stát věcně.
"Vrať mu to, ať má dušička klid. Stejně zjistí, že v té televizi se nic neměnilo a když si uvědomí, že mu nic neuniklo, tak se hodí do klidu."
"A... a nemohl bys mu to dát ty?" zeptá se vykolejeně? Minho se zarazí. Jejich Teamin je vykolejený. Jako ne, že by se mu po dnešku divil... ale i tak... on?
"Minnie, možná by bylo lepší, kdybys mu to dal sám." kývne hlavou a vezme ho za ruku. "Půjdu s tebou ano? A když bude potřeba budu tě chránit." zašeptá. in jen kývne a odhodlaně přistoupí ke dveřím. Ještě jednou se podívá na kamaráda a ten jen slabě kývne. Minnie tedy odemkne dveře a opatrně je otevře.
Okamžitě strčí Onewovi pod nos ovladač a kajícně se na něj usměje. "Promiň" omluví se, ale pro jistotu se stáhne k Minhovi.
Onew si od něj předmět vezme a s vlčím úsměvem odkvačí do obýváku, aby vzápětí ostatní chlapci slyšeli žuchnutí, jak tělo jejich leadera dopadlo na pohovku. "Tak to bychom měli. A kdy bude večeře?" zeptá se Hyun s hladovým výrazem.

O dost později v noci se Minnie posadí prudce na posteli a vyjukaně kouká kolem sebe. Něco ošklivého se mu zdálo, ale nemůže se rozpomenout. Podívá se na spícího Jonghyuna. Ten je zachumlaný v peřině a spí jako dřevo.
Opatrně, tak aby ho neprobudil, se vyhrabe z postele a ještě tišeji přejde ke dveřím.
Po paměti dojde až do kuchyně, kde rozsvítí. A málem leknutím spadne. U linky leží bezvládný Minho.
Rychle k němu přejde a zatřepe mu ramenem. "Minho?" Nic. Zatřese s chlapcem ještě víc. Minhova hlava přepadne na stranu a Minnie vidí, že je bílý jako stěna.
Vyděsí se. Rychle vypálí z kuchyně, aby v následující minutě budil Jonghyuna.
"Co je?" zeptal se nevrle hnědovlásek. Všimne si jak má jejich maknae rozšířené oči. Rychle se vyhrabe z postele.
"Minho leží v kuchyni."
Hyun se vyřítí z pokoje a Minnie ho následuje.
"Jak dlouho tady leží?"
"Nevím" zakroutí Minnie nešťastně hlavou a na řasách se mu usadí slané kapky slz. Ne, teď nesmí plakat. Hyun k lince postaví židli a dá na ní Minhovy nohy. Jeho hlavu políží Teaminovi do klína.
"Hlídej ho tady. Jdu probudit Onewa."
"Jo" knikne maličký a podívá se na kamarádovu tvář. Zdá se mu, že není tak bledá, jako před chvílí. Do kuchyně se nahrne jejich leader.
"Jak dlouho tady leží?"
"Nevíme, Minnie se šel napít a už tady byl. Teamin se na Minha podívá přesně ve chvíli, kdy mladý muž otevře oči.
"Proboha, Minho, co to vyvádíš?" vyjekne Onew a přisedne si k nim na zem.
"Sakra, mně bolí hlava." Ozval se otázaný a sáhl si na čelo. Co se stihl rozkoukat, tak si všiml, že leží v Minniho klíně… počkat… klíně? Pomalu mu dojdou souvislosti. A to si šel původně jen pro sklenici vody, protože to horko v pokoji bylo nesnesitelné.
"Minho?" zeptá se leader znovu a chlapec k němu stočí oči.
"Asi jsem omdlel." Pomalu zvedne svoji hlavu z Minniho klína (ne že by se mu chtělo) a posadí se. Hlava se mu ještě trošku motá.
Minnie bleskurychle vstal a doběhl nalít chlapci vodu. Přiskotačil zpátky a s úsměvem mu skleničku vrazil do ruky.
"Napij se." Pobídl ho a zářivě se usmál. Ze šoku už se vzpamatoval a teď už byl v pořádku.
"Tak asi půjdeme spát, ne? Za chvíli musíme všichni vstávat a jít na focení." Pobídl je Onew a všichni se zvedli ze studených dlaždiček.
Jonghyun pomohl Minhovi na nohy a odvedl ho do pokoje. Když přišel do svého, Minnie už ležel zachumlaný v peřinách a spal.
Starší muž se usmál, lehl si a vzápětí usnul.
Ne, nechtělo se mu z postele. A ne a ne a ne. Na druhou stranu, musel.
Znechuceně se obrátil na bok a podíval se na svého blonďatého kamaráda, který něco hledal ve skříni a klel u toho ještě hůř než on sám. Což bylo překvapení.
Minho se uchechtl, jojo Keyovi zase hrabe, to bude zas den.
"Doprdele, kam jsem to dal? Sakra, kurvafix. Zabije mně, Onew mně zabije, musím mu to vrátit. Vždyť on ani neví, že jsem mu to vzal." Key zvedl hlavu v náhlém poznání. Na chvíli ustrnul v pohybu, než si dal jedna a jedna dohromady a pak se úchylně zasmál. Když Onew neví, že mu to sebral, bude si myslet, že to ztratil a tudíž ho nebude podezírat. Kyááá.
Minho sledoval Keyův rozzářený výraz dva růžky co mu vyrůstali v blonďatých vláscích.
"Jestli si myslíš, že na to Onew nepřijde tak jsi na omylu." Zazubí se na něho, ještě stále z postele a naprosto ignoruje jeho vražedný výraz.
"Tak kde to je?" zeptá se po chvilce vraždění pohledem, který se jen tak mimochodem mine účinkem, Minho se totiž tlemí ještě víc.
"Myslíš ten vibrátor, nebo ten lublikant?"
"Oboje" vyštěkne na něj Key.
"Neštěkej na mně, nic jsem ti neprovedl. Vibrátor jsem zahlédl včera mezi tvýma kalhotama, tuším… no a lublikant už si vzal Onew zpátky." Pokrčil znovu rameny a začal uvažovat o tom, jetsli se opravdu vyplatí vylézat z postele.
Nedbá horečného štrachání, co se ozývá ze skříně.
"Mimochodem, měl by ses Teaminovi omluvit."
Key se zastaví a podrbe se ve vlasech. "Jo, to bych asi měl. To si nezasloužil. Byl jsem k němu hnusný."
"Jo, to byl." souhlasí Minho a nakonec, s úplným rozhodnutím se vykutá z pokrývek.
Mezitím se Key znovu prohrabe ve svých zásobách kalhot a s vítězným výrazem vytáhne fialový vibrátor.
"Hue, mám ho." Zaraduje se a Minho protočí oči. Tolik radosti. Sám se navleče do bleděmodrých džínů, černého nátělníku a bílé košile.
"Padej se obléct, nehodlám zase od Onewa poslouchat to, že chodíme pozdě. Jo, a ty mu to koukej vrátit."
"No jo" zahuhlá Key zpod trika, ale to ho už starší chlapec neslyší. Jak mu to má vrátit? Už to vypůjčení bylo riskantní. Ale on za to nemohl, Onew byl jediný, kdo to měl a on to prostě potřeboval no.
V rychlosti se oblékne a malou věcičku schová do svého nočního stolku. No co, Minho o ně ví. Vrátí ho později.
Rychle nakluše do kuchyně a málem nevybere zatáčku. Onew po něm od kafe vrhne vražedný pohled a Key se andělsky usměje.
"Sorry" zamumlá a sedne si ke stolu. Neví, proč na něj Onew vrhá takové pohledy. Není přece jediný, kdo tam nepřišel včas. Chybí ještě Jong.
Minho už pečlivě dělá snídani a Minnie mu značně sekunduje.
Omluví se mu přede všemi. K tomu bude mít příležitost hned. Jonghyun si to totiž nakráčí do kuchyně ještě bez trička, které má přehozené přes rameno.
Key polkne. Kruci, jak ho tenhle kluk přitahoval. Jonghyun se na něj podívá a laškovně na něj mrkne. Key byl tak roztomile čitelný.
Blonďáček zrudl jako čilipaprička. Jong se uchechtl a přetáhl si tričko přes sebe. Přejde k ledničce a pár minut se tam přehrabuje.
"Minnie?" ozve se Keyův hlas a nejmladší se k němu otočí. "Ano?" zeptá se mile. Po včerejším zklamání nebylo ani stopy. Key skloní hlavu a přežmoulá si tričko. Pak ji zvedne a podívá se dlouhovláskovi do očí. "Omlouvám se ti Teaminnie. Neměl jsem tě takhle odmítnout. Vím, že jsi to myslel dobře. Odpusť mi to." Podívá se prosebně na makneaho. Ten se usměje, přicapká ke Keyovi a pověsí se mu kolem krku.
"V pohodě" zašeptá a obejme ho. Key mu dá pusu na tvář a neunikne mu Minhův žárlivý pohled. Tak takhle to je, uchechtne se v duchu. Pustí Mina a ví, že je všechno v pořádku.
"Tak děcka, koukejte se najíst, vzít si všechno co potřebujeme a pojedeme. Máte na to půl hodiny." Řekne rozhodně Onew a podívá se po ostatních chlapcích. Ti na něj koukají jako na zjevení. Ne proto, co jim řekl, je to přeci jejich leader, ale proto jak je oslovil. Oni jsou snad DĚCKA??
Hyun pozvedne obočí a dál se dělá s kakaem. O půl hodiny později už všichni odjíždějí na focení.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama